×
Filtry

Moskitiera do wózka

Moskitiera do wózka to praktyczny dodatek, który sprawdzi się podczas spacerów letnią porą. Wędrówki z maluchem powinny być samą przyjemnością, dlatego dobrze przygotowany wózek to podstawa. W akcesoria do wózka warto zaopatrzyć się już na etapie kompletowania wyprawki dla niemowlaka. Moskitiera wraz z osłonką przeciwdeszczową to niezbędne wyposażenie na czas słoty i wieczornej aktywności owadów.

Moskitiery do wózka - ochrona przed komarami i innymi owadami

Spacery z maluszkiem to czas, w którym dziecko poznaje świat wszystkimi zmysłami, wzmacnia więź z rodzicem i przystosowuje swój organizm do zmian temperatur. Warto spacerować z dzieckiem bez względu na okoliczności przyrody i porę roku. Aby każda wspólna droga była przyjemna, niemowlę musi być dobrze przygotowane, a wózek odpowiednio wyposażony. Oprócz kocyka i otulacza, przydadzą się także parasolka przeciwsłoneczna czy moskitiera.

Moskitiery do spacerówki i gondoli - bezpieczne spacery w każdych okolicznościach przyrody

Co to jest moskitiera do wózka i kiedy się ją wykorzystuje? Moskitiera ma postać siatki z drobnymi oczkami, przez które nie przedostają się nawet niewielkie insekty. Zadaniem moskitiery jest ochrona nie tylko przed komarami, ale i innymi owadami, które mogą zagrażać dziecku, w tym pszczołami, osami, muchami, muszkami czy kleszczami. Z tego względu moskitiera przyda się zarówno podczas spaceru w lesie czy nad jeziorem, jak i wypadów na miasto lub do parku. Mając na uwadze fakt, że małe dzieci nie potrafią obronić się przed owadami, a ich ukąszenia bywają bolesne i niebezpieczne, zabezpieczanie wózka jest bardzo ważne. Moskitierę warto mieć zawsze pod ręką, by w razie potrzeby móc jej użyć.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru moskitiery do wózka?

Podczas zakupu moskitiery warto zwrócić uwagę na jej rozmiary i wykonanie. Koniecznie wybieraj produkty od sprawdzonych producentów. Jeśli szukasz trwałej i skutecznej moskitiery do spacerówki lub wózka gondoli, sprawdź naszą ofertę akcesoriów dziecięcych. Znajdziesz w niej uniwersalne moskitiery pasujące do wielu dostępnych modeli wózków spacerowych i gondoli. Moskitiera Babyono nie hamuje cyrkulacji powietrza i skutecznie chroni dziecko przebywające w wózku przed atakami owadów. W BabyBoom wszystkie moskitiery kupisz w atrakcyjnych cenach.

Odcień moskitiery pełni przede wszystkim funkcje estetyczne, dlatego możesz dopasować go do koloru wózka. Warto jednak wiedzieć, że biały kolor odbija promienie słoneczne, a czarny je pochłania, dlatego nawet jeśli masz wózek w kolorze czarnym, nie decyduj się na moskitierę w tej barwie. Wózek z siatką na komary o takim kolorze będzie szybciej się nagrzewał, a dziecku może zrobić się za gorąco.

Łatwy montaż i demontaż moskitiery na wózek

Sposób zakładania moskitiery zależy od rodzaju produktu i typu wózka, na którym akcesorium będzie mocowane. Niektóre moskitiery mają stelaż z obręczą, inne zaczepia się w kilku punktach wózka. Wiele modeli moskitier ma gumkę, która skutecznie utrzymuje siatkę na miejscu i sprawia, że lepiej przylega ona do wózka. Po nałożeniu, moskitiera nie powinna być maksymalnie rozciągnięta, ponieważ grozi to jej pęknięciem. Z drugiej strony zbyt duża siatka również nie będzie dobrze spełniać swojej roli - może przeszkadzać maluszkowi, a przy tym źle się prezentuje na wózku. Przed zakupem koniecznie sprawdź wymiary moskitiery i wybierz taki produkt, który będzie pasował do twojego wózka.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze promocje! %%