window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Filtry
Akuku pojemnik na mleko 4 komory Gray

Akuku pojemnik na mleko 4 komory Gray

Pojemnik jest przeznaczony do przechowywania mleka modyfikowanego. Pozwali Ci łatwo odmierzyć pokarm na cztery karmienia (w jednej komorze zmieścisz aż do 8 miarek mleka). Specjalny dozownik w pokrywie ułatwi Ci szybką aplikację mleka do butelki.
Cena 11,11 zł
Pojemnik na mleko w proszku Akuku zielony

Pojemnik na mleko w proszku Akuku zielony

Pojemnik na mleko w proszku Akuku służy do wygodnego przechowywania mleka w proszku. Wyposażony w trzykomorowe wnętrze, które pozwala szybko i precyzyjnie zaaplikować odmierzoną porcję pokarmu dla dziecka.
Cena 11,11 zł
Pojemnik na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 1szt. 12/204 *

Pojemnik na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 1szt. 12/204 *

Pojemnik do przechowywania pokarmu pomoże Ci uporządkować zapasy mleka oraz zaoszczędzić miejsce zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce. Umożliwi długotrwałe utrzymanie najwyższej jakości przechowywanych pokarmów. Wykonany został z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
Cena 3,59 zł
Pojemniki na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 4szt. 12/204

Pojemniki na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 4szt. 12/204

Pojemniki do przechowywania pokarmu pomoże Ci uporządkować zapasy mleka oraz zaoszczędzić miejsce zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce. Umożliwi długotrwałe utrzymanie najwyższej jakości przechowywanych pokarmów. Wykonany został z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
Cena 14,66 zł
Wielorazowe Saszetki na pokarm 12szt. 150ml

Wielorazowe Saszetki na pokarm 12szt. 150ml

Specjalnie opracowana barwna grafika saszetek zainteresuje każde Dziecko, dzięki czemu łatwiej możemy wprowadzać do ich jadłospisu pokarmy, które na talerzykach nie cieszą się zbytnią popularnością wśród dzieci.
Cena 32,39 zł

Pojemniki na pokarm dla niemowlaków to coś, co musisz posiadać w swoim domu. Każda mama, która karmi swoje dziecko, powinna być uzbrojona niczym najlepsza superbohaterka. Jej tarczą i bronią są takie sprzęty jak np. laktator, podgrzewacz do butelek, sterylizator oraz torebki i pojemniki do przechowywania pokarmu. Które wybrać? Jakie będą najlepsze? Odpowiadamy!

Pojemniki na pokarm matki — czy warto je mieć?

Pojemniki do przechowywania jedzenia oraz mleka przydają się każdej mamie, niezależnie od wieku dziecka. Nie tylko możesz je używać do własnego mleka, ale i do owoców, warzyw, kaszek, papek czy przecierów, które samodzielnie stworzysz. Mleko możesz przechowywać w butelkach, jednak jeśli chcesz posiadać w lodówce większą ilość, zdecydowanie lepszą alternatywą są woreczki lub pojemniki. Gdzie kupić pojemniki na pokarm? Oczywiście u nas! Wybór jest ogromny. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w odpowiedniej cenie i pojemności.

Woreczki czy pojemniki na pokarm — co lepsze?

Zastanawiasz się, na co postawić — woreczki czy pojemniki? Sprawdź najpierw, w jaki sposób działają oba te rozwiązania i jakie są ich plusy i minusy! To pomoże ci podjąć decyzję.

Woreczki do pokarmu sprawdzą się nie tylko do przechowywania, ale i mrożenia. Stworzone są z bezpiecznych materiałów, wolnych od Bisfenolu A, dzięki czemu możesz śmiało stosować je wraz z jedzeniem czy mlekiem. Do większości woreczków producenci dorzucają specjalne naklejki, na których możesz w prosty sposób zapisać datę np. odciągnięcia mleka czy zamrożenia. Dzięki temu wiesz, ile dni minęło i czy pokarm nadal można podać dziecku. Znajdziesz pojemności od 100 do nawet 200 ml.

Pojemniki na pokarm — jakie będą najlepsze?

Pojemniki, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na przechowywanie mleka zarówno w domu, jak i w podróży. Podobnie, jak i woreczki, są wolne od Bisfenolu A, wykonane wyłącznie z bezpiecznych materiałów, które nie wpływają na smak pokarmu. Producenci również dołączają do zestawu specjalne naklejki do oznakowania daty. Idealnym przykładem są pojemniki na pokarm Canpol, Avent czy Babyono. To szanowani i popularni producenci.

Jak przechowywać pokarm w pojemniku?

Na temat samego przechowywania mleka, a właściwie czasu, panuje wiele różnych przekonań. Dla przykładu marka TommeeTippee proponuje "Zasadę 6", czyli 6 godzin w temperaturze pokojowej, 6 dni w lodówce (temperatura 0°C) i 6 miesięcy w zamrażarce (minimum -18°C). Firma Medela natomiast sugeruje, aby w temperaturze pokojowej trzymać mleko do 4 godzin, w lodówce do 3 dni, a w zamrażarce do 6 miesięcy. Najlepszym rozwiązaniem jest więc obserwacja mleka i dokładne sprawdzenie go przed podaniem.

Jeśli decydujesz się na rozmrożenie pokarmu, pamiętaj, że musi to nastąpić w odpowiedni sposób. Możesz do tego użyć specjalnego podgrzewacza i temperatury 37⁰C. Rozmrożonego pokarmu nie należy ani łączyć ze świeżym, ani zamrażać ponownie.

Pojemniki na pokarm dla niemowląt — na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Szukając odpowiednich pojemników, zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale i na pojemność. Małe dzieci jedzą na jedną porcję około 90 ml pokarmu, ale spożywają go kilkukrotnie w skali dnia. Rozmrażanie na raty jest niewskazane. Zaleca się, aby rozmrażać wyłącznie taką ilość, jaką maluszek zje. Polecamy więc na start zakupić kilka sztuk o pojemności 100 ml, a w późniejszym okresie używać tych większych czy to 180 czy 200 ml. W razie potrzeby chętnie służymy pomocą!

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter