window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-N8327BQ');
×
Filtry
Pojemnik na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 1szt. 12/204 *

Pojemnik na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 1szt. 12/204 *

Pojemnik do przechowywania pokarmu pomoże Ci uporządkować zapasy mleka oraz zaoszczędzić miejsce zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce. Umożliwi długotrwałe utrzymanie najwyższej jakości przechowywanych pokarmów. Wykonany został z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
Cena 4,49 zł
Pojemnik na mleko w proszku Akuku zielony

Pojemnik na mleko w proszku Akuku zielony

Pojemnik na mleko w proszku Akuku służy do wygodnego przechowywania mleka w proszku. Wyposażony w trzykomorowe wnętrze, które pozwala szybko i precyzyjnie zaaplikować odmierzoną porcję pokarmu dla dziecka.
Cena 12,99 zł
Pojemniki na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 4szt. 12/204

Pojemniki na pokarm z pokrywką Canpol 180ml 4szt. 12/204

Pojemniki do przechowywania pokarmu pomoże Ci uporządkować zapasy mleka oraz zaoszczędzić miejsce zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce. Umożliwi długotrwałe utrzymanie najwyższej jakości przechowywanych pokarmów. Wykonany został z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
Cena 19,49 zł Cena podstawowa 22,99 zł
  • -15%
Akuku pojemnik na mleko 4 komory Gray

Akuku pojemnik na mleko 4 komory Gray

Pojemnik jest przeznaczony do przechowywania mleka modyfikowanego. Pozwali Ci łatwo odmierzyć pokarm na cztery karmienia (w jednej komorze zmieścisz aż do 8 miarek mleka). Specjalny dozownik w pokrywie ułatwi Ci szybką aplikację mleka do butelki.
Cena 12,99 zł

Pojemniki na pokarm dla niemowlaków to coś, co musisz posiadać w swoim domu. Każda mama, która karmi swoje dziecko, powinna być uzbrojona niczym najlepsza superbohaterka. Jej tarczą i bronią są takie sprzęty jak np. laktator, podgrzewacz do butelek, sterylizator oraz torebki i pojemniki do przechowywania pokarmu. Które wybrać? Jakie będą najlepsze? Odpowiadamy!

Pojemniki na pokarm matki — czy warto je mieć?

Pojemniki do przechowywania jedzenia oraz mleka przydają się każdej mamie, niezależnie od wieku dziecka. Nie tylko możesz je używać do własnego mleka, ale i do owoców, warzyw, kaszek, papek czy przecierów, które samodzielnie stworzysz. Mleko możesz przechowywać w butelkach, jednak jeśli chcesz posiadać w lodówce większą ilość, zdecydowanie lepszą alternatywą są woreczki lub pojemniki. Gdzie kupić pojemniki na pokarm? Oczywiście u nas! Wybór jest ogromny. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w odpowiedniej cenie i pojemności.

Woreczki czy pojemniki na pokarm — co lepsze?

Zastanawiasz się, na co postawić — woreczki czy pojemniki? Sprawdź najpierw, w jaki sposób działają oba te rozwiązania i jakie są ich plusy i minusy! To pomoże ci podjąć decyzję.

Woreczki do pokarmu sprawdzą się nie tylko do przechowywania, ale i mrożenia. Stworzone są z bezpiecznych materiałów, wolnych od Bisfenolu A, dzięki czemu możesz śmiało stosować je wraz z jedzeniem czy mlekiem. Do większości woreczków producenci dorzucają specjalne naklejki, na których możesz w prosty sposób zapisać datę np. odciągnięcia mleka czy zamrożenia. Dzięki temu wiesz, ile dni minęło i czy pokarm nadal można podać dziecku. Znajdziesz pojemności od 100 do nawet 200 ml.

Pojemniki na pokarm — jakie będą najlepsze?

Pojemniki, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na przechowywanie mleka zarówno w domu, jak i w podróży. Podobnie, jak i woreczki, są wolne od Bisfenolu A, wykonane wyłącznie z bezpiecznych materiałów, które nie wpływają na smak pokarmu. Producenci również dołączają do zestawu specjalne naklejki do oznakowania daty. Idealnym przykładem są pojemniki na pokarm Canpol, Avent czy Babyono. To szanowani i popularni producenci.

Jak przechowywać pokarm w pojemniku?

Na temat samego przechowywania mleka, a właściwie czasu, panuje wiele różnych przekonań. Dla przykładu marka TommeeTippee proponuje "Zasadę 6", czyli 6 godzin w temperaturze pokojowej, 6 dni w lodówce (temperatura 0°C) i 6 miesięcy w zamrażarce (minimum -18°C). Firma Medela natomiast sugeruje, aby w temperaturze pokojowej trzymać mleko do 4 godzin, w lodówce do 3 dni, a w zamrażarce do 6 miesięcy. Najlepszym rozwiązaniem jest więc obserwacja mleka i dokładne sprawdzenie go przed podaniem.

Jeśli decydujesz się na rozmrożenie pokarmu, pamiętaj, że musi to nastąpić w odpowiedni sposób. Możesz do tego użyć specjalnego podgrzewacza i temperatury 37⁰C. Rozmrożonego pokarmu nie należy ani łączyć ze świeżym, ani zamrażać ponownie.

Pojemniki na pokarm dla niemowląt — na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Szukając odpowiednich pojemników, zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale i na pojemność. Małe dzieci jedzą na jedną porcję około 90 ml pokarmu, ale spożywają go kilkukrotnie w skali dnia. Rozmrażanie na raty jest niewskazane. Zaleca się, aby rozmrażać wyłącznie taką ilość, jaką maluszek zje. Polecamy więc na start zakupić kilka sztuk o pojemności 100 ml, a w późniejszym okresie używać tych większych czy to 180 czy 200 ml. W razie potrzeby chętnie służymy pomocą!

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt