window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

Planujesz bliższe i dalsze podróże z dzieckiem? Jeśli tak, na wspólne wyjazdy trzeba się dobrze przygotować. Zwłaszcza wtedy, gdy będziesz nocować w miejscu, które nie zapewnia odpowiednich udogodnień dla rodziców z małymi dziećmi. Jednym z niezbędnych akcesoriów ułatwiających maluchom komfortowy pobyt poza domem jest łóżeczko turystyczne. W tym wpisie przedstawiamy najciekawsze modele z naszego sklepu, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupów. Sprawdź, jakie produkty na rynku są najlepsze!

Ranking łóżeczek turystycznych

Łóżeczka turystyczne to mobilne wersje klasycznych łóżeczek dziecięcych. W teorii nie są przeznaczone do spania na co dzień, natomiast doskonale pełnią swoje funkcje poza domem. Na jakie łóżeczko turystyczne zdecydować się, by zadbać o spokojny sen malca, a jednocześnie zyskać produkt, który można wygodnie zabrać ze sobą? Cóż, funkcjonalne łóżeczko powinno:

  • być stosunkowo lekkie;
  • pozwalać na szybkie składanie i rozkładanie;
  • zajmować po złożeniu niewiele przestrzeni;
  • być poręczne i łatwe do przenoszenia;
  • mieć zdejmowaną tapicerkę, którą łatwo wyczyścić;
  • posiadać bezpieczny dla kręgosłupa materac;
  • posiadać odpowiednie atesty;
  • mieć wymiary dostosowane do wielkości dziecka;
  • w przypadku posiadanych kółek - mieć możliwość ich blokowania.

Przyglądając się różnym rodzajom łóżeczek zauważysz, że niektóre oferują dodatkowe akcesoria, takie jak: przewijak, karuzelę czy organizer. Możesz też spotkać się z łóżeczkami turystycznymi z funkcją bujania oraz regulowaną wysokością podłogi. Sprawdź poniższy ranking łóżeczek turystycznych, aby przekonać się, jakie rozwiązania zastosowano w poszczególnych modelach łóżeczek.

1. Łóżeczko turystyczne kojec Kinderkraft Leody 2w1 z akcesoriami

W naszym rankingu łóżeczek turystycznych pierwsze miejsce przyznaliśmy marce Kinderkraft. Wybrane przez nas łóżeczko turystyczne Kinderkraft Leody ma wszystko, co potrzebne, a nawet i więcej! Otrzymasz wraz z nim karuzelę, przewijak i wiszącą półkę na artykuły dziecięce. Ponadto mebelek oferuje 2-stopniową regulację wysokości podłogi i siateczkowe boki łóżeczka wraz z wejściem bocznym zapinanym na zamek. Idealne łóżeczko turystyczne dla maluszków i starszych dzieci. Rozłożone osiąga wymiary 126 x 65 x 76 cm, więc posłuży szkrabom aż do 36. miesiąca życia. Sprawdzi się też podczas wyjazdu jako bezpieczne miejsce do zabawy, gdyż łóżeczko może pełnić rolę kojca.

2. Łóżeczko turystyczne Lionelo Flower

Drugie wielofunkcyjne łóżeczko turystyczne w naszym rankingu to łóżeczko turystyczne Lionelo Flower. Również i ono oferuje możliwość położenia materaca na dwóch wysokościach, dzięki czemu pełni także funkcję kojca. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem – gdy maluch jest już na tyle duży, by móc eksplorować otoczenie, będzie mógł opuszczać łóżeczko bocznym wejściem. A dla najmłodszych przeznaczony jest wygodny przewijak wykonany z materiału odpornego na zabrudzenia. Lionelo oczywiście łatwo złożysz do kompaktowych rozmiarów i przewieziesz autem.

3. Łóżeczko turystyczne kojec Lionelo Stefi

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi to połączenie bezpieczeństwa i wygody w jednym. Dzięki 2 kołom łatwo przemieścisz mebel w dowolne miejsce w mieszkaniu, a rozpięta wokół łóżeczka siateczka zapewni swobodny przepływ powietrza i da możliwość stałego obserwowania dziecka w kojcu. W Stefi nie zabrakło bocznego wejścia, które pozwala starszym dzieciom na samodzielne wchodzenie i wychodzenie. Zamek przy wejściu umieszczony jest po zewnętrznej stronie, dlatego to Ty zdecydujesz, czy maluch może w danym momencie opuścić łóżeczko. W zestawie z Lionelo otrzymasz miękką matę wykonaną z elastycznej pianki i torbę na łóżeczko.

Ranking łóżeczek turystycznych - porównanieKinderkraft Leody z akcesoriami

Lionelo Flower

Lionelo Stefi

Wymiary po rozłożeniu

126 x 65 x 76 (cm)

125 x 65 x 76 cm

125x65x73 cm

Wymiary po złożeniu

76 x 20 x 20 (cm)

79 x 23 x 22 cm

77x21x20x

Waga

11,3 kg

10,4 kg

8,5 kg

Udogodnienia

- płozy umożliwiające bujanie

- 2 poziomy wysokości podłogi

- boczne wejście

- kółka z hamulcem

- 2 poziomy wysokości podłogi

kółka z hamulcem

- boczne wejście

kółka z hamulcem

Dodatkowe akcesoria

- torba transportowa na łóżeczko

- karuzela,

- przewijak,

- półki na pieluszki

- pałąk z zabawkami

- przewijak z organizerem,

- torba transportowa na łóżeczko

- torba transportowa na łóżeczko

Zalety

- produkt wielofunkcyjny

- stabilny stelaż

- produkt wielofunkcyjny- stabilny stelaż

- niewielka waga

- funkcja kojca

Wady

- wysoka cena

- może sprawić problemy przy montażu

- łóżeczko jest jednopoziomowe

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter