window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×

Jellystone

Jellystone Designs to innowacyjny lider w branży tworzący funkcjonalne, bezpieczne i zabawne silikonowe gryzaki, zabawki i urządzenia do wprowadzania doustnego.

Jako oryginalna i ulubiona australijska projektantka silikonowych gryzaków, tworzymy nasze gryzaki, zabawki i zawieszki dla dzieci, które wykorzystują wszystkie swoje zmysły, aby odkrywać i rozumieć nasz niesamowity świat. Nasze w 100% silikonowe produkty do żucia zostały zaprojektowane tak, aby bezpiecznie wspierać ich eksplorację i naukę: wspierać je i uspokajać, gdy może wydawać się zbyt duże i przytłaczające.

Jellystone Bransoletka Organic Bangle turkusowa

Jellystone Bransoletka Organic Bangle turkusowa

Znacie sytuacje, w których podczas karmienia maluch z zachwytem i entuzjazmem ciągnie naszyjnik mamy lub siedząc na jej kolanach z zapamiętaniem podgryza bransoletki na jej nadgarstkach? Na pewno. I nic w tym dziwnego. W końcu mama jest blisko a kolorowe, błyszczące, niekiedy nawet brzęczące elementy jej stroju mają wyjątkową moc przyciągania.
Cena 56,05 zł
  • Nowy
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter