window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

Lista produktów marki Splat

Pasta do zębów czarna wybielająca węgiel EKO Splat 75ml Black Lotus

Pasta do zębów czarna wybielająca węgiel EKO Splat 75ml Black Lotus

Splat Special Black Lotus to czarna pasta zaprojektowana specjalnie dla tych, którzy chcą utrzymać świeży oddech na długi czas oraz uzyskać efekt naturalnie białych i zdrowych zębów. Ta wysokiej jakości pasta posiada także długo utrzymujące się działanie antybakteryjne. Black Lotus różni się od pasty Splat Blackwood składem i intensywnością działania. Pasta Black Lotus ma silne działanie wybielające i jednocześnie bardzo dobrze chroni dziąsła.
Cena 19,65 zł

Wszystko zaczęło się od marzenia o stworzeniu najlepszej na świecie pasty do zębów i z pragnienia pomagania ludziom.. Kiedy zaczynasz od marzeń i uparcie dążysz do uzyskania produktu najwyższej jakości korzystając z badań naukowych, ekspertów i jesteś całkowicie zaangażowany w to zadanie, możesz z całą pewnością osiągnąć coś naprawdę znaczącego. Dzielimy się tymi wartościami z Wami – naszymi klientami, ponieważ podobnie jak Wy – chcemy jak najlepiej dla naszych rodzin.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter