window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×

Lista produktów marki Bebble

Od wielu, wielu lat współpracujemy z mamami wsłuchując się w ich doświadczenia, oczekiwania i problemy z jakimi spotykają się na każdym etapie rozwoju dziecka. Wiemy, że codzienna pielęgnacja Twojego maleństwa to coś znacznie więcej niż rutynowa higiena. To przede wszystkim wyraz czułości, miłości i troski o zdrowie dziecka. W naszych produktach zawieramy całe nasze doświadczenie i wiedzę o ziołach, naturalnych olejach, hipoalergicznych formułach – łagodnych, ale skutecznych w działaniu substancjach.

Od ponad 55 lat z sukcesem rozwijamy linie dermokosmetyków zarówno dla niemowląt, dzieci starszych jak i rodziców.

Płyn do mycia smoczków, butelek i zabawek Bebble 500ml

Płyn do mycia smoczków, butelek i zabawek Bebble 500ml

Twoja kolekcja butelek, smoczków, zabawek i akcesoriów dla dzieci, które można myć zapewne rośnie z dnia na dzień. Podczas codziennych posiłków, zabawy i snu te przedmioty zawsze odnajdą drogę do buzi Twojego dziecka, a więc trzeba je często myć, by zawsze były gotowe do użycia. Bebble podaje pomocną dłoń w postaci płynu do mycia, który szybko czyści pozostałości jedzenia i mleka.
Cena 10,66 zł
  • Nowy
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter