window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 1
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 2
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 3
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 4
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 5
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 6
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 7
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 8
Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft - 9

Konik na biegunach 3w1 Kinderkraft

Konik na biegunach od firmy Kinderkraft to wyjątkowe urządzenie, które dostarczy maluchom wiele godzin fantastycznej zabawy.

Kod produktu:

&KKZKONIGRY0000

Gwarancja:

2 lata

Cena Brutto:

313,00 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Wysyłka gratis
Możliwość zwrotu do 30 dni
313,00 zł
Informacje ogólne

Bujaki i jeździk, efekty dźwiękowe 3w1!

Konik na biegunach od firmy Kinderkraft to wyjątkowe urządzenie, które dostarczy maluchom wiele godzin fantastycznej zabawy. Jest jednocześnie zabawką na biegunach, jeździkiem, a przy tym stylową dekoracją dziecięcego pokoju. Elementy z naturalnego drewna, najlepszej jakości plusz, bardzo dokładnie haftowane detale, pasy bezpieczeństwa i wygodne siedzisko to przepis na najlepszej jakości bujak, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców i ich pociech.

To wyjątkowe urządzenie dostarczy Maluchom dużo zabawy na wiele godzin. Bujak świetnie nadaje się jako sprzęt umożliwiający rozwój koordynacji ruchów dziecka, utrzymania równowagi oraz prostej gimnastyki.

Bujak jest wyposażony w wyjątkowe efekty dźwiękowe. Obudź w dziecku ciekawość i inspirację do poznawania świata. Dodatkowo bujak jest wyposażony w kołka schowane na płozach, dzięki czemu szybko można go zmienić w wygodny jeździk.

FUNKCJONALNOŚĆ

Ten wyjątkowy produkt dostarczy Maluchom dużo zabawy na wiele godzin. Jednym ruchem możesz zmienić bujaczek w jeździk na kółkach, tym samym dostarczać dziecku nowych wrażeń.  Zabawka na pewno pomoże w rozwoju koordynacji ruchowej i nauce utrzymywania równowagi.

BEZPIECZEŃSTWO

Płozy zabawki są wyprofilowane w specjalny sposób, tak aby uchronić dziecko przed upadkiem, w wyniku nadmiernego rozbujania. Natomiast wygodne i szerokie siedzisko wraz z wysokim oparciem uniemożliwią przechylenie się do tyłu. Spokojną zabawę zapewnią również 2-punktowe pasy. Bezpieczeństwo produktu potwierdza także niezależne laboratorium INTERTEK.

INTERAKTYWNE DŹWIĘKI

Bujak jest wyposażony w wyjątkowe efekty dźwiękowe. Przycisk do muzyczki schowany jest w uchu zabawki wykonanym z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu. Konik zostanie ważnym towarzyszem zabaw dla każdego dziecka, budząc w nim ciekawość i inspirację do poznawania świata.

Specyfikacja produktu

  • Wiek dziecka
    12 m +
  • Kolor dominujący
    odcienie szarości i srebra

O producencie

Świat kinderkraft

Od ponad 10 lat ułatwiamy życie rodziców i dbamy o potrzeby dzieci i rodziców. Z naszych fotelików, rowerków, wózków i krzesełek i wielu innych pomocników mamy i taty, których nie sposób wymienić w jednym zdaniu, korzystają miliony dzieci na całym świecie. Z misją ułatwiania działamy niemal na każdym kontynencie i wciąż się rozwijamy, by nasze produkty docierały do kolejnych zadowolonych rodzin.

Wszystkie produkty tego producenta

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter