window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×
 • -4,87%
 • Nowy
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt.
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 1
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 2
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 3
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 4
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 5
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 6
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 7
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 8
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 9
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 10
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 11
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 12
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 13
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 14
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 15
Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt. - 16

Neno Woreczki do mrożenia pokarmu + adapter 20 szt.

Kod produktu:

^NEN-12

Gwarancja:

2 lata

Śpiesz się, promocja kończy się za:

 • 00
  dni
 • 00
  godzin
 • 00
  minut
 • 00
  sekund

Cena Brutto:

38,85 zł
40,84 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Wysyłka od 7,99
Możliwość zwrotu do 30 dni
38,85 zł
40,84 zł

Woreczki z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu

To prostsze niż myślisz! Wygodny konektor, kompatybilny ze wszystkimi laktatorami marki Neno pozwala szybko i higienicznie odprowadzić pokarm bezpośrednio do woreczka. Koniec z odkażaniem i przelewaniem! Technologia twist off zapewnia higieniczność i ułatwia cały proces przechowania pokarmu dla Twojego Maluszka.

Droga Mamo

Każda chwila odpoczynku lub czas spędzony z dzieckiem jest na wagę złota. Dlatego szkoda czasu na czynności, w których zastąpić Cię może urządzenie stworzone specjalnie po to. Misją Neno jest, aby w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każda Mama mogła poczuć realne wsparcie w naszych produktach.

Odciąganie pokarmu bezpośrednio do woreczka

To prostsze niż myślisz! Wygodny konektor, kompatybilny ze wszystkimi laktatorami marki Neno pozwala szybko i higienicznie odprowadzić pokarm bezpośrednio do woreczka. Koniec z odkażaniem i przelewaniem! Technologia twist off zapewnia sterylność i ułatwia cały proces przechowywania pokarmu dla Twojego Maluszka.

Kompatybilny ze wszystkimi laktatorami Neno

Dzięki dołączonemu do zestawu konektorowi, możesz z łatwością odciągać swój pokarm bezpośrednio do woreczka. Każdy laktator marki Neno jest kompatybilny z adapterem - wystarczy, że przykręcisz go do woreczka oraz do złącza laktatora i możesz zaczynać pobieranie pokarmu.

Informacje ogólne

Możliwość mrożenia pokarmu

Woreczki Neno pozwalają na przechowywanie pobranego pokarmu w zamrażarce aż od 6 do 12 miesięcy w temperaturze od -18 do -20 °C. Pamiętaj, aby nigdy nie zamrażać pokarmu ponownie oraz nie wlewać mleka ponad miarę, gdyż zwiększy ono swoją objętość podczas zamarzania!

Funkcjonalny

Woreczek Neno jest świetnym pomocnikiem w przechowywaniu pobranego z piersi pokarmu. Posiada on specjalne miejsce do zapisu daty odciągania mleka, wraz z godziną oraz imieniem Mamy lub jej Pociechy. Ponadto znajduje się na nim miarka, która ułatwi dokładny pomiar ilości mleka wlewanego do woreczka.

Pod opieką

Marka Neno jest najczęściej rekomendowana przez mamy, położne i doradców laktacyjnych. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, aby ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Woreczki idealnie sprawdzą się podczas pobytu w szpitalu, gdy wiele mam musi przechować pokarm we wspólnej lodówce.

Szczelne zamknięcie

Funkcjonalna zakrętka zamykająca woreczek pozwala szybko i szczelnie zamknąć opakowanie oraz sprawnie odkręcić je i przygotować do podania dziecku. W przeciwieństwie do zamknięcia strunowego, wygodna nakrętka zapobiega rozlewaniu, zapewnia najwyższą higienę, a także chroni przed przenikaniem zapachów.

Bezpieczny

Woreczki Neno są wykonane z tworzywa wysokiej jakości wolnego od BPA i nie szkodzą zdrowiu Mamy, ani Dziecka. Materiał jest wytrzymały, a zarazem delikatny i całkowicie bezpieczny dla pokarmu.

Rozmrażanie

Dzięki wbudowanej funkcji rozmrażania, możesz rozmrozić np. mleko, które przygotowałaś dla swojego Maluszka w specjalnych woreczkach Neno. Wystarczy włożyć zamrożone jedzenie do zbiornika i wybrać opcję rozmrażania na panelu wyświetlacza.

Pełen zestaw

W zestawie znajdziesz aż 20 woreczków do przechowywania pokarmu wraz z nakrętkami oraz konektor do bezpośredniego pobierania pokarmu za pomocą laktatora. Do zestawu dołączona jest też instrukcja obsługi.

O producencie

Neno znaczy dziecko. Po prostu. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Neno to polski brand, który dostarcza produkty na miarę oczekiwań nowoczesnych Mam, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu. Produkty neno kierujemy do młodych Rodziców dzieci w wieku 0-3 lat oraz do par, które spodziewają się dziecka. Naszą misją jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w naszych produktach.

Wszystkie produkty tego producenta

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter