window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 1
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 2
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 3
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 4
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 5
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 6
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 7
Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy - 8

Kubek niekapek ze słomką 200 ml Avent SCF796 fioletowy

Kod produktu:

AVE-796/02

Gwarancja:

2 lata

Dostępne warianty:

Cena Brutto:

28,24 zł

Czas wysyłki: 2 dni robocze
Wysyłka od Od 7,99
Możliwość zwrotu do 30 dni
Informacje ogólne

Umożliwia zdrowy rozwój jamy ustnej Zawór antyprzeciekowy zapobiega rozlewaniu

Kubek z giętką słomką Philips Avent o ergonomicznym kształcie to idealny wybór dla rozwijających się, aktywnych maluchów. Opracowany z udziałem ekspertów kubek ze słomką umożliwia zdrowy rozwój jamy ustnej. Dolna część słomki jest wygięta, aby ułatwić picie aż do ostatniego łykuDolna część słomki jest wygięta, aby słomka łatwo dosięgała płynu, co pozwala pić w naturalnej pozycji

 

Zintegrowany zawór antyprzeciekowy i odchylana pokrywka zapobiegają rozlewaniu. Słomka ma zintegrowany zawór antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu. Odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu.

 

 

Mała liczba części — prosty montaż i czyszczenie (można myć w zmywarce) 

Kubek z giętką słomką Philips Avent można łatwo złożyć i rozłożyć. W celu zwiększenia wygody wszystkie elementy można myć w zmywarce.

 

 

Zgodność ze wszystkimi butelkami i kubkami Philips Avent

Kubek z giętką słomką Philips Avent jest zgodny z butelkami Philips Avent Natural i Classic + (z wyjątkiem butelek szklanych), jak również wszystkimi naszymi kubkami (z wyjątkiem kubka do samodzielnego picia). Wszystkie nasze produkty zostały opracowane z myślą o ułatwieniu dziecku nauki samodzielnego picia na każdym etapie jego rozwoju.

 

 

Zdrowy rozwój jamy ustnej

Kubek z giętką słomką Philips Avent umożliwia zdrowy rozwój jamy ustnej oraz ćwiczy jej mięśnie, wzmacniając je.* Został opracowany z udziałem ekspertów, którzy pomogli stworzyć nasz najlepszy produkt z tej kategorii.*

*90% z 200 ankietowanych dentystów dziecięcych z USA uważa, że konstrukcja naszego kubka ze słomką pozwala na zdrowy rozwój jamy ustnej. 89% uważa, że picie przez słomkę pozwala ćwiczyć mięśnie jamy ustnej i wzmacniać ich siłę (ankieta przeprowadzona w USA w kwietniu 2016 r.). Stworzono we współpracy z logopedami dziecięcymi, dentystami, specjalistami w dziedzinie ergonomii i położnymi.

 

 Kubki Philips Avent podążają za rozwojem Twojego dziecka

Nauka samodzielnego picia jest kluczowym etapem rozwoju dziecka. Wspieramy ten proces, umożliwiając łatwe przejście z karmienia piersią lub butelką na otwarty kubek. Ucząc się od lekarzy, proponujemy różne rozwiązania ze smoczkami, miękkimi i twardymi ustnikami, słomkami i krawędziami 360°, które podążają za rozwojem Twojego dziecka oraz stymulują nowo nabyte umiejętności picia i zdolności motoryczne. Nasze najwyższej jakości rozwiązania są tworzone z myślą o wygodzie i higienie.

Ergonomiczne uchwyty i miękka słomka — idealny dla małych dzieci

Wbudowane uchwyty kubka mają ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia małym rączkom jego trzymanie. Miękka i elastyczna słomka jest łagodna dla dziąseł, a niewielki rozmiar i waga kubka są idealne do nauki picia przez słomkę.

O producencie

Avent Philips to brytyjska marka wchodząca w skład koncernu Philips Group. Zajmuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technicznie urządzeń wspomagających opiekę i pielęgnację dzieci.

Firma oferuje m.in. elektroniczne nianie, a także akcesoria do karmienia: funkcjonalne laktatory, butelki, smoczki, sztućce dziecięce oraz sterylizatory i podgrzewacze do butelek.

Wszystkie produkty tego producenta

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter