window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Słomka z obciążeniem do kubków Hello Kitty B.Box Candy Floss
Słomka z obciążeniem do kubków Hello Kitty B.Box Candy Floss - 1
Słomka z obciążeniem do kubków Hello Kitty B.Box Candy Floss - 2

Słomka z obciążeniem do kubków Hello Kitty B.Box Candy Floss

Nowa ekskluzywna wersja bidonu b.box model 2020 Hello Kitty . Na nowo zaprojektowana słomka B.Box ma unikalny zawór wewnątrz ustnika, która zapewnia łatwe picie i gwarantuje nieprzeciekalność.

 

Kod produktu:

BX-S12

Gwarancja:

2 lata

Dostępne warianty:

Cena Brutto:

34,19 zł

Czas wysyłki: 2 dni robocze
Wysyłka od Od 7,99
Możliwość zwrotu do 30 dni
Informacje ogólne

Nowa ekskluzywna wersja bidonu b.box model 2020 Hello Kitty .

Na nowo zaprojektowana słomka B.Box ma unikalny zawór wewnątrz ustnika, która zapewnia łatwe picie i gwarantuje nieprzeciekalność.

Nauka picia to wielka przygoda, dla dziecka i dla rodziców. Dziecko ucząc pić się z kubeczka potrafi narobić niezłego bałaganu, a każdy rodzic woli to ominąć. Kubek niekapek od B. Box to innowacja, która pozwoli dziecku pić do ostatniej kropelki, poprzez specjalnie obciążoną rurkę. Maluch może z niego pić przechylając go całkowicie do góry nogami.

Aby wymienić słomkę, ostrożnie złap za silikonowy kołnierz w słomce i pociągnij w dół, aby silikonowy kołnierz przeszedł przez otwór w pokrywce.

Następnie delikatnie zdejmij ciężarek i przymocuj go do zapasowej słomki, a słomkę umieść w bidonie.

Jak czyścić słomkę:

Szczoteczka czyszcząca jest przeznaczona do czyszczenia wewnętrznej części słomki.

Włóż szczotkę do czyszczenia od strony podstawy i delikatnie wepchnij ją do środka. Delikatnie pociągnij w dół, aby przesunąć szczoteczkę po całej długości słomki, powtórz czynność używając dodatkowo ciepłej wody z odrobiną płynu do zmywania.

Słomki wykonane są z silikonu i można je bezpiecznie myć w zmywarce.

Słomki są wolne od BPA i PVC.

Nasza na nowo zaprojektowana słomka ma unikalny zawór, a wzmocniona pokrywka zapewnia łatwe picie i gwarantuje nieprzeciekalność.

Słomka pasuje także do Kubka z obciążoną składaną słomką 240ml B.Box Gelato

O producencie

W 2007 roku Monique Filer i Dannielle Michael wprowadziły na rynek nietuzinkowy produkt – przewijak (baby box, od którego powstała nazwa b.box). Od tego czas deklarują, że ich „celem jest uczynienie życia rodziców bardziej wygodnym, w sposób fajny i innowacyjny”, a wszystko co robią kręci się wokół idei:

„zabawa i funkcjonalność to zwycięskie połączenie„.

Założenia te udaje się marce b.box bardzo dobrze realizować. Oferują bezpieczne, ciekawe i praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienną opiekę nad dzieckiem, dbając jednocześnie o ich estetykę i jakość produktu.

Wszystkie produkty tego producenta

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter