window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 1
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 2
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 3
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 4
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 5
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 6
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 7
MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY - 8

MEDELA SOLO LAKTATOR ELEKTRYCZNY POJEDYŃCZY

Solo™ to kompaktowy, skuteczny i łatwy w użyciu pojedynczy laktator elektryczny z wbudowanym akumulatorem, technologią 2-Phase Expression® oraz lejkiem PersonalFit Flex™.

Kod produktu:

^MD-101041614

Gwarancja:

2 lata

Dostępne warianty:

Cena Brutto:

563,70 zł

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Wysyłka gratis
Możliwość zwrotu do 30 dni
563,70 zł
Informacje ogólne

SOLO™ – Pojedynczy laktator elektryczny

Solo™ to kompaktowy, skuteczny i łatwy w użyciu pojedynczy laktator elektryczny z wbudowanym akumulatorem, technologią 2-Phase Expression® oraz lejkiem PersonalFit Flex™.

Solo™ to nowa i ulepszona seria laktatorów Swing™ Medela nowej generacji, opracowana z myślą o matkach karmiących piersią, które szukają komfortu i praktyczności w swoim życiu, nie rezygnując z efektywności.

   

Medela to szwajcarska marka, będąca światowym producentem akcesoriów, które naturalnie wspierają proces karmienia piersią. W swojej ofercie posiada bogaty asortyment laktatorów, smoczków, odzieży dla mam oraz produktów do pielęgnacji.

 

 • Łatwy w użyciu: Intuicyjny interfejs obejmujący 4 przyciski oraz 9 wstępnie zaprogramowanych ustawień.
 • Łatwy montaż i czyszczenie dzięki niewielkiej liczbie części.
 • Lekki i kompaktowy.
 • Większa mobilność: Wbudowany akumulator pozwalający przeprowadzić do 6 sesji odciągania przy jednym pełnym naładowaniu.
 • Szybsze ładowanie przez port USB typu C w porównaniu z micro-USB.
 • Technologia 2-Phase Expression® naśladuje naturalny rytm ssania dziecka.
 • Lejek PersonalFit Flex™ poprawia komfort i pozwala zwiększyć ilość mleka o 11,8%.
 • Wyraźnie cichsza praca w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, poniżej 45 dB przy maksymalnym poziomie odciągania.
 • Zamknięty system zapobiegający przedostawaniu się pokarmu do drenu.

Solo™ wykorzystuje technologię 2-Phase Expression®, która umożliwia zmianę rytmu ssania z szybkiego na wolniejszy, naśladując naturalny rytm ssania dziecka.

Solo™ wyposażony jest w lejek PersonalFit Flex™, który można łatwo dopasować do piersi, co zwiększa komfort odciągania i pozwala uzyskać do 11,8% więcej mleka.

   

Laktator Solo™ jest bardziej kompaktowy niż SwingTM oraz ma wbudowany akumulator z gniazdem USB typu C, co pozwala zaoszczędzić czas i korzystać z niego bez konieczności ładowania nawet przez sześć sesji odciągania.

Solo™ to pojedynczy laktator elektryczny z systemem zamkniętym zapobiegającym przepełnieniu oraz przedostawaniu się mleka matki do drenu i mechanizmu laktatora. Zapewnia to bezpieczeństwo i czystość odciąganego mleka oraz chroni elementy laktatora przed uszkodzeniami.

Jak myć Solo™ Medela?

Aby umyć laktator Solo™ Medela, należy postępować według tych samych procedur, co w przypadku laktatora Swing Flex™. Solo™ można szybko i łatwo zdemontować oraz umyć. Komponenty można myć ręcznie (z wyjątkiem drenu) lub w zmywarce do naczyń.

Więcej informacji i wskazówek dotyczących czyszczenia i dezynfekcji drenu można znaleźć w Instrukcji obsługi.

   

Jak używać laktatora Solo™ Medela?

Solo™, laktator elektryczny nowej generacji Medela Swing Flex™, został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania dzięki intuicyjnym elementom sterującym. Laktator jest przyjazny dla użytkownika, ma tylko cztery przyciski, a proste ikony przedstawiają jego główne funkcje. W urządzeniu dostępnych jest dziewięć wstępnie zaprogramowanych ustawień, które ułatwiają Tobie dobór maksymalnego komfortowego poziomu podciśnienia (Maximum Comfort Vacuum™). Więcej informacji o użytkowaniu laktatora i jego funkcjach patrz Instrukcja obsługi.

   

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania:

1 × jednostka napędowa Solo™

1 × butelka 150 ml z nakrętką

1 × podstawka pod butelkę

1 × konektor PersonalFit Flex™

1 × lejek PersonalFit Flex™ w rozmiarze 24 mm

1 × kabel do ładowania USB

1 × zasilacz USB

1 × instrukcja obsługi Solo™

Specyfikacja produktu

 • Pojemność
  150ml
 • Kolor
  odcienie żółtego i złota
 • Zasilanie
  sieciowo-akumulatorowe

O producencie

Medela Healthcare jest światowym producentem próżniowych rozwiązań medycznych, cenionych przez lekarzy i pracowników służby zdrowia na całym świecie.

Sprzęt medyczny firmy Medela ma na celu poprawę jakości życia pacjentów oraz personelu szpitalnego dzięki ciągłemu wprowadzaniu innowacji oraz pasji rozumienia wyzwań, z którymi każdego dnia zmagają się pacjenci oraz lekarze. Życie jest cenne i dlatego potrzeba ludzi z pasją, takich jak osoby pracujące w firmie Medela, które działają na rzecz zapewniania progresywnej opieki.

Wszystkie produkty tego producenta

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter