×
Filtry
Whisbear Szumiś szumiący królik króliś Felek Zawieszka

Whisbear Szumiś szumiący królik króliś Felek Zawieszka

Szumiące Zawieszki powstały z myślą o maluszkach, które nawet na spacerze nie chcą rozstać się z różowym szumem. Zawieszka zajmuje mało miejsca i ma wygodny klips do przyczepiania, a emituje ukochany przez noworodki różowy szum. Króliczek wygląda uroczo, macha długimi uszami, dodatkowo bawiąc dziecko.
Cena 104,99 zł Cena podstawowa 120,00 zł
  • -12%

Biały szum i jego dobroczynne właściwości

W łożysku, w którym rozwijało się w ciąży dziecko, nie panuje cisza. Do płodu docierają różne dźwięki — głosy, muzyka, a nawet szum krwi pępowinowej, które to dźwięki niedojrzałe uszka odbierają jako biały szum. Po porodzie taki dźwięk jest niesamowitym zaklinaczem noworodków i niemowląt.

Przeczytaj na naszym blogu
Biały szum i jego dobroczynne właściwości

Szumisie pomagają dziecku zasnąć i stwarzają mu warunki jak w łonie matki. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zaznać chwili relaksu i odpoczynku, a twój maluszek ma spore problemy z zasypianiem. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo szumisi dla dzieci w różnych kolorach, wzorach i modelach. Na jaki się zdecydować? Co to właściwie jest? Jaką funkcje pełni? Odpowiadamy!

Misie Szumisie — skąd się wzięły i czym są?

Czym właściwie jest miś szumiś? Jest to urządzenie, które ma w sobie wbudowany mechanizm, wydający dźwięki białego szumu. Można go porównać do suszarki czy odkurzacza. Choć brzmi to niedorzecznie, w końcu jak miałoby to ułatwić zasypianie, faktycznie tak jest. Wystarczy kilka minut, a dziecko śpi. Dzieje się tak, ponieważ gdy dziecko jest w brzuchu matki, słyszy różne, dziwne i stłumione dźwięki. Nie wie ono, że samochód to samochód, a budzik to budzik. Mimo to te dźwięki sprawiają, że czuje się ono bezpiecznie. Zasypianie w towarzystwie białego szumu powoduje uczucie bliskości i daje mu komfort.

Jak działają misie Szumisie?

Szumisie dla dzieci są polecane na wszystkich grupach, forach czy blogach dla mam. Nic w tym dziwnego. My także podpisujemy się pod tym. Działają one w bardzo prosty sposób. Dźwięk, który wydają, pomaga dzieciom zasypiać. Szumiś wygląda jak maskotka i bez problemu może pełnić także taką funkcję. Stanie się najlepszym przyjacielem maluszka, a zarazem i jego rodziców.

Jak wybrać swojego Szumisia?

Oferta na rynku jest naprawdę różnorodna. Znajdziesz szumisia w każdym przedziale cenowym. My skłaniamy się w stronę maskotki, która nie tylko wydaje szumiący dźwięk, ale i możesz ją obsługiwać ze swojego smartfona. To naprawdę ułatwia cały proces zasypiania. Kładziesz dziecko do łóżka, włączasz dźwięk, a następnie, gdy dziecko zaśnie możesz np. z drugiego pokoju ściszyć głośność tej zabawki lub całkowicie ją wyłączyć. Dodatkowo wiele szumisi pełni także rolę elektronicznej niani i powiadomi cię, jeśli dziecko wybudzi się ze snu. Tak naprawdę więc zyskujesz dwa urządzenia w jednym i oczywiście oszczędzasz pieniądze. Producent dołożył wszelkich starań, aby położenie dziecka do łóżka było nie tylko łatwiejsze czy wygodniejsze, ale i w 100% bezpieczne. Wystarczy jedno powiadomienie na telefonie i już wiesz, że twój brzdąc się obudził i jest gotowy na karmienie lub zabawę.

Szumiące misie pomocne przy usypianiu niemowlaków

Szumiace misie to strzał w dziesiątkę! Po prostu musisz je posiadać. Dźwięk szumów ucisza dziecko, reguluje rytm bicia jego serca, a dodatkowo dzięki temu możesz bez problemu oddać się swoim czynnościom czy to relaks w postaci książki w drugim pokoju czy sprzątanie. Dla dziecka sen jest bardzo istotny, jednak wiele maluchów ma bardzo zaburzony cykl i lekki sen. Właśnie w tych celach powstały szumisie, opinie na temat tego wynalazku mówią jedno — to genialny gadżet. Nie zwlekaj, zakup go już teraz. Jesteśmy pewni, że nam za to podziękujesz.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze promocje! %%