window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×
Filtry

Łóżeczka dostawne z pewnością nie znajdują się na liście zakupów wszystkich przyszłych rodziców. Jest to jednak gadżet, który może wam sporo pomóc i ułatwić opiekę nad dzieckiem w pierwszych miesiącach życia. Zastanawiacie się nad zakupem tego typu łóżeczka? W takim razie koniecznie czytajcie dalej. Przedstawimy wam zalety tego produktu!

Łóżeczka dostawne - niemowlę w zasięgu wzroku

Zdecydowanie największą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwości ciągłej i stałej kontroli nad dzieckiem. Łóżeczko dostawiane do łóżka oczywiście umieszcza się tuż obok waszego łóżka. W każdym momencie możesz sięgnąć do malucha, bez konieczności wstawania z łóżka, co jak wszyscy wiemy, jest bardzo uciążliwe, zwłaszcza w nocy. Tutaj wystarczy, że wyciągniesz rękę i gotowe. Masz brzdąca zaraz przy sobie.

Wyspany rodzic i dziecko - zalety łóżeczek dostawnych

Łóżeczko dziecięce dostawne ma także wiele różnych innych zalet. Dziecko potrzebuje czuć bliskość mamy. Dzięki temu nie tylko szybciej zasypia, ale i sen jest mocniejszy i spokojniejszy. Nie każdy rodzic chce, aby noworodek spał wraz z nim w łóżku. Rozumiemy to i znamy twoje obawy. Naszym zdaniem, jeśli boisz się, że w nocy przygnieciesz dziecko, nie ma sensu ryzykować. Zamiast się wyspać, będziesz ciągle w stanie "czuwania" i co chwilę będziesz sprawdzać czy dziecko nie jest za blisko krawędzi łóżka. Lepszą opcją będzie łóżeczko z funkcją dostawki. Wystarczy, że jeden bok łóżeczka odepniesz i tą stronę domontujesz do łóżka małżeńskiego lub nawet wersalki i gotowe. Komfort z pewnością rośnie, a bezpieczeństwo zostało zapewnione.

Niemowlęce łóżeczka z funkcją dostawną, czyli praktyczne rozwiązanie do mniejszych wnętrz

Masz małą przestrzeń do zagospodarowania? Nie możecie sobie pozwolić na osobny pokój dla waszego dziecka? Nie ma problemu. Łóżeczko z przystawą to idealne rozwiązanie na niewielkie metraże. Nie zajmuje aż tak dużo miejsca, znajdziesz wiele różnych i ciekawych modeli. Z pewnością dopasujesz je do swoich potrzeb, nie rezygnując z jakości.

Jak wybrać idealne łóżeczko dostawne na pierwsze chwile życia dziecka?

Dzieci dużo śpią, jednak ich sen zazwyczaj jest krótki i płytki. Rodzicom pomagają w tym okresie maskotki, szumisie, ale także i łóżeczko niemowlęce dostawne. Im pewniej czuje się maluszek, tym lepiej dla was. W końcu nikt nie lubi spać w zagrożeniu czy niepewności. Przypomnij sobie czasy swojego dzieciństwa. Z pewnością miałaś ulubioną maskotkę, która pomagała ci przetrwać noce, a gdy tylko przyśnił ci się koszmar, wraz z misiem biegłaś do łóżka twoich rodziców. Twój maluszek może i nie potrafi tego okazać, ale potrzebuje cię i czuje się przy tobie najlepiej na świecie.

Łóżeczka dostawne mogą pełnić także rolę kołyski. Kupujesz więc mebel 2 w 1, który naprawdę pokochasz. Naszym zdaniem, jeśli możecie sobie na to pozwolić i nie zrujnuje to waszego budżetu, taki zakup to absolutny hit! Spróbujcie, z pewnością przyznacie nam rację w bardzo szybkim czasie!

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter