window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Filtry

Poduszka do łóżeczka dla dzieci

Poduszka do łóżeczka dla dzieci zapewni twojemu maluchowi komfortowy sen i regenerujący wypoczynek. W naszym sklepie znajdziesz poduszki i kliny do łóżeczka dostosowane do potrzeb najmłodszych dzieci. Do produkcji poduszek wykorzystujemy przyjazne dla skóry materiały o właściwościach antyalergicznych, dlatego są one w pełni bezpieczne dla dzieci w każdym wieku.

Wygodne i przyjemne poduszki do łóżeczka

Poduszka do pokoju dziecka to niewielki dodatek, dzięki któremu maluchowi będzie spało się o wiele wygodniej. Mając na uwadze liczbę godzin, którą dziecko poświęca na sen, warto przygotować maluchowi kącik do spokojnego i przyjemnego odpoczynku. Najlepsze poduszki dla dzieci cechują się precyzją wykonania i odpowiednim doborem materiałów. Nadane im atesty i certyfikaty potwierdzają ich wysoką jakość,

Kiedy dziecko może zacząć spać na poduszce?

Wielu rodziców małych dzieci zastanawia się, od kiedy ich pociechy mogą zacząć spać na poduszce. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ wszystko zależy od etapu rozwoju malucha. Przyjmuje się, że poduszka może znaleźć się w łóżeczku dziecięcym, gdy dziecko zaczyna coraz sprawniej się poruszać i nabyło umiejętność zmiany pozycji. Takie zdolności ruchowe posiadają już niektóre roczne i półtoraroczne dzieci, często jednak uznaje się, że poduszka może być wprowadzona dopiero u dwulatków. Niemowlęta powinny spać na twardym podłożu, które pozwala na ułożenie ciała w linii prostej.

Jeśli szukasz poduszki do łóżeczka dla rocznego dziecka, upewnij się, że twój maluch jest na nią gotowy i takie rozwiązanie będzie w pełni bezpieczne. Kiedy dziecko potrafi już odwracać główkę, spanie na poduszce nie będzie powodować napięcia mięśniowego szyi i grzbietu ani prowadzić do odkształcania główki. Komplety pościeli dla najmłodszych dzieci są specjalnie dopasowane do ich potrzeb - kołderki nie mogą doprowadzać do przegrzania dziecka, a poduszki są na tyle cienkie, by ciało dziecka znajdowało się w odpowiedniej pozycji.

Jak dobrać idealną poduszkę dla dziecka?

Poduszka do pokoju dziecka powinna być dostosowana do wieku maluszka i anatomii jego ciała. Poduszki przeznaczone dla kilkulatków są płaskie, ale jednocześnie milutkie w dotyku. Szczególną uwagę należy poświęcić materiałowi, z jakiego został uszyty dany produkt. Poduszka do pokoju dziecka powinna być wykonana z hipoalergicznych tkanin, które zmniejszają ryzyko podrażnień skóry. Warto wybierać poduszki uszyte z naturalnych materiałów, takich jak bawełna. Odpowiednie wypełnienie zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza i zwiększa komfort użytkowania.

Antyalergiczne wypełnienie poduszki do łóżeczka

Poduszki z antyalergicznym wypełnieniem polecane są dla dzieci z bardzo wrażliwą skórą. Hipoalergiczna pościel to najlepsza propozycja dla dzieci podatnych na nadwrażliwość skóry i alergie. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów, na poduszce nie gromadzą się roztocza kurzu domowego, grzyby i pleśni, które mogą zaostrzać stany zapalne skóry.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Radosnych zakupów w oczekiwaniu na Święta! Rabaty do -40%