×
Filtry
Babyono Niania elektroniczna Kamera Smart 1514

Babyono Niania elektroniczna Kamera Smart 1514

Niania elektroniczna pozwoli Ci czuwać nad bezpieczeństwem Twojego maluszka. Kamera przekazuje ostry i wyraźny obraz z żywymi kolorami. Wysokiej jakości mikrofon i głośnik dają możliwość kontaktu z dzieckiem bezpośrednio z jego sypialni.
Cena 149,99 zł Cena podstawowa 169,00 zł
  • -11%

Elektroniczne nianie znane są od lat. Pomagają w codziennym funkcjonowaniu mamom, które poza opieką nad dzieckiem, muszą jeszcze zadbać o dom, pracować zdalnie czy też chcą po prostu pozwolić sobie na chwilę relaksu. Ten prosty gadżet pozwoli ci nie tylko na zajęcie się sobą, ale i na stałą kontrolę nad stanem swojego brzdąca. Tego typu produkty pokochało już większość rodziców. Może czas na zakupienie własnego?

Niania elektroniczna - jak właściwie działa?

Elektroniczna niania składa się z dwóch elementów: nadajnik oraz odbiornik. Nadajnik oczywiście umieszczony jest w pokoju dziecka, a odbiornik to telefon, smartfon, tablet, komputer lub specjalna kamerka. Większość osób patrzy na elektroniczne nianie jako stary model, działający na zasadzie walkie-talkie. Obecnie jednak technologia poszła do przodu i znajdziesz nianie elektryczne z kamerą. Korzystanie z takiego urządzenia z pewnością jest znacznie wydajniejsze.

Elektroniczna niania czy kamera WiFi?

Co jest lepsze - zwykła elektroniczna niania czy może taka z kamerką, WiFi i wyświetlaczem? Różnią się one przede wszystkim ceną. Niania cyfrowa z wyświetlaczem to koszt około 500 złotych, natomiast zwykła, standardowa niania to cena około 130-150 złotych. Zacznijcie więc od analizy waszego budżetu. Wyprawka dla dziecka to dość spory koszt, a lista zakupów stale się powiększa.

Szukając odpowiedniej elektronicznej niani dla siebie, a właściwie dla swojego brzdąca, zwróćcie uwagę nie tylko na cenę, ale i na zasięg działania. Im większy dom czy mieszkanie, tym większy zasięg powinna mieć niania. Istotne jest także zasilanie. Niektóre nianie działają przy pomocy baterii, inne należy podpiąć do prądu. Kupując nianię na wtyczkę, zastanów się czy masz w dziecięcym pokoju kontakt w niedalekiej odległości od łóżka, ale nie za blisko, w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Elektroniczna niania - jakie dodatkowe funkcje może posiadać?

Jak już wyżej wspominaliśmy elektroniczna niania to już nie tylko walkie-talkie! Nasza najlepsza niania elektroniczna cyfrowa z kamerą marki VTECH model BM4600 poza tym, że pełni funkcję monitorowania maluszka, jest także w kształcie przepięknej sowy, która ozdobi każde wnętrze. Producent zapewnia cyfrową transmisję dzięki technologii 2.4GHz, wbudowane kołysanki, zasięg do 300 metrów, 4,3 calowy wyświetlacz LCD, różne tryby pracy i aż do 4 kamer jednocześnie, alarm wibracyjny i automatyczny tryb nocny.

Jak sama widzisz, różne modele mogą mieć różną funkcję. Istotne jest nie tylko video w celu pooglądania maluszka, ale i monitoring oddechu, wskaźnik oraz możliwość pracy w nocy. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy coś dla rodziców i ich dzieci w każdej cenie. Akcesoria są naprawdę przeróżne, aczkolwiek wierzymy w to, że każdy powinien mieć taki gadżet w swoim domu. Zapraszamy do zakupów! Chętnie pomożemy i doradzimy!

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze lipcowe promocje! Rabaty do -60%