window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Filtry
Babyono Zabawka dla dzieci z Pozytywką Dog Willy

Babyono Zabawka dla dzieci z Pozytywką Dog Willy

Pluszowa maskotka z pozytywką jest miękka i puchata, idealnie nadaje się do ukojenia małych trosk. To również zabawka z pozytywką, z wnętrza maskotki płyną dźwięki, które przykuwają uwagę dziecka. Taka delikatna i przyjemna dla ucha melodia zaciekawi Twoją pociechę na dłużej. Wpłynie też pozytywnie na rozwój słuchu dziecka.
Cena 49,00 zł
Babyono Zabawka dla dzieci z Pozytywką Rabbit Milly

Babyono Zabawka dla dzieci z Pozytywką Rabbit Milly

Maskotka królik z pozytywką to uśmiechnięty towarzysz codziennych zabaw, który stymuluje rozwój Twojego malucha. Dźwięki płynące z pozytywki uspokajają i pozwalają skupić uwagę dziecka na zabawce. Długie uszy królika zachęcają do ciągnięcia i chwytania, a miękkie futerko sprawia, że maskotka jest przyjemna w dotyku.
Cena 49,00 zł
Kicia Kocia - maskotka 30 cm

Kicia Kocia - maskotka 30 cm

Kicia Kocia – maskotka 30 cm – od teraz ulubienica dzieci już nie tylko na papierze, ale i w małych rączkach! Specjalnie na życzenie wielu rodziców przygotowaliśmy nową, większą Kicię Kocię!
Cena 49,79 zł Cena podstawowa 59,90 zł
  • Nowy
  • -16%

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Radosnych zakupów w oczekiwaniu na Święta! Rabaty do -40%