×
Filtry
Wiek dziecka:
Cena:
-
Akuku Sensoryczna dmuchana mata wodna A0486

Akuku Sensoryczna dmuchana mata wodna A0486

Wyjątkowa mata pozwalająca rozwijać ciało i umysł Twojego dziecka. Mata wodna dla niemowląt wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, które gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Podczas zabaw na macie dziecko uczy się wykorzystywać różne partie mięśni do samodzielnego utrzymywania równowagi i poruszania się.
Cena 30,99 zł Cena podstawowa 37,86 zł
  • -18%
Akuku Dmuchana Mata Sensoryczna Piaskowa 6m+ A0487

Akuku Dmuchana Mata Sensoryczna Piaskowa 6m+ A0487

Wyjątkowa mata pozwalająca rozwijać ciało i umysł Twojego dziecka. Mata wodna dla niemowląt wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, które gwarantuje niezwykłą wytrzymałość.Podczas zabaw na macie dziecko uczy się wykorzystywać różne partie mięśni do samodzielnego utrzymywania równowagi i poruszania się.
Cena 27,99 zł Cena podstawowa 32,99 zł
  • -15%
Babyono Sensoryczna dmuchana Mata Wodna 827

Babyono Sensoryczna dmuchana Mata Wodna 827

Mata wodna sensoryczna zapewnia Twojemu dziecku nie tylko świetną zabawę, ale także efektywny trening. Maluch zmienia pozycję, by zaobserwować, jak w wodzie poruszają się kolorowe kształty. Dzięki temu ćwiczy utrzymywanie równowagi i poruszanie się. Matę z łatwością napełnisz powietrzem i wodą, a po skończonej zabawie opróżnisz ją i zwiniesz.
Cena 25,99 zł Cena podstawowa 29,99 zł
  • -13%

Mata wodna dla dzieci

Jak stworzyć dziecku idealne warunki do rozwoju kreatywności? Odpowiedzią jest mata wodna do malowania. To plansze o różnych wymiarach, na których dzieci mogą malować, stemplować i do woli zostawiać odciski dłoni. Dzięki specjalnej konstrukcji zabawa jest czysta – nie potrzeba do niej farb ani tuszu. Do zestawu są za to dołączone specjalne stemple i pisaki do fascynującego procesu tworzenia. Spraw swoim pociechom wyjątkową niespodziankę – mata wodna dla dzieci do malowania to będzie strzał w dziesiątkę!

Jak to działa? Mata wodna do malowania nie brudzi i nie zużywa się

Oddajemy do dyspozycji Twojego maluszka innowacyjną zabawkę, przy której może spędzać długi czas. Mata wodna dla niemowlaka jest alternatywą, jeśli chodzi o nieskrępowane tworzenie wzorów i zostawianie śladów na bezpiecznej powierzchni. Wykonana z przyjemnego w kontakcie materiału zachęca do aktywności. Plansza ma kilka różnokolorowych pól. Nie wyróżniają się niczym szczególnym, ale bardzo łatwo to zmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różki. Pod wpływem specjalnych pisaków i stempli napełnionych wodą na macie pojawiają się wyraźne barwne ślady. Można nimi narysować kwiaty, ulubione zwierzęta lub abstrakcyjne wzory.

Powierzchnia i rozmiary mat wodnych dla dzieci

By zacząć zabawę, wystarczy napełnić pisaki wodą i malować. Zachęcają do tego wyjątkowo żywe kolory i magia pojawiających się linii. Twój mały odkrywca nie musi ograniczać swojej fantazji. Obrazy na macie wodnej dla dzieci znikają same, nie trzeba do tego celu używać żadnych gąbek ani ściereczek. Wyschnięcie wody sprawia, że zabawka jest znów gotowa do użytku. Co ciekawe, podobne ślady zostawiają również wilgotne palce, dłonie i stopy, co pozwala na jeszcze więcej radości i zabawy na macie. Na powierzchni maty wodnej do malowania można zauważyć różne układy kolorów, a niektóre z nich są obustronne. W naszej ofercie znajdziesz plansze o różnych proporcjach i wymiarach, m.in. 30x45 cm lub 75x95 cm.

Dlaczego mata wodna dla niemowlaka to optymalny wybór?

Mata wodna do malowania łączy w sobie wiele zalet. To coś więcej niż kolejna zabawka. Bezpieczny produkt jest sposobem na rozwój kreatywności. Dzięki oryginalnemu patentowi jedynie przy pomocy wody dziecko może tworzyć nieskończoną liczbę plastycznych fantazji. Zwróć uwagę, że pisaki ani mata wodna dla dzieci nie zużywają się. Nie potrzeba w niej uzupełniać żadnych materiałów ani akcesoriów, ani tym bardziej środków do czyszczenia. A propos czystości – dobrze wiesz, że dzieci potrafią zostawić niezły bałagan po malowaniu farbami czy kredkami. Mata wodna dla niemowlaka to dobry sposób na czystą podłogę i niezachlapane ściany. Po skończonej zabawie wystarczy odłożyć planszę do wyschnięcia – i już. Plastyczne szaleństwo bez sprzątania? Ależ tak! To możliwe z kreatywnymi matami wodnymi!

Wypróbuj matę wodną z pisakami i stemplami!

Czas na wielką zabawę i mnóstwo kreatywności! Mata wodna dla dzieci to nieograniczone możliwości zabawy rozwijającej wyobraźnię. Duży rozmiar umożliwia zabawę w parach. Dla dwojga dzieci optymalnym rozwiązaniem będzie mata o długości około metrowej, do zabawy indywidualnej wystarczy o połowę mniejsza wersja. Wybierz rozmiar i powierzchnię odpowiednią dla Twojej pociechy z naszego katalogu.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze lipcowe promocje! Rabaty do -60%