×
Filtry
Zestaw piłeczek sensorycznych czarno-białe AKUKU

Zestaw piłeczek sensorycznych czarno-białe AKUKU

Świetnie sprawdzą się podczas zabawy. Zalecane przez fizjoterapeutów. Dostarczają wielu wrażeń czuciowych. W dodatku czarno-białe kolory doskonale stymulują wzrok niemowlaka, gdyż w pierwszych miesiącach życia dziecko nie rozróżnia barw. Piłeczki posiadają dziurki, dzięki czemu zabawa w wodzie będzie jeszcze fajniejsza.
Cena 28,99 zł

Zabawki edukacyjne są bardzo ważnym elementem życia i rozwoju każdego dziecka. Jeśli dopasujesz je do wieku brzdąca, z pewnością zauważysz, jak szybko twój maluszek opanowuje nowe rzeczy. Możesz je używać do nauki, zabawy czy nawet kąpieli. Znajdziesz u nas zabawki wodoodporne, które idealnie sprawdzą się, jeśli w domu masz wannę.

Zabawki edukacyjne — nauka poprzez świetną zabawę

Maluchy poznają świat poprzez różne bodźce takie jak dotyk, słuch, smak czy zapach. Aby zabawki interaktywne spełniały swoją funkcję, musisz dostosować je do wieku i etapu rozwoju twojego malucha. Dobór odpowiednio "zaawansowanych" zabawek gra tak naprawdę pierwsze skrzypce. Zbyt wymagająca zabawka, której twoje dziecko nie rozumie i nie wie, jak się nią bawić to przecież żadna frajda, prawda? Z drugiej strony, jeśli nie stanowi ona żadnego wyzwania i pociecha rozgryzie ją w dwie minuty to jest to bezsensowny zakup. Zwróć więc szczególną uwagę nie tylko na zalecenia producenta, ale i na indywidualną sytuację w twojej rodzinie.

Czym są zabawki edukacyjne i jak wpływają na rozwój dziecka?

Zabawki dla niemowlaków czy zabawki dla rocznego dziecka to strzał w dziesiątkę, o ile nie tylko bawią, ale także i uczą. Oczywiście, możesz mieć w domu mnóstwo zabawek, które grają i piszczą, ale warto postawić na gry i układanki, które wpływają na wyobraźnię maluchów. To właśnie w tym okresie życia, dziecko najlepiej rozwinie swoją kreatywność, poprzez urozmaicone zabawy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo edukacyjnych zabawek, które zainteresują każdego, nawet najbardziej odpornego brzdąca. Śmiało wybieraj te, które wydają ci się najciekawsze.

Czym kierować się wybierając idealne zabawki edukacyjne?

Dla dzieci bardzo istotna jest sprawność manualna, ona w przyszłości pozwala mu uczyć się pisać, wiązać sznurówki czy robić inne czynności. Jeśli chcecie nad tym popracować, zdecyduj się na zabawki edukacyjne, które dziecko musi chwytać, przesuwać, klikać czy naciskać. Oczywiście takie zabawki sprawdzą się dla najmłodszych, dla starszych dzieci polecamy już nie klocki, a np. puzzle. Dzięki którym nasze starsze pociechy będą w stanie rozwinąć swoją orientację przestrzenną, a także nauczą się cennych umiejętności projektowania i planowania budowli z klocków. Kto wie może, dzisiejszy ekspert do spraw klocków lego będzie w przyszłości ministrem infrastruktury.

Najlepsze zabawki edukacyjne dopasowane do wieku dziecka

Zabawki dla niemowląt to inny rodzaj produktów niż te dla starszaków, chyba nikogo to nie dziwi. Dla maluszków polecamy maty dla dzieci, wszystko, co opiera się na kształtach, kolorach i ma różne tekstury, które wpływają na jego poznawanie świata. W przypadku starszych dzieci postaw na zabawy, które mają na celu naukę ich konkretnych umiejętności. Stawiaj na puzzle, domino, drewniane układanki, wciskanki i inne. Wybór jest naprawdę szeroki. Nie zwlekaj, zacznij zakupy!

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Promocje z Okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60%