×
Filtry

Ramka na odcisk rączki i nóżki

Ramka na odcisk rączki i stópki pozwala stworzyć niezapomnianą pamiątkę, która utrwali w czasie momenty dorastania Twojego dziecka. To prosty i wygody sposób na zapisanie wspomnień i momentów spędzonych razem. Sprawdź ofertę naszego sklepu i odkryj ramki na odcisk rączki i nóżki w ozdobnych opakowaniach – idealne do domu lub na prezent dla przyszłych rodziców!

Jak działa ramka na odcisk rączki i nóżki?

Ramka z odciskiem rączki i stópki sprzedawana jest w opakowaniu razem ze sproszkowaną masą gipsową oraz foremkami. Po rozrobieniu masy według instrukcji maluch może odcisnąć w nim kształt swojej rączki lub nóżki. Taki odlew po zaschnięciu należy wpasować w ramkę i gotowe!

Pamiętaj, że ramka na odcisk rączki i nóżki to świetne rozwiązanie dla malutkich dzieci. Im bardziej będzie ono rosło, tym trudniej będzie pomieścić daną część ciała w foremce. W każdym zestawie znajdziesz także metryczkę, do której możesz wpisać imię malucha, wiek i czas wykonania odlewu. Po latach wrócicie do tego wspólnie, a Ty będziesz mogła opowiedzieć swojej pociesze, jak powstały formy.

Ramka na odcisk rączki i nóżki nie tylko dla dzieci

Nasze propozycje to nie tylko prezent dla dziecka, które może przekonać się na własne oczy, jak bardzo urosło. To także (a być może przede wszystkim) idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zatrzymać wspomnienia tych momentów, kiedy dziecko było malutkie.

Pamiętaj, że ramka na odciski rączki i nóżki to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy. Możesz być pewna, że dziecku spodoba się wizja formowania kształtu z plastycznej, łatwo zastygającej masy. Pamiętaj tylko, aby zabezpieczyć podłoże, na którym bawi się maluch. Inaczej będziesz musiała czyścić meble i dywany z resztek gipsu!

Ramka z odciskiem rączki i stópki – jak wybrać ją świadomie?

Nie każda ramka z odciskiem rączki i stópki będzie się nadawała do zabawy dla dziecka. Przede wszystkim zwróć uwagę, czy produkt posiada atest PZH. To oznaczenie nadawane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, który zaświadcza, że certyfikowany produkt został przebadany i nie stwarza ryzyka dla zdrowia konsumentów.

Kiedy tworzysz odciski, zawsze zwracaj uwagę na to, co robi dziecko. Możesz być pewna, że będzie usiłowało włożyć do buzi gotową masę gipsową lub gipsowy proszek. Wprawdzie nie są one szkodliwe, ale mogą wywołać zakrztuszenie się.

Przed wyborem ramki zwróć uwagę, czy sprzedawana z nią masa gipsowa jest na pewno hipoalergiczna i nie spowoduje podrażnienia delikatnej skóry malucha.

Ramka na odcisk rączki i nóżki to wyjątkowy prezent. W naszym sklepie znajdziesz zarówno niewielkie, proste foremki, jak i rozbudowane modele, które składają się z dwóch skrzydeł, a dodatkowo w gablocie możesz umieścić zdjęcie malucha.

Nasza oferta obejmuje nawet ramki z farbką w komplecie tak, abyś mogła pomalować odciski, nadając im magicznego charakteru. W zależności od wybranej wersji odlewy możesz umieścić w malutkiej skrzynce, którą schowasz w pudełku z pamiątkami lub dużej gablocie, która będzie się doskonale prezentowała na ścianie.

Jeżeli masz pytania o ramki z odciskiem rączki i stópki, skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje wątpliwości.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze promocje! %%