window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Filtry
Jeździk zbieracz piłeczek Tomy E71161

Jeździk zbieracz piłeczek Tomy E71161

Jeździk Pic'n'Pop Ball to wyjątkowa zabawka towarzysząca nauce chodzenia i utrzymywania równowagi, która Twoje maleństwo zachęca dziecko do ćwiczeń ruchowych.
Cena 79,88 zł Cena podstawowa 84,98 zł
  • -6%
Koparka jeździk Lena 100kg *

Koparka jeździk Lena 100kg *

Wielofunkcyjna koparka z ruchomym ramieniem i obrotową kabiną z podestem — w kartonie. Max obciążenie statyczne 100 kg. Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Cena 80,23 zł Cena podstawowa 84,45 zł
  • -5%
Śmieciarka jeździk z blokadą Lena

Śmieciarka jeździk z blokadą Lena

Śmieciarka wyposażona w podnoszony kontener z tyłu i kosz na śmieci z boku pojazdu. Klapa kontenera podnoszona do góry. Max obciążenie statyczne 100 kg. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Cena 119,00 zł Cena podstawowa 129,00 zł
  • -10,00 zł
Wywrotka jeździk z blokadą Lena Mercedes

Wywrotka jeździk z blokadą Lena Mercedes

Wywrotka Mercedes 3 osiowa z rozszerzoną burtą naczepy. Wytrzymująca max. obciążenie statyczne 150 kg. Pojazd posiada blokadę naczepy, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie na nim siadać. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat. 
Cena 103,78 zł Cena podstawowa 109,24 zł
  • -5%

Jeździki dla niemowląt i dzieci

Jeździki to atrakcyjne zabawki dedykowane dla małych dzieci. Dzięki nim maluch spędza aktywnie czas i trenuje umiejętności motoryczne. Jeździk można podarować na prezent dla rocznego dziecka, aby wspomóc rozwój ruchowy maluszka. Chodziki, pchacze i jeździki w formie autek i innych pojazdów to doskonała propozycja zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Jeździki i pchacze - dlaczego warto je podarować dziecku?

Zabawki na kółkach, którymi można zwiedzać dom i okolicę to coś, o czym marzą wszystkie dzieci. Jeździki kuszą najmłodszych swoim wyglądem - mogą przypominać ulubiony samochodzik, uwielbianą koparkę czy wesołe zwierzątko. Są czerwone, niebieskie, żółte, fioletowe - takie, jakie dziecko sobie wymarzy. Korzyści jakie przynosi zabawa jeździkiem to: wspomaganie nauki chodzenia, zwiększenie motoryki, poprawa koordynacji ruchów i nauka utrzymywania równowagi.

Od kiedy maluszki mogą zacząć korzystać z jeździków?

Zazwyczaj jeździki przeznaczone są dla dzieci od 1 - 3 roku życia, jednak przed zakupem zabawki koniecznie sprawdź zalecenia producenta. Różnice w wieku, od którego maluch może korzystać z zabawki, zależą od wielu czynników, w tym wielkości zabawki i jej konstrukcji.

Rozwój ruchowy pociechy możesz na początku wesprzeć za pomocą chodzika do raczkowania (od ok. 6. miesiąca życia), a następnie pchacza (od ok. 9 miesiąca życia), który podtrzyma pierwsze kroki maluszka i pomoże mu w utrzymaniu równowagi. Kupując jeździk rodzic musi mieć pewność, że dziecko potrafi stabilnie siedzieć i utrzymywać wyprostowaną pozycję ciała.

Na co zwracać uwagę wybierając jeździki dla rocznego dziecka, a na co dla starszego?

Jeździki dla najmłodszych dzieci wyposaża się w barierki ochronne zabezpieczające przed wypadnięciem z zabawki, a także podnóżki ułatwiające utrzymanie równowagi i prowadniki zapewniające właściwy kierunek jazdy. Jeśli dziecko nie potrafi jeszcze chodzić, ale uczy się już wstawać, najrozsądniej będzie kupić pchacz, który pomoże niemowlęciu w podejmowaniu prób utrzymania wyprostowanej sylwetki. Wiele zabawek na kółkach łączy w sobie funkcję pchacza i jeździka, więc może posłużyć pociechom przez dłuższy okres.

Jeździk dla rocznych i starszych dzieci musi być dopasowany do ich masy ciała i wzrostu. Zabawka powinna być odpowiednio niska, aby malec bez problemu na nią wszedł, ale jednocześnie na tyle wysoka, by dawała swobodę w odpychaniu się nogami od podłoża. Ciekawą opcją dla dzieci od 3. roku życia jest jeździk grawitacyjny, który wprawia się w ruch naprzemiennym kręceniem kierownicy, bez użycia nóg.

Jeździk dla dziewczynki i chłopca - kolorowe pojazdy dla każdego

Jeździk dla dzieci to świetny pomysł na zabawę. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne jeździki dla chłopca i dziewczynki w wielu wariantach kolorystycznych. Twój smyk jest fanem motoryzacji? Z pewnością spodoba mu się jeździk wywrotka, śmieciarka lub koparka. A może szukasz zabawki interaktywnej? Wtedy koniecznie sprawdź bujak jeździk 2w1 marki Kidsee. Zabawka mówi i śpiewa po polsku, gwarantując wiele godzin niezapomnianych wrażeń.

#BBD0E0 »

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter