×
Filtry

Przewijak podróżny

Podróżowanie z maluszkiem? To wcale nie musi być trudne! Zwłaszcza gdy korzystasz z funkcjonalnych akcesoriów, takich jak przewijak podróżny. Poręczna, składana mata z bezpiecznych tworzyw może posłużyć do zmiany pieluch, podmycia czy przebrania niemowlaka niemal w każdych warunkach. Z naszymi produktami możesz mieć pewność, że Twoja pociecha zawsze będzie mogła skorzystać z czynności higienicznych, nawet w bardzo nietypowych warunkach. Wybierz jedną z mat do przewijania z naszego katalogu i wyrusz w dłuższą, rodzinną podróż.

Przewijak podróżny – wygoda w opiece nad niemowlakiem

Wiele mam obawia się podróżować ze swoim maleństwem. Często rodzice odkładają pierwszą podróż z obawy przed brakiem odpowiednich warunków do przewijania czy karmienia. Tymczasem współczesne akcesoria dla niemowląt to odpowiedź na niemal każdą sytuację. Najmłodszy członek rodziny może wygodnie podróżować w specjalnym foteliku. Wielofunkcyjne wózki i nosidełka pozwalają dotrzeć z nim w prawie każde miejsce, a przewijak podróżny załatwi sprawę zmiany pieluch czy prowizorycznej toalety dziecka. Wygodny i łatwy w transporcie po złożeniu może być wszędzie tam, gdzie jesteś ze swoją pociechą.

Jaki przewijak podróżny będzie najlepszy dla Twojego maleństwa?

Przewijak podróżny to rozkładana mata z bezpiecznego tworzywa, na której można ułożyć dziecko bez żadnych obaw. Uniwersalny charakter tego gadżetu pozwala zastosować go w miejscach tak różnych, jak kącik dla matki z dzieckiem na dworcu lub stacji benzynowej, siedzenie samochodu czy szeroka ławka w parku. Jeśli właściwie ocenisz warunki jako bezpieczne, przewijak dodatkowo zabezpieczy ruchliwego maluszka przed ześlizgnięciem. Mata z wytrzymałego tworzywa PVC z atestem zachęca do użycia mięciutkim wypełnieniem i przyjemnym wrażeniem w kontakcie z wrażliwą skórą niemowlęcia. Składa się ją na sześć części, dzięki czemu szybko zamieni się w niewielki prostokąt z pasem, który można transportować na ramieniu jak torbę.

Przewijak podróżny na Baby Boom

W naszym katalogu mamy dla Was wygodne i funkcjonalne maty podróżne do przewijania. Możesz ich używać również w domu, jako podkład na stacjonarnym przewijaku. Dzięki dużemu wyborowi przyjaznych wzorów znajdziesz opcję kolorystyczną i wzory, które spodobają się wszystkim członkom rodziny. Sprawdź wszystkie warianty i znajdź odpowiednią matę do zabrania w dłuższą trasę.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

ORLEN PACZKA teraz TYLKO za 2,99 od 0zł!