window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×
Filtry
Pokrowiec-organizer na fotel samochodowy Caretero

Pokrowiec-organizer na fotel samochodowy Caretero

Organizer na fotel samochodowy to nieodzowny element wyposażenia samochodu rodzinnego. Spełnia dwie podstawowe role: chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem tapicerki fotela samochodowego oraz pozwala na uporządkowanie i bezpieczne przechowywanie dziecięcych drobiazgów. Jego dodatkowym atutem jest łatwy montaż oraz możliwość zastosowania w praktycznie każdym modelu samochodu.
Cena 5,60 zł

Organizer na fotel samochodowy

Podczas rodzinnych wypraw samochodem przydają się sprytne i wygodne patenty, takie jak organizer na fotel samochodowy. To typowy model „2w1”, który rozwiązuje jednocześnie kilka problemów. Dzięki swoim właściwościom szybko staje się niezastąpionym gadżetem. W jaki sposób może pomóc w dobrym zaplanowaniu podróży, zwłaszcza gdy na pokładzie znajduje się małe dziecko, a jego opiekunowie muszą mieć oczy dookoła głowy? Sprawdź, co wyróżnia organizer samochodowy na fotel z naszej oferty.

Chroni przed zabrudzeniem, utrzymuje porządek

W aucie podczas dłuższej podróży z dziećmi trudno utrzymać porządek. Dlatego cenne jest każde wsparcie – na przykład w postaci funkcjonalnego pokrowca na siedzenie samochodowe z dodatkowymi kieszeniami. Zmieszczą się w nich wszystkie skarby Twoich pociech, które podróżują na tylnych fotelach. Książeczki, kolorowanki, zabawki, drobna elektronika, a także obowiązkowe przekąski, zamiast wędrować po podłodze, będą zawsze pod ręką. Co więcej trwały i ergonomiczny organizer na fotel samochodowy zachęca najmłodszych do samodzielnego dbania o porządek. Zmieszczą się w nich wszystkie najważniejsze dziecięce skarby, a poza tym uchronią tapicerkę przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Pokrowce z kieszeniami, wykonane z mocnego i bezpiecznego materiału, mają uniwersalne rozmiary i pasują do absolutnej większości aut rodzinnych.

Postaw na funkcjonalny organizer samochodowy na fotel

To rozwiązanie nie ma wad, a w dłuższych wyprawach wakacyjnych jest wręcz niezastąpione. Jeśli podróżujesz z co najmniej dwójką dzieci, najlepiej zaopatrzyć się w organizer na fotel samochodowy. To żadne zmartwienie, że w zasięgu najmłodszych znajdzie się sporo kieszeni. Pasażerowie z tylnego siedzenia zagospodarują je szybciej niż myślisz, a Ty przed podróżą możesz przygotować tam dla nich kącik z ulubionymi grami czy drobnymi przekąskami. Organizer samochodowy na fotel w Twoim aucie? Koniecznie wypróbuj go podczas najbliższego wyjazdu na urlop.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter