×
Filtry
Marka:
Cena:
-
Podkłady jednorazowe 40x60 cm Akuku A0500 15 szt.

Podkłady jednorazowe 40x60 cm Akuku A0500 15 szt.

Baby Soft to jednorazowy podkład z wysoko chłonnym wkładem. Idealny do zabezpieczenia materaca przed zabrudzeniem. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii pulpy celulozowej jego wierzchnia warstwa jest bardzo delikatna, miła w dotyku i przyjazna dla skóry dziecka, natomiast folia na spodzie zabezpiecza materac i przewijak przed zamoczeniem. Wysokiej jakości podkład wyprodukowany w UE specjalnie dla najmłodszych dzieci nie powoduje podrażnień skóry podczas przewijania. Można go również stosować przy pielęgnacji osób obłożnie chorych z problemem nietrzymania moczu oraz jako dodatkowa ochrona pościeli szpitalnej. Wykonany z ośmiu warstw dobrze zabezpiecza przed przesiąkaniem.
Cena 15,99 zł

Podkłady poporodowe

Podkłady poporodowe muszą znaleźć się w twoim domu, jeśli spodziewasz się dziecka. Nie ma znaczenia czy rodzisz siłami naturalnymi czy też decydujesz się na cesarskie cięcie. W obu tych przypadkach podkłady są niezbędnikiem. Czym one właściwie są, jak ich używać i jakie podkłady poporodowe będą najlepsze? Wyjaśniamy!

Czym są podkłady poporodowe i do czego służą?

Połóg to okres regeneracji po porodzie. Trwa około dwóch miesięcy. Kilka godzin po porodzie rozpoczyna się wydalanie resztek śluzu oraz błon. Z miejsc intymnych kobiety wypływają tzw. odchody połogowe. Czym są więc podkłady higieniczne poporodowe? Wyglądem przypominają podpaski, jednak znacznie większe. Zwykła, standardowa wkładka nie zadziała, ponieważ odchody połogowe są zbyt obfite, a podczas połogu zakazane jest stosowanie tamponów. Może to prowadzić do uszkodzeń lub infekcji. Postaw na bezpieczeństwo.

Idealne podkłady poporodowe dla komfortu mam

W naszej ofercie znajdziesz spory wybór podkładów poporodowych w różnych cenach, rozmiarach i od różnych producentów. Jak wybrać najlepsze podkłady poporodowe? Oczywiście cena i marka jest istotna, ale nie najważniejsza. Przede wszystkim zwróć uwagę na ich rozmiar oraz chłonność. Ważny jest także materiał, z którego zostały wykonane. Poza podkładami, które "mocuje" się do bielizny, warto także zainwestować w podkłady poporodowe na łóżko. Dzięki temu ochronisz swoje pościele, prześcieradła i materace, a także zapewnisz sobie suchość, większy komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Jak używać podkładów poporodowych i jak często je wymieniać?

Podkłady poporodowe umieszcza się w bieliźnie tak samo, jak zwykłe podpaski, które stosuje się przy okresie. Mają one od spodu specjalny klej, który przykleja się do wewnętrznej strony majtek, co zabezpiecza je przed przesunięciem się i poprawia ich efektywność. Wykonane są one z bawełny, zatem dobrze chłoną wszelkie płyny i są bezpieczne dla skóry. Możesz także zdecydować się na podkłady na łóżko po porodzie. Te przypominają wyglądem podkłady dla niemowląt lub podkłady dla szczeniaków, które uczą się czystości w domu.

Wyprawka do szpitala — ile podkładów poporodowych ze sobą zabrać?

W awaryjnych przypadkach możesz wybrać się do apteki, jednak z pewnością zapłacisz tam więcej, dlatego warto ubezpieczyć się na te wypadki i zamówić od razu większą ilość. Ile podkładów poporodowych do szpitala, a ile do domu po powrocie? Na ile wystarczy jedno opakowanie przy połogu? Podkłady stosuje się od momentu porodu, zazwyczaj aż do 6 tygodnia po urodzeniu. Polecamy zakupić na "start" minimum 2-3 opakowania do szpitala oraz po powrocie do domu. Z czasem ilość wydzielin się zmniejsza i może okazać się, że już po kilkunastu dniach przejdziesz na zwykłe podpaski higieniczne. Zawsze lepszym rozwiązaniem jest posiadać kilka sztuk za dużo niż za mało. Sprawdź nasze produkty, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

ORLEN PACZKA teraz TYLKO za 2,99 od 0zł!