window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Filtry
Osłonka neoprenowa na bidon B.Box Hip hop

Osłonka neoprenowa na bidon B.Box Hip hop

Świetne innowacyjne rozwiązanie dla bidonu ze słomką marki b.box urozmaici tę przygodę. Neoprenowy rękaw pozwoli zabezpieczyć bidon przed upadkami, utrzyma temperaturę napoju i pięknie się prezentuje.
Cena 28,66 zł
Słomka z obciążeniem do kubków B.Box

Słomka z obciążeniem do kubków B.Box

Na nowo zaprojektowana słomka B.Box ma unikalny zawór wewnątrz ustnika, która zapewnia łatwe picie i gwarantuje nieprzeciekalność. Nauka picia to wielka przygoda, dla dziecka i dla rodziców. Dziecko ucząc pić się z kubeczka potrafi narobić niezłego bałaganu, a każdy rodzic woli to ominąć. Kubek niekapek od B. Box to innowacja, która pozwoli dziecku pić do ostatniej kropelki, poprzez specjalnie obciążoną rurkę. Maluch może z niego pić przechylając go całkowicie do góry nogami.
Cena 32,20 zł
Ustnik do butelek Canpol 57/300

Ustnik do butelek Canpol 57/300

Silikonowy ustnik niekapek ułatwia naukę samodzielnego picia. Sprawdzi się w okresie przejścia z karmienia piersią lub butelką do picia ze szklanki. Pasuje do kubka Canpol babies 57/300
Cena 4,40 zł
Ustnik do butelek Canpol EasyStart 6 m+

Ustnik do butelek Canpol EasyStart 6 m+

Niecieknący silikonowy ustnik do butelki EasyStart ułatwia naukę samodzielnego picia w okresie przechodzenia dziecka od karmienia piersią lub butelką do picia z kubka lub szklanki. Wykonany z miękkiego silikonu ustnik nie podrażnia delikatnych dziąseł dziecka i jest wyjątkowo przyjazny w użyciu.
Cena 4,36 zł

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter