×
Filtry
Multi-Mam żelowe kompresy do leczenia bolesnych sutków brodawek 12 szt.

Multi-Mam żelowe kompresy do leczenia bolesnych sutków brodawek 12 szt.

Kompresy Multi-Mam to nowoczesne podejście do leczenia bolesnych sutków. Preparat nasączony jest bioaktywnym żelem opartym na kompleksie 2QR, który nakłada się jednocześnie z kompresem; przywraca równowagę mikroflory i wspomaga naturalne procesy gojenia. Kompresy Multi-Mam pakowane są pojedynczo. Opakowanie zawiera 12 szt. kompresów.
Cena 46,99 zł

Wkładki laktacyjne to nieodłączny element macierzyństwa. Są one nie tylko funkcjonalne, ale i przyniosą ci komfort, ukojenie i bezpieczeństwo. Zastanawiasz się, czym są, jak ich używać czy jakie wkładki laktacyjne będą najlepsze? Spokojnie, rozwiejemy wszystkie wątpliwości. W sklepie BabyBoom oferta jest tak bogata, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Cena jest przyjazna, a produkty są wysokiej jakości.

Wkładki laktacyjne — do czego służą i jak ich używać?

Wkładki laktacyjne — co to właściwie jest? To nic innego jak gąbka, którą wkładasz do biustonosza. W początkowej fazie karmienia, twoja laktacja będzie kompletnie rozregulowana. W praktyce oznacza to mnóstwo niekontrolowanych wycieków mleka, które nie tylko przebiją przez biustonosz czy koszulkę, ale i mogą przynieść ci spory dyskomfort. Szczególnie sprawdzą się u mam, które szybko wracają do pracy lub po prostu chcą zapewnić sobie wygodę i suchość.

Rodzaje wkładek laktacyjnych

W sklepach dostępne są trzy rodzaje wkładek te jednorazowego użytku, te tekstylne wkładki wielorazowe oraz muszle laktacyjne. Wybór to oczywiście bardzo indywidualna preferencja. Musisz ustalić, co jest dla ciebie najistotniejsze. Jeśli jesteś kimś, kto dba o ekologię z pewnością postaw na wkładki wielorazowe lub muszle. Wkładki laktacyjne wielokrotnego użytku możesz bez problemu prać w pralce. Muszle sprawdzą się, jeśli zebrany pokarm z piersi chcesz z powrotem podać dziecku np. wlewając do butelki.

Jak często zmieniać wkładki laktacyjne?

Wkładki laktacyjne jak używać ich w prawidłowy sposób? Działanie można porównać do podpasek, których używa się podczas okresu. Wkładki jednorazowe wykonane są z bardzo podobnych materiałów. Zarówno w przypadku podpasek, jak i wkładek konieczna jest częsta wymiana, minimum co 2-3 godziny, tak aby nie gromadzić bakterii. Przy każdej wymianie warto umyć, oczyścić i dokładnie wysuszyć pierś. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna, co oczywiście wpływa na podrażnienia, zaczerwienienia czy nawet wysypki.

Wkładki laktacyjne — jakie wybrać?

Obecnie na rynku znajdziesz wiele produktów, różnią się one od siebie nie tylko ceną, ale i marką, materiałem czy funkcją. Które wkładki laktacyjne będą dla ciebie najlepsze? Czym kierować się podczas wyboru? Wszystko zależy od twoich indywidualnych preferencji. Musisz pamiętać, że laktacja może pojawić się już podczas ciąży, zanim dojdzie do porodu, co oznacza, że im szybciej zakupisz wkładki, tym lepiej i bezpieczniej dla ciebie i twojej bielizny. Wkładki laktacyjne wielorazowe sprawdzą się w momencie, w którym jesteś w domu i w każdym momencie możesz podejść i wrzucić zabrudzony materiał do pralki lub kosza na pranie. Wkładki jednorazowe polecamy na dni, w których musisz gdzieś wyjść czy idziesz do pracy. Wystarczy ją odkleić, wrzucić do kosza i nakleić nową.

Polecamy ci zwrócić szczególną uwagę na markę Lansinoh, która zrezygnowała z plastiku podczas produkcji ich wkładek, zarówno tych jednorazowych, jak i wielorazowy. Wykonane są one z włókna bambusowego oraz bawełny. Pozwalają skórze oddychać, są miękkie i przyjemne w dotyku. Pokochały je kobiety na całym świecie i nic w tym dziwnego. Zachęcamy do sprawdzenia i przetestowania na własnej skórze.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze promocje! %%