window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-N8327BQ');
×
Filtry
Kubek niekapek z ustnikiem Lovi Indian Summer 210ml 9m+ turkusowy

Kubek niekapek z ustnikiem Lovi Indian Summer 210ml 9m+ turkusowy

Kubek niekapek z miękkim silikonowym ustnikiem został tak zaprojektowany, aby wspierać i zachęcać do samodzielności w nauce picia. Prawdziwy przyjaciel! Miękki ustnik jest wykonany z wysokiej jakości chemicznie obojętnego silikonu. Ma ergonomiczny kształt i długość zaprojektowaną zgodnie z zaleceniami logopedów. Niewielka ilość elementów kubka sprawia, że jest łatwy do składania i mycia. Kapsel chroni ustnik przed zabrudzeniem, a profilowane uchwyty i antypoślizgowa podstawa ułatwiają użytkowanie. Nakrętka z ustnikiem i uchwytami są kompatybilne z bazą kubka LOVI 360°. W sprzedaży dostępny jest ustnik, jako samodzielny produkt.
Cena 28,31 zł

Butelki niekapki

Jeśli planujesz zacząć odzwyczajać malucha od picia z butelki, zaproponuj mu kubek niekapek, który wspiera naukę samodzielnego picia. Ten wyjątkowy rodzaj kubka wyposażony jest w specjalny zaworek zapobiegający wylewaniu się płynu, dzięki czemu wypicie wody staje się o wiele prostsze. Sprawdź naszą ofertę kubków niekapków z miękkim ustnikiem lub słomką, dostępnych w fantazyjnych, dziecięcych wzorach i ergonomicznych kształtach.

Kubki niekapki - samodzielne picie bez rozlewania

Kubki niekapki to wyjątkowe kubeczki przeznaczone dla półrocznych i starszych dzieci. Mają opływowy kształt i wygodne uchwyty, które mogą utrzymać nawet niezgrabne jeszcze rączki. Są lekkie i nie przeciekają, dlatego dzieci mogą z nich pić bez ryzyka rozlania płynu. Dzięki kubkom niekapkom rodzice wspierają dobre nawyki żywieniowe swoich dzieci, zachęcając je do częstego sięgania po wodę. Maluchy uwielbiają manipulować wszystkim, co mają w rączce, ale kubki niekapki są do tego przystosowane. Produkuje się je z tworzyw odpornych na uszkodzenia, dlatego po upuszczeniu nie ulegają zniszczeniu.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz kubek niekapek Twojej ulubionej firmy. Posiadamy kubki niekapki dla dzieci marek Lovi, Avent, Akuku, Canpol i wielu innych. Wszystkie produkty powstały z bezpiecznych materiałów i składają się z elementów prostych do demontażu, co pozwala na sprawne umycie poszczególnych części i utrzymanie stałej higieny.

Rodzaje kubków niekapków - jaki wybrać?

Istnieje kilka rodzajów kubków niekapków, a ich podział opiera się na typie zastosowanego ustnika. Kubki niekapki dla dzieci, które ukończyły 6. miesiąc życia powinny mieć miękki ustnik i zakręcaną pokrywkę. Picie z takiego naczynia będzie przypominało maluchowi picie z butelki, a mocno przykręcona zakrętka zapobiegnie otwarciu kubka podczas manipulacji nim. Drugim rodzajem kubków jest kubek niekapek z osłonką, która chroni przed gromadzeniem się zanieczyszczeń na ustniku. Ponadto w sprzedaży dostępne są kubki niekapki ze słomką. Odpowiednio wygięta rurka pozwala na wypicie napoju do ostatniej kropli bez względu na położenie kubka.

Jaki kubek do nauki picia sprawdzi się najlepiej? Młodsze, 6-8 miesięczne dzieci powinny korzystać z kubka niekapka z miękkim ustnikiem i dwoma uchwytami, które umożliwiają trzymanie naczynia oburącz. Starsze dzieci mogą pić z kubka niekapka z twardym dzióbkiem lub z bidonów ze słomką.

Kubek niekapek ze słomką dla starszaków

Starszaki mają niespożyta energię i wszędzie ich pełno. Podczas zabawy w domu i na podwórku, a także w czasie spaceru lub dalszej podróży warto zabrać ze sobą kubek niekapek ze słomką. Maluch szybko ugasi swoje pragnienie i wypije napój do ostatniej kropli. Pokrywka osłaniająca słomkę nie pozwala na przeciekanie wody podczas ruchu, a elastyczna słomka nie podrażnia dziąseł. Bidony i kubki niekapki to doskonały sposób na zadbanie o odpowiednie nawodnienie dziecka.

Czy kubek niekapek jest dobry do nauki picia?

Kubek niekapek uznawany jest za etap przejściowy między karmieniem butelką/piersią a piciem z otwartego kubka. Można wprowadzić go od 6. miesiąca życia, ale przy wyborze produktu zawsze należy kierować się wiekiem sugerowanym przez producenta. Niektóre kubki przeznaczone są dla dzieci w wieku 7m+ lub 9m+. Są też takie, z których powinny korzystać dzieci w wieku 12m+. Rodzice maluszków chwalą sobie kubki niekapki, dzięki którym dziecko staje się bardziej samodzielne, a przy okazji ćwiczy odpowiednie ułożenie policzków i warg, co pozwala na dozowanie wypijanych płynów.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt