×

Dmuchane zabawki do wody i ogrodu

Ciepłe, letnie miesiące to czas kiedy chętnie wygrzewamy się na słońcu i korzystamy z możliwości wypoczynku nad rzeką, jeziorem lub morzem. Dmuchane zabawki do wody to doskonałe rozwiązanie dla dzieci na każdy taki wyjazd. Nie tylko pobudzają kreatywność i wyobraźnię, ale także zachęcają maluchy, a wraz z nimi dorosłych, do ruchu. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które zapewnią świetną zabawę w rodzinnym gronie. Dmuchane zabawki na plażę? A może dmuchane zabawki do ogrodu? Sprawdź ofertę BabyBoom i wybierz bezpieczne rozwiązania, które dają radość.

Jakie dmuchane zabawki do basenu będą najlepsze dla dziecka?

Przydomowe baseny to doskonała okazja, aby schłodzić się po ciężkim dniu lub kiedy na zewnątrz jest wyjątkowo gorąco. Jeżeli tylko rozmiar zbiornika na to pozwala, basen jest bezpiecznym miejscem, w którym dzieci mogą się uczyć podstaw pływania, ale także bawić się i relaksować. Wybierając dmuchane zabawki do basenu warto zwrócić uwagę na ich rozmiar po wypełnieniu powietrzem. Materace w kształcie fantazyjnych zwierząt przyciągają uwagę atrakcyjną i zróżnicowaną kolorystyką sprawiając, że maluchy chętnie z nich korzystają. Jednocześnie są na tyle wygodne, że zmieszczą się w większości basenów przydomowych, a po spuszczeniu powietrza spokojnie możesz je wrzucić do plecaka lub torby plażowej i zabrać nad morze.

Dmuchane zabawki do basenu to nie tylko materace i deski do nauki pływania. Świetnym rozwiązaniem będzie np. bramka do gry w water polo. W prosty sposób możesz dodać o wypoczynku odrobinę współzawodnictwa, które nieco rozrusza i zmęczy dzieci, które często rozpiera nadmiar pozytywnej energii. To także dobra metoda, aby starszaki pracowały nad koordynacją ruchów i ogólną sprawnością.

Dmuchane zabawki do basenu powinny być wykonane z materiału, który jest wytrzymały, ale jednocześnie dobrze znosi zmiany temperatury i nie rozciąga się w wyniku regularnego spuszczania powietrza i jego nadmuchiwania.

Dmuchane zabawki do ogrodu to gwarancja dobrej zabawy

W czasach, kiedy dzieci i młodzież tak chętnie spędza czas przed ekranem komputera lub z telefonem w ręce dmuchane zabawki do ogrodu stanowią doskonałą odskocznię, która pozwala odpocząć od nadmiaru bodźców. Wykorzystując mniejsze i większe piłki plażowe bez trudu można zorganizować turniej siatkówki, piłki ręcznej lub nożnej, w którym udział chętnie wezmą także dorośli.

Doskonałą zabawą będzie również stojak do miotania frisbee. Z kolei najmłodsi ucieszą się z dmuchanych kojców wypełnionych kolorowymi piłeczkami.

Dmuchane zabawki do ogrodu są w pełni bezpieczne więc mogą się nimi bawić dzieci bez względu na wiek. Raz nadmuchane mogą służyć miesiącami, a w razie potrzeby można z nich spuścić powietrze, aby zajmowały mniej miejsca.

Jak wybierać dmuchane zabawki?

Wybierając dmuchane zabawki przede wszystkim zwracaj uwagę na ich jakość wykonania. Dotyczy to nie tylko samego materiału syntetycznego, który powinien być odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale również konstrukcji wentyla. Z wysokiej jakości zabawek powietrze nie będzie uchodziło miesiącami. Z kolei te najtańsze co chwila będziesz musiała pompować na nowo. Zawór nie powinien również wystawać nad powierzchnię zabawki o więcej niż kilka milimetrów tak, aby nie powodować ryzyka urazu.

Dmuchane zabawki mogą być sprzedawane w komplecie z pompką lub bez niej. Gotowe zestawy to przede wszystkim duże materace, koła i fotele, które samemu trudno byłoby napełnić powietrzem. Niewielkie piłki najczęściej sprzedawane są samodzielnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dokupić odpowiednią igłę i uzupełnić brakujące powietrze za pomocą zwykłej pompki do roweru.

Z kolei dmuchane zabawki do wody powinny wyróżniać się jaskrawymi barwami i wzorami. Chodzi nie tylko o aspekt estetyczny, ale również zwiększenie bezpieczeństwa. Dziecko bawiące się kolorową piłką będzie z daleka znacznie lepiej widoczne niż to, które trzyma w dłoniach piłkę jednobarwną. Dużo łatwiej będzie Ci je obserwować.

Dmuchane zabawki do wody. Jak z nich bezpiecznie korzystać?

Dmuchane zabawki do wody uradują każde dziecko. Zanim oddasz je jednak do samodzielnej zabawy warto zadbać o kilka kwestii. Przede wszystkim sprawdź, gdzie Twoja pociecha chce się bawić. Upewnij się, że woda jest wystarczająco płytka i nie ma w niej wirów oraz silnych prądów, które mogłyby je porwać ze sobą. Tam, gdzie osobie dorosłej będzie łatwo ustać dziecko może mieć już kłopot z utrzymaniem równowagi.

Staraj się w miarę możliwości bawić razem tak, aby w razie potrzeby służyć pomocą i opieką, a jeśli jest to niemożliwe, obserwuj, czy dziecko bawi się w sposób bezpieczny. Postaraj się umówić z dzieckiem, gdzie ma się bawić i wyznacz mu obszar, którego nie będzie opuszczało kiedy nie możesz go pilnować.

Wiemy jak ważna dla każdego dziecka jest radość z zabawy – tej samodzielnej i wspólnej. Dlatego proponujemy Ci szeroki wybór zróżnicowanych zabawek dmuchanych, które wykorzystasz w ogrodzie oraz na wakacjach. Wybieramy wyłącznie artykuły atestowane, które są w pełni bezpieczne w kontakcie ze skórą oraz wytrzymałe. Na wielu materacach, fotelach i kołach może wypocząć nawet osoba dorosła.

Chcemy, abyś dzięki naszym pomysłom spędził udane wakacje!

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze promocje! %%