×
Dzidziuś hipoalergiczny odplamiacz do odzieży niemowlecej i dziecięcej 750 ml

Dzidziuś hipoalergiczny odplamiacz do odzieży niemowlecej i dziecięcej 750 ml

Skutecznie usuwa typowe dla świata dziecięcego plamy z białych i kolorowych tkanin m.in. z flamastrów, kredek świecowych a nawet sadzy. Doskonale radzi sobie z zabrudzeniami pochodzenia białkowego (plamy z jogurtów, mleka, mleka w proszku), przez co polecany również jest do odplamiania bielizny matek karmiących. Odplamiacz pomocny jest w wywabianiu plam z warzyw i soków (z marchwi, z buraków), owoców (jagód, śliwek, winogron), trawy, kakao, błota. Produkt jest bezpieczny dla skóry dzieci oraz dla tkanin, nie zawiera parabenów, ma delikatny zapach, pozbawiony substancji alergizujących. Odplamiacz posiada zadeklarowana przez laboratorium zewnętrzne skuteczność.
Cena 22,99 zł
dr Reiner mydełko odplamiające 100 g

dr Reiner mydełko odplamiające 100 g

Mydełko odplamiające dr Reiner szybko i skutecznie usuwa do 100 najbardziej uporczywych  plam, szczególnie pochodzenia tłuszczowego. Dzięki wyjątkowej formule opartej na  naturalnych składnikach produkt nie podrażnia skóry.
Cena 12,99 zł Cena podstawowa 13,99 zł
  • -7%
Odplamiacz Lovela do ubranek niemowlęcych 1L

Odplamiacz Lovela do ubranek niemowlęcych 1L

Hipoalergiczny i delikatny odplamiacz do tkanin LOVELA. Posiada delikatną, ale skuteczną formułę, idealną do odplamiania bielizny i ubrań matek karmiących. Odplamiacz bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci. Rekomendowany dla alergików.
Cena 26,99 zł Cena podstawowa 32,99 zł
  • -18%

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze lipcowe promocje! Rabaty do -60%