×
Filtry

Mata do kąpieli i materacyki

Czy podczas codziennych kąpieli obawiasz się o bezpieczeństwo swojego malucha? Skorzystaj z naszej oferty antypoślizgowych mat do wanienek oraz gąbkowych materacyków. Akcesoria te zapewniają większą wygodę w czasie mycia niemowląt i zapobiegają poślizgnięciu się dziecka przebywającego w wanience. Dzięki nim sprawisz, że każda kąpiel będzie przebiegać bez niepotrzebnego stresu.

Maty do kąpieli niemowlaków - bezpieczeństwo i komfort w wannie i pod prysznicem

Maty antypoślizgowe dla dzieci do wanny to bardzo praktyczne i funkcjonalne produkty, które zapewniają maluchom bezpieczeństwo. Przyczepia się je do spodu wanny za pomocą przyssawek, które uniemożliwiają przesuwanie się maty. Stabilne podłoże zapobiega zsunięciu się dziecka poniżej poziomu wody. Wkładki można wykorzystać również w przypadku starszych dzieci, które uczą się samodzielnych kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Gładka powierzchnia wanny bywa zdradliwa, a jeden niepewny krok na śliskim podłożu grozi upadkiem. Nie dojdzie do tego, jeśli stopy znajdą się na antypoślizgowej macie.

Jaką matę antypoślizgową do kąpieli dziecka wybrać?

Jeśli planujesz zakup maty antypoślizgowej, zwróć uwagę na kilka jej elementów. Wkładka musi dobrze przylegać do powierzchni wanny i być odpowiednich rozmiarów. Koniecznie sprawdź wielkość dna wanienki i wybierz taką matę, która nie jest ani za duża, ani za mała. Dobre maty wykonane są z dwustronnych materiałów antypoślizgowych. Ze względu na wilgotne środowisko i ryzyko rozwoju drobnoustrojów, maty antypoślizgowe do wanienki powinny być pokryte powłoką antybakteryjną.

Materacyki do wanienki - zachęć dziecko do kąpieli dzięki kolorowym matom

Materacyki do kąpieli to propozycja dla najmłodszych dzieci. Wykonuje się je z miękkiej pianki, którą można zanurzyć wraz z maluchem w wodzie. Maty do kąpieli z siedziskiem mają profilowany kształt pozwalający na bezpieczne ułożenie główki powyżej poziomu nóżek, dzięki czemu woda nie dostaje się do oczu i uszu szkraba. Materacyk zapewnia stabilne oparcie dla pleców, a jego miękka struktura nie powoduje podrażnień skóry. Maty do kąpieli dla dzieci można stosować już od pierwszych dni życia, dzięki czemu rodzice nabiorą wprawy w opiece nad noworodkiem.

Jeśli szukasz wysokiej jakości materacyków do wanny koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy kolorowe materace o anatomicznym kształcie wyprodukowane z miękkiej, atestowanej gąbki. Produkty posiadają świadectwo jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny. W zestawie z matą do kąpieli dla dzieci otrzymasz barwne piankowe zabawki umilające kąpiel.

Maty do wanny i pod prysznic - połączenie kąpieli i zabawy

Mata do wanny dla niemowlaka to akcesorium nie tylko zwiększające bezpieczeństwo, ale i atrakcyjny przedmiot zachęcający do kąpieli. Nowoczesne wzornictwo i kolorowe nadruki sprawiają, że wkładki skutecznie przyciągają wzrok i pobudzają malucha do poznawania otoczenia. Jeśli chcesz podekscytować dziecko kąpielą, postaw na matę, która przykuje uwagę swoim wyjątkowym wyglądem. Codzienna kąpiel stanie się czasem radosnej zabawy, a Ty przyzwyczaisz swoje dzieck do wody.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

ORLEN PACZKA teraz TYLKO za 2,99 od 0zł!