×
Filtry
Pieluszki Pampers 3 Splashers 6-10kg 12 szt

Pieluszki Pampers 3 Splashers 6-10kg 12 szt

Dzięki jednorazowym pieluchom do pływania Pampers Splashers Twoje dziecko może pluskać się do woli. Pampers Splashers nie pęcznieją w wodzie jak zwykłe pieluszki, zapewniając Twojemu dziecku wygodne dopasowanie, nawet gdy są mokre. 
Cena 29,99 zł Cena podstawowa 39,99 zł
  • -25%
Pieluszki Pampers 4 Splashers 9-14kg 11 szt

Pieluszki Pampers 4 Splashers 9-14kg 11 szt

Dzięki jednorazowym pieluchom do pływania Pampers Splashers Twoje dziecko może pluskać się do woli. Pampers Splashers nie pęcznieją w wodzie jak zwykłe pieluszki, zapewniając Twojemu dziecku wygodne dopasowanie, nawet gdy są mokre.
Cena 34,99 zł Cena podstawowa 45,00 zł
  • -22%

Pieluchy kąpielowe

Pieluchy kąpielowe to praktyczne majtki do pływania dla najmłodszych dzieci. Sprawdzą się zarówno na basenie jak i podczas wakacyjnych wyjazdów nad wodę. Aktywny wypoczynek maluszka to najlepszy sposób na udaną zabawę i doskonalenie umiejętności motorycznych. Na plaży, nad morzem, jeziorem lub innymi akwenami wodnymi - wszędzie tam przydadzą się pieluchy jedno- lub wielorazowe do pływania, które zapewnią komfort i wygodę w czasie wodnych igraszek.

Pieluchy do pływania - wodoodporne majtki dla niemowląt

Pieluszki do pływania wykonane są z nieprzemakalnych materiałów, które nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem wody. Kąpiel w zwykłych pieluszkach mogłaby skończyć się katastrofą, dlatego dla komfortu malucha i innych osób korzystających z miejsc użyteczności publicznej należy zaopatrzyć się w specjalne pieluchy do wody. Tego typu bielizna jest konieczna do utrzymania higieny i ochrony miejsc intymnych. Zadaniem pieluch jest zapobieganie przedostawaniu się kału do wody, dlatego tak ważne jest, aby majtki do pływania dla niemowląt były dobrze dopasowane, a jednocześnie pozwalały na swobodę ruchów.

Pieluchomajtki do basenu - komfort i bezpieczeństwo

Pieluchomajtki do pływania z wyglądu przypominają zwykłe pieluszki, ale nie pęcznieją w wodzie, dzięki czemu przez cały czas użytkowania pozostają dopasowane do ciała dziecka, a maluch nie jest obciążony dodatkowym ciężarem. Elastyczna taśma ułatwia ich zakładanie i ściąganie, co pozwala rodzicom na sprawne przebranie pociechy przed i po kąpieli. Dobre przyleganie do ciała pieluszki i utrzymanie jej na miejscu zapewniają ściągacze wszyte w górę i boki majtek. Aby zachęcić maluszka do kąpieli, na pieluchomajtkach umieszcza się atrakcyjne, kolorowe nadruki. Tym sposobem pieluchomajtki można uznać za pełnoprawny strój kąpielowym dla najmłodszych pływaków.

Jakie pieluszki do pływania wybrać - wielorazowe czy jednorazowe?

Na czas kąpieli możesz założyć maluszkowi jedno- lub wielorazowe pieluchy do pływania. Pieluszki jednorazowe, jak sama nazwa wskazuje, są jednokrotnego użytku, tak jak klasyczne pieluchy. Po zużyciu po prostu się je wyrzuca. Regularna wymiana pieluszek jednorazowych jest niezwykle ważna, ponieważ zbyt długie przebywanie w tej samej bieliźnie może doprowadzić do podrażnień lub atopowego zapalenia skóry.

Zdecydowanie bardziej popularne są pieluchy wielorazowe. Produkuje się je z neoprenu, który zapobiega przedostawaniu się wilgoci, a jednocześnie dobrze przepuszcza powietrze. Pieluszki wielorazowe są rozwiązaniem ekonomicznym - wystarczy je wyprać, by móc użyć ponownie. Dodatkowo w takiej pieluszce można umieścić wkładkę higieniczną, która zabezpieczy okolice intymne dziecka przed zanieczyszczeniami z wody oraz zmniejszy ryzyko zabrudzenia. Warto pamiętać o tym, że neoprenowe pieluszki wielorazowe pełnią doskonałą ochronę przed drobnoustrojami, które mogą występować w piasku i wodzie.

Pieluszki i koszulki kąpielowe - idealny zestaw na wakacje i na basen

Podczas zabawy na plaży lub kąpieli w basenie maluszkowi przyda się zarówno pieluszka jak i koszulka kąpielowa. Taki zestaw zabezpieczy dziecko przed niekorzystnym wpływem promieniowania ultrafioletowego oraz zapewni komfort termiczny podczas przebywania w chłodniejszej wodzie. W naszej ofercie znajdziesz koszulki kąpielowe Bambino ze wskaźnikiem UFP50+ zabezpieczającym przed przenikaniem promieni UV. Bluzeczka z długim rękawem ochroni malucha nie tylko przed słońcem i piaskiem, ale i zmniejszy ryzyko otarć skóry. Bezpieczna zabawa gwarantowana!

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

ORLEN PACZKA teraz TYLKO za 2,99 od 0zł!