window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×
Filtry
Szczoteczka do zębów z etui Canpol 56/159

Szczoteczka do zębów z etui Canpol 56/159

Szczoteczka delikatnie usuwa resztki pokarmu z dziąseł dziecka, przy tym również nadaje się idealnie do ich masażu.Przynosi dziecku ulgę w okresie ząbkowania i pozwala zadbać o pierwsze ząbki już od samego początku.
Cena 8,36 zł
Irygator do jamy ustnej 5012 HAXE

Irygator do jamy ustnej 5012 HAXE

IRYGATOR 5012 HAXE, przeznaczony jest do precyzyjnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Delikatny strumień wody wnika w przestrzenie oczyszczając je, dodatkowo strumień masuje dziąsła stymulując je i wzmacniając.
Cena 98,47 zł
Gryzak Mombella Dancing Elephant Purple

Gryzak Mombella Dancing Elephant Purple

Miękki gryzak tańczący słonik został zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Końcówka gryzaka z wypustkami masuje delikatne dziąsełka i łagodzi ból podczas ząbkowania. Odpowiedni kształt i rozmiar umożliwiają dziecku łatwe chwytanie. Może posłużyć dziecku jako szczoteczka do zębów bez możliwości zadławienia. Kształt słonika i jego kolorystyka zachęcą Malucha do zabawy. Można używać go w zmywarce, mikrofalówce, a także zamrażarce.
Cena 28,49 zł

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter