window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×
Filtry
Matopat Kompresy z gazy 5x5cm gaziki 100 szt. niejałowe

Matopat Kompresy z gazy 5x5cm gaziki 100 szt. niejałowe

Matocomp niejałowe kompresy z włókniny wykonane są z włókniny 30 g/m2. Charakteryzują sie wymiarami 5 x 5 cm. Kompresów nie należy stosować bezpośrednio na rany bez sterylizacji. Kompresów nie należy też stosować w polu operacyjnym. Jest to bowiem niesterylny wyrób jednorazowego użytku, który przed użyciem wymaga sterylizacji parą wodną wg normy CE.
Cena 7,29 zł
Aromactiv+ Plastry Aromatyczne na Katarek 0m+ 5 szt.

Aromactiv+ Plastry Aromatyczne na Katarek 0m+ 5 szt.

Plastry Aromactiv+ zawierają powoli uwalnianą odświeżającą kompozycję zapachową. Po prostu przykleja się je do ubranka dziecka (dzięki czemu nie wchodzą w kontakt z wrażliwą skórą maluszka), gdzie natychmiast i na długo (nawet do 8 godzin) rozpoczynają swoje aromatyczne działanie. Dzięki swojej formie plastry Aromactiv z olejkami eterycznymi są odpowiednie do stosowania u dzieci, już od 1. dnia życia. Są odpowiednie do używania zarówno na noc, jak i w dzień.
Cena 15,99 zł
Meriden pulsoksymetr Impulso2

Meriden pulsoksymetr Impulso2

Pulsoksymetr napalcowy to idealne urządzenie dla osób narażonych na obniżenie poziomu tlenu w krwi - Bazujący w pełni na technologii cyfrowej, pulsoksymetr na palec z wyświetlaczem OLED, w sposób nieinwazyjny dokonuje pomiaru rzeczywistej ilości oksyhemoglobiny (Hb02) w tętnicy (saturacja tlenem), używając metody transmisji optycznej. Posiada możliwość uruchomienia alarmu oraz dźwięku odpowiadającego biciu naszego serca podczas wykonywania pomiaru szybkości tętna.
Cena 59,00 zł

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt