×
Filtry
Cena:
-
Kolor:
Zasilanie:
Szybkość inhalacji:
Średnia wielkość cząsteczek MMAD:
Pojemność zbiornika na lek:
Poziom hałasu:
Inhalator OROMED ORO-SMART NEB

Inhalator OROMED ORO-SMART NEB

Inhalator OROMED ORO-SMART NEB to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziololecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca.
Cena 149,99 zł Cena podstawowa 160,00 zł
  • -6%
Inhalator Nebulizator tłokowy Herz Medical

Inhalator Nebulizator tłokowy Herz Medical

Nebulizator Herz Medical Instruments to niewielkich rozmiarów profesjonalny i kompaktowy inhalator do użytku domowego oraz w placówkach medycznych. Wytrzymały i cichy silnik kompresora zapewnia szybką i skuteczną inhalację a dzięki regulacji mamy wpływa na szybkość podawania leku.
Cena 114,99 zł Cena podstawowa 130,00 zł
  • -11%
Inhalator kompresorowy KT-NEB FAMILY

Inhalator kompresorowy KT-NEB FAMILY

Inhalator kompresorowy KT-NEB FAMILY jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do terapii inhalacyjnej dróg oddechowych polegającej na aplikacji leków wziewnych przepisanych przez lekarza. Zestaw nebulizacyjny i kompresor powietrza pracujące razem wytwarzają mgiełkę aerozolu przeznaczoną do inhalacji dróg oddechowych pacjenta i w rezultacie leczenia schorzeń dróg oddechowych.
Cena 104,99 zł Cena podstawowa 111,85 zł
  • -6%
Inhalator kompresorowy TM-NEB 100 TECH-MED

Inhalator kompresorowy TM-NEB 100 TECH-MED

Inhalator kompresorowy TM-NEB 100 jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do terapii inhalacyjnej dróg oddechowych polegającej na aplikacji leków wziewnych przepisanych przez lekarza. Zestaw nebulizacyjny i kompresor powietrza pracujące razem wytwarzają mgiełkę aerozolu przeznaczoną do inhalacji dróg oddechowych pacjenta i w rezultacie leczenia schorzeń dróg oddechowych. 
Cena 108,99 zł Cena podstawowa 128,61 zł
  • -15%
Inhalator kompresorowy TM-NEB HOSPI + irygator TECH-MED

Inhalator kompresorowy TM-NEB HOSPI + irygator TECH-MED

Inhalator kompresorowy TM-NEB HOSPI to nowoczesne urządzenie medyczne przeznaczone do pracy ciągłej. Jest to kompaktowy model zaprojektowany w celu skutecznego dostarczania przepisanych przez lekarza leków wziewnych do górnych i dolnych dróg oddechowych. Inhalator TM-NEB HOSPI wyposażony jest również w irygator, który skutecznie oczyszcza zatoki przynosowe. Zestaw nebulizacyjny i kompresor powietrza pracujące razem wytwarzają mgiełkę aerozolu przeznaczoną do inhalacji dróg oddechowych pacjenta i w rezultacie leczenia schorzeń dróg oddechowych. Urządzenie wyposażone jest w dwie maseczki różnej wielkości, które pozwalają efektywnie korzystać ze sprzętu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Inhalator jest łatwy w obsłudze.
Cena 219,99 zł Cena podstawowa 259,59 zł
  • -15%
Inhalator kompresorowy TM-NEB PRO TECH-MED

Inhalator kompresorowy TM-NEB PRO TECH-MED

Inhalator kompresorowy TM-NEB PRO jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do terapii inhalacyjnej dróg oddechowych polegającej na aplikacji leków wziewnych przepisanych przez lekarza. Zestaw nebulizacyjny i kompresor powietrza pracujące razem wytwarzają mgiełkę aerozolu przeznaczoną do inhalacji dróg oddechowych pacjenta i w rezultacie leczenia schorzeń dróg oddechowych.
Cena 124,99 zł Cena podstawowa 147,49 zł
  • -15%

Inhalatory dla dzieci to coraz częstszy zakup wśród mam. Dlaczego? Ponieważ skutecznie poprawiają one odporność u dziecka. Dzięki takiemu gadżetowi możecie uniknąć chorób, brania antybiotyków czy innych lekarstw. Jak stosować inhalator u niemowląt? Jaki inhalator dla dziecka będzie odpowiedni? Jak działa inhalator? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Jaki inhalator dla dziecka wybrać?

Na co zwrócić szczególną uwagę szukając inhalatora dla siebie? Najistotniejszy jest wskaźnik MMAD, czyli wielkość cząsteczek, do jakich rozpylany jest lek. Korzystanie z inhalacji powinno być wygodne, zatem warto, aby sprzęt posiadał regulowanie czasu pracy, możliwość ciągłej pracy, regulację tempa rozpylania leków itp. Znajdziesz mnóstwo inhalatorów o przeróżnych kształtach, rozmiarach, mocy i głośności. Możesz zakupić inhalator, który sprawdzi się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Z pewnością będzie to zakup na plus.

Jak działa inhalator pneumatyczny, a jak tłokowy?

Nebulizacja to zmiana płynu w aerozol. Właśnie tym zajmują się inhalatory dla dzieci. Rozprzestrzeniają "parę" i trafiają do układu oddechowego dziecka. Co jest lepsze? Inhalator pneumatyczny czy tłokowy? Zacznijmy od wyjaśnienia sobie różnic pomiędzy tymi urządzeniami.

Warto już na wstępie zaznaczyć, że inhalatory pneumatyczne nazywane są także kompresorowymi lub tłokowymi. Ten podział wynika ze sposobu rozpraszania cząsteczek. Inhalator pneumatyczny połączony jest zazwyczaj z nebulizatorem. Dzięki takiemu urządzeniowi podasz każdy rodzaj leków. Cena jest niewielka. Warto jednak pamiętać, że tego typu urządzenia działa dość głośno. W przypadku niemowlaków, które budzi każdy, nawet najmniejszy dźwięk, warto postawić na coś, co jest dobrze wyciszone. Zwróć uwagę na głośność pracy. Znajdziesz ją w opisie każdego produktu na naszej stronie.

Jak stosować inhalator u niemowląt?

Pierwszy krok to zapoznanie się z instrukcją obsługi. Koniecznie sprawdź czy wszystkie elementy są poprawnie założone, a ty wiesz, co masz robić. Weź w dłoń lek zakupiony w aptece i umieść go w komorze. Jeśli nie jesteś pewna, gdzie znajduje się komora, sprawdź na instrukcji. Komorę łączy się z przewodem kompresora i zakłada odpowiednie akcesoria. Przykładasz akcesorium do twarzy dziecka i włączasz urządzenie — gotowe. Czas jednej sesji powinien wynosić od 5 do 10 minut, w zależności od potrzeb.

Po każdym użyciu konieczne jest dokładne oczyszczenie akcesorium. Pamiętaj też, że każda osoba, która korzysta z nebulizacji, powinna mieć swoją "końcówkę". Możesz tego typu medyczne dodatki wziąć z apteki lub składając zamówienie u nas, najlepiej podczas zakupu inhalatora, wtedy zapłacisz tylko raz za wysyłkę. Pamiętaj, że inhalator, choć jest sporym wydatkiem, jako że kosztuje od 100 do 300 złotych, może zaoszczędzić wam nawet sporej sumy pieniędzy. Liczy się nie tylko koszt, ale i zdrowie i komfort dziecka.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Promocje z Okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60%