window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

Lista produktów marki Dolce gusto

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Café au Lait 16 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Café au Lait 16 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Café au Lait to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować wyśmienitą mleczną kawę. Opakowanie zawiera 16 kapsułek z kawą i mlekiem. Do przygotowania kawy Café au Lait polecamy szklanki o pojemności 180 ml. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 22,99 zł
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 16 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 16 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Cappuccino to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować znaną na całym świecie włoską kawę cappuccino. Opakowanie zawiera 8 kapsułek z kawą, która jest mieszanką ziaren z Kolumbii, Brazylii i Wietnamu oraz 8 kapsułek z mlekiem. Do przygotowania kawy cappuccino polecamy filiżanki o pojemności 240 ml. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 24,00 zł
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 30 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cappuccino 30 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Cappuccino to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować znaną na całym świecie włoską kawę cappuccino. Opakowanie zawiera 15 kapsułek z kawą, która jest mieszanką ziaren z Kolumbii, Brazylii i Wietnamu oraz 15 kapsułek z mlekiem. Do przygotowania kawy cappuccino polecamy filiżanki o pojemności 240 ml. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 43,50 zł Cena podstawowa 48,00 zł
  • -9%
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Chococino 16 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Chococino 16 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Chococino to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować gorącą czekoladę. Opakowanie zawiera 8 kapsułek z czekoladą i 8 kapsułek z mlekiem. Do przygotowania Chococino polecamy szklanki o pojemności 210 ml. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 24,30 zł Cena podstawowa 27,00 zł
  • -10%
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Coconut Flat White 12 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Coconut Flat White 12 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Coconut Flat White to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować kokosową kawę mleczną flat white. Opakowanie zawiera 12 kapsułek z mleczną kawą. Do przygotowania kawy Flat White polecamy pojemne filiżanki. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 28,99 zł Cena podstawowa 35,00 zł
  • -17%
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cortado Espresso Macchiato 16 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Cortado Espresso Macchiato 16 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Cortado Espresso Macchiato to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować wyśmienitą hiszpańską kawę z mlekiem inspirowaną włoskim Espresso Macchiato. Opakowanie zawiera 16 kapsułek z kawą i mlekiem. Do przygotowania kawy Cortado Espresso Macchiato polecamy filiżanki o pojemności 80 ml. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 22,99 zł
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Flat  White 16 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Flat White 16 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Flat White to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować aksamitną kawę mleczną flat white. Opakowanie zawiera 16 kapsułek z mleczną kawą. Do przygotowania kawy Flat White polecamy pojemne filiżanki. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 24,69 zł
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Grande  16 sztuk

Kapsułki Nescafé Dolce Gusto Grande 16 sztuk

Nescafé Dolce Gusto Grande to kawa w kapsułkach, która pozwala w mgnieniu oka przygotować wyśmienitą dużą kawę czarną. Opakowanie zawiera 16 kapsułek z kawą, które tworzą ziarna z Brazylii, Kolumbii oraz Etiopii. Do przygotowania kawy Grande polecamy szklanki o pojemności 200 ml. Kapsułki stworzone są do przygotowania w ekspresach kapsułkowych Dolce Gusto.
Cena 24,29 zł Cena podstawowa 28,00 zł
  • -13%
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt