×

Katarek

Czyścik do aspiratora Katarek Plus

Czyścik do aspiratora Katarek Plus

Czyścik przeznaczony jest do czyszczenia wężyka aspiratora KATAREK PLUS. Posiada ergonomiczny niebieski uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które z łatwością poradzi sobie z osadem w nim nagromadzonym. Czyścik jest dedykowany tylko do aspiratora KATAREK PLUS i nie nadaje się do aspiratora KATAREK, z uwagi na ich odmienną budowę.
Cena 17,49 zł

Katarek do nosa

Właścicielem polskiej marki Katarek jest firma DUNA Sp. z o.o. Od samego początku specjalizowała się w produkcji preparatów oraz urządzeń, które ułatwiają walkę z katarem, zwłaszcza u najmłodszych członków rodziny.

Ta powszechnie znana dolegliwość jest szczególnie uciążliwa wśród małych dzieci, które nie są jeszcze w pełni samodzielne. Dlatego w ofercie producenta znajdziesz różne rodzaje aspiratory (np. Katarek Plus, Katarek Travel 2w1) wraz z akcesoriami oraz maść katarek do nosa.

Aspiratory Katarek do odkurzacza

Aspiratory Katarek to elektryczne urządzenia podłączane do domowego odkurzacza, których zadaniem jest szybkie usunięcie zalegającej w nosie wydzieliny i śluzu. Korzystanie z takich produktów, jak aspirator katarek+ jest szczególnie istotne w przypadku małych dzieci, które nie potrafią jeszcze wydmuchiwać nosa i w przypadku zatkania górnych dróg oddechowych bardzo się męczą.

W przypadku nawracającego nieżytu, katarek do odkurzacza udrożni zatkane drogi oddechowe, umożliwiając tym samym swobodne jedzenie, mówienie i głęboki sen. Długie i giętkie wężyki pozwalają na swobodę ruchów podczas zabiegu. W ofercie firmy DUNA Sp. z o.o. znajdziesz kilka zestawów urządzeń typu katarek do odkurzacza.

Katarek Complete

Zestaw Complete zawiera w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie zwalczać katar u swojej pociechy. Oprócz dwóch wymiennych końcówek producent dodał gotowe ampułki roztworu soli fizjologicznej o stężeniu 0,9% NaCl.

Aspirator Katarek do odkurzacza w wersji Complete jest polecany, jeżeli chcesz skutecznie wdrożyć tzw. metodę trzech kroków polecaną przez pediatrów.

Pierwszy krok polega na rozrzedzeniu wydzieliny w nosku za pomocą roztworu soli fizjologicznej. Jest ona całkowicie bezpieczna dla zdrowia dziecka i działa delikatnie. Nie musisz się więc obawiać o podrażnienia skóry, a nawet śluzówki w nosie.

Drugi etap polega na oczyszczeniu nosa za pomocą aspiratora. Jego końcówkę należy przyłożyć końcówkę do zatkanej dziurki, a następnie uruchomić urządzenie, które delikatnie i jednostajnie będzie odsysało nadmiar wydzieliny. Pamiętaj, aby nigdy nie wkładać twardego zakończenia do nosa dziecka i zawsze dokładnie umyj aspirator po użyciu.

Ostatni krok to nawilżanie. Możesz to zrobić przy pomocy załączonego roztworu soli fizjologicznej, ale dobrze sprawdzi się też maść katarek do nosa.

Rozkręcana komora ułatwia oczyszczenie poszczególnych elementów urządzenia.

Katarek Plus

Model Katarek Plus może być podłączany do domowego odkurzacza o mocy nieprzekraczającej 1800 Wat. Zapewnia to większą siłę działania i wyższą skuteczność. Dzięki rozkręcanej komorze Katarek+ bardzo łatwo utrzymać w czystości. Każdy element aspiratora możesz dokładnie umyć i masz pewność, że korzystanie z niego jest higieniczne.

W zestawie Katarek+ znajdziesz dwie końcówki, a także specjalnie zaprojektowaną szczoteczkę do czyszczenia odciągacza i jego poszczególnych elementów.

Katarek Standard

Aspirator Katarek Standard również jest podłączany do odkurzacza. Może być stosowany już od pierwszego dnia życia, ale świetnie nadaje się również dla starszych dzieci. W przeciwieństwie do Katarek+ nie ma rozkręcanej komory.

W zestawie oprócz odsysacza znajdziesz dwie końcówki oraz szczoteczkę ułatwiającą czyszczenie.

Katarek Travel 2w1

Katarek do nosa w wersji Travel to połączenie aspiratora nosowego i ustnego. Zestaw składa się zarówno z końcówek do klasycznego odsysania kataru z noska, jak i zakończenia do aspiracji ustnej. W ten sposób możesz łatwo wykorzystać urządzenie nie tylko w domu, ale także na wyjeździe wakacyjnym. Wystarczy dostęp do odkurzacza o niewielkiej mocy.

Specjalne zakończenie do aspiracji ustnej jest polecane do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

Maść Katarek do nosa

Oprócz aspiratora Katarek Plus oraz innych modeli producent sprzedaje nawilżającą maść Katarek do nosa z prebiotykiem, biolinem-P. To uniwersalny preparat, który wspiera walkę z nieżytem nosa u dzieci i dorosłych. Maść działa wielokierunkowo, więc nie likwiduje jedynie doraźnych skutków, ale sięga głębiej i pomaga pozbyć się przyczyn złego samopoczucia.

Zawartość prebiotyku pomaga w odnowie mikroflory i przyspiesza powrót do pełni zdrowia, chroniąc jednocześnie organizm przed innymi infekcjami.

Maść katarek zmniejsza pieczenie i swędzenie towarzyszące wysychającej, zaczerwienionej skórze. Wyróżnia ją naturalny skład, więc może być bez przeszkód stosowana u osób, których skóra jest wyjątkowo wrażliwa i podatna na podrażnienia. U dzieci może być stosowana już po ukończeniu 1. roku życia.

Do czego jeszcze stosować maść Katarek do nosa?

Uniwersalne działanie maści Katarek nie ogranicza się jedynie do zwalczania objawów i przyczyn nieżytu nosa. Może być z powodzeniem używana do nawilżania śluzówki, kiedy Ty lub Twoje dziecko przebywanie w pomieszczeniu, gdzie dominuje suche i przegrzane powietrze.

Preparat jest przydatny także do walki z wszechobecnym smogiem. Dzięki regularnej aplikacji nosek malucha lepiej znosi kontakt ze szkodliwymi substancjami.

Marka Katarek oferuje sprawdzone rozwiązania, do których przekonały się już tysiące mam. Przekonaj się, że jakość wykonania i niezawodne działanie aspiratorów przyjdą Twojemu dziecku na ratunek zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

W ofercie naszego klepu znajdziesz akcesoria dodatkowe do urządzeń marki Katarek: końcówki, szczoteczki i adaptery, które umożliwią podłączenie sprzętu do Twojego odkurzacza. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Promocje z Okazji Dnia Dziecka! Rabaty do -60%