window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-N8327BQ');
×

Tommee Tippee

Nożyczki do paznokci dla niemowląt Tommee Tippee 433044

Nożyczki do paznokci dla niemowląt Tommee Tippee 433044

Nasze nożyczki do paznokci z serii Basics mają zaokrąglone końce dla maksymalnego bezpieczeństwa oraz rozmiar i kształt optymalnie przystosowane do obcinania dziecku paznokci u rąk i nóg. Co więcej, poręczny i wygodny uchwyt pozwala na łatwe i bezpieczne obcinanie paznokci.
Cena 12,99 zł
Smoczek do gęstych pokarmów Tommee Tippee 221421

Smoczek do gęstych pokarmów Tommee Tippee 221421

Zaprojektowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią, rewolucyjny smoczek antykolkowy Tommee Tippee Closer to Nature® naśladuje naturalną elastyczność, delikatność i ruchy matczynej piersi, co sprawia, że łączenie karmienia piersią i butelką jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd
Cena 20,89 zł
Smoczek o średnim przepływie Tommee Tippee 211224

Smoczek o średnim przepływie Tommee Tippee 211224

Zaprojektowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią, rewolucyjny smoczek antykolkowy Tommee Tippee Closer to Nature® naśladuje naturalną elastyczność, delikatność i ruchy matczynej piersi, co sprawia, że łączenie karmienia piersią i butelką jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd.
Cena 20,89 zł
Wkład Tommee Tippee Sangenic Hygiene Plus Twist 1szt. 203311

Wkład Tommee Tippee Sangenic Hygiene Plus Twist 1szt. 203311

Najnowszy wkład na pieluszki z folią antybakteryjną.Wkłady pasują również do poprzednich modeli koszy Sangenic.Innowacyjne woreczki Tommee Tippee zapewniają antybakteryjną ochronę przed zarazkami i brzydkim zapachem, w ciągu kilku sekund zamykając pojedyncze pieluchy w opakowaniu.
Cena 21,99 zł Cena podstawowa 29,99 zł
  • -26%

Tommee Tippee

Tommee Tippee to brytyjska marka stworzona w latach 60. XX wieku, obecnie znana i doceniana na całym świecie. Asortyment Tommee Tippee jest odpowiedzią na potrzeby dzieci i rodziców, dlatego w ofercie marki można odnaleźć praktyczne akcesoria ułatwiające karmienie, pielęgnację oraz opiekę nad maluchami na początkowym etapie życia.

Lider rynku akcesoriów dla dzieci i niemowląt: Tommee Tippee

Marka Tommee Tippee narodziła się w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych jako producent butelek dla niemowląt, dziś firma ma siedzibę w Newcastle-upon-Tyne w Wielkiej Brytanii i jest jednym z globalnych liderów branży dziecięcej. Marka jest częścią przedsiębiorstwa Mayborn Group założonego w 1946 roku i zajmującego dziś piąte miejsce pod względem wielkości wśród światowych firm działających na rynku akcesoriów dziecięcych. W ciągu 60 lat obecności na rynku właściciel marki Tommee Tippee rozwinął działalność na kilka kontynentów. Misją firmy jest wspieranie rodzicielstwa oraz pomoc w wychowywaniu dziecka od momentu jego przyjścia na świat przez cały okres wczesnego dzieciństwa. Tommee Tippee stawia rodzinę na pierwszym miejscu, dlatego tworzy pomysłowe i innowacyjne produkty, które ułatwiają rodzicom opiekę nad dzieckiem.

Tommee Tippee jest producentem praktycznych akcesoriów dla dzieci i niemowląt oraz młodych rodziców, które są tworzone tak, by rozwiązywać codzienne problemy młodych rodziców i w jak najlepszym stopniu ułatwiać im opiekę nad maluchem. Tommee Tippee specjalizuje się w produkcji wygodnych i praktycznych akcesoriów przeznaczonych do karmienia i przewijania niemowląt oraz pielęgnacji maluchów.

W ofercie marki Tommee Tippee można odnaleźć całą gamę prostych i intuicyjnych produktów dla dzieci i świeżo upieczonych mam. Są wśród nich przede wszystkim szklane i plastikowe butelki do karmienia niemowląt od pierwszych dni życia, przydatne akcesoria do karmienia, plastikowe i silikonowe akcesoria ułatwiające naukę samodzielnego jedzenia, smoczki dla noworodków i starszych dzieci w tym smoczki uspokajające i ortodontyczne w wielu wariantach kolorystycznych, urocze gryzaki dla dzieci w okresie ząbkowania, akcesoria higieniczne i pielęgnacyjne oraz termometry elektryczne i termometry do kąpieli. W asortymencie można odnaleźć również przydatne akcesoria dla młodych mam: podgrzewacze do butelek w wersji stacjonarnej i podróżnej oraz termoopakowania, praktyczne pojemniki do przechowywania pokarmu, laktatory, wkładki laktacyjne i silikonowe nakładki dla mam karmiących, higieniczne pojemniki na zużyte pieluszki czy sterylizatory oraz akcesoria do mycia butelek i smoczków.

Innowacyjne butelki dla niemowląt Tommee Tippee

Sztandarowym produktem marki Tommee Tippee są butelki ze smoczkami przeznaczone do karmienia dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Butelki Tommee Tippee powstają tak, by jak najbardziej ułatwić mamie i dziecku kłopotliwy okres przejścia z karmienia piersią na karmienie butelką i naukę samodzielnego jedzenia. Wśród butelek Tommee Tippee znajdują się zarówno te klasyczne, jak i antylkolkowe przeznaczone dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, natomiast w bogatej ofercie smoczków można odnaleźć modele skierowane do dzieci na różnym etapie rozwoju, z odpowiednio dostosowanym do wieku dziecka przepływem pokarmu.

Największą zaletą butelek Tommee Tippee jest unikalny kształt smoczka, który doskonale imituje naturalną giętkość i elastyczność, a nawet naśladuje ruchy kobiecej piersi. Decydując się na taką butelkę każda mama będzie mogła sprawnie przeprowadzić proces przechodzenia na karmienie butelką, a żaden maluch nie odczuje żadnej różnicy między naturalnym pokarmem, a tym podawanym w butelce. Wygodne i perfekcyjnie wyprofilowane smoczki znajdujące się w butelkach do karmienia nie tylko doskonale imitują kształt kobiecej piersi, ale też ograniczają napływ powietrza, a dzięki temu znacznie ułatwiają dziecku ssanie minimalizując przy tym ryzyko pojawienia się kolki.

Dzięki zastosowaniu szkła wszystkie butelki dla niemowląt Tommee Tippee są niezwykle praktyczne, funkcjonalne oraz higieniczne i całkowicie bezpieczne, a dodatkowo przyjazne dla środowiska.

Tommee Tippee – dla rodziny i dla planety

Tommee Tippee to marka zaangażowana w działania mające na celu zapewnienie przyszłym pokoleniom czystej planety i wspierająca działania na rzecz ograniczania szkód klimatycznych. Firma wspiera globalne inicjatywy związane z ochroną środowiska, takie jak oczyszczanie plaż czy ochrona lasów oraz różnorodności biologicznej. Marka dba o środowisko i ekologię nawet na etapie produkcji, ograniczając zużycie energii, korzystając z odnawialnych źródeł energii i zmniejszając ślad węglowy, a także minimalizując używanie szkodliwych chemikaliów i rezygnując z materiałów jednorazowego użytku oraz zastępując je naturalnymi surowcami i materiałami pochodzącymi z recyklingu. Idealnym przykładem są praktyczne i higieniczne pojemniki wykorzystywane w innowacyjnym systemie utylizacji pieluch Tommee Tippee.

Marka Tommee Tippee angażuje się także w problemy społeczne, przejawem tego jest między innymi kampania będąca odpowiedzą na stereotypowe podejście do karmienia piersią. Mimo kontrowersji wokół głośnej, globalnej kampanii „The Boob Life” z 2021 roku, która promowała karmienie piersią oraz poruszała tematykę codziennych problemów mam karmiących, produkty Tommee Tippee niezmiennie należą do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych akcesoriów dla dzieci i niemowląt.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt