×

Tommee Tippee

Smoczek do gęstych pokarmów Tommee Tippee 221421

Smoczek do gęstych pokarmów Tommee Tippee 221421

Zaprojektowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią, rewolucyjny smoczek antykolkowy Tommee Tippee Closer to Nature® naśladuje naturalną elastyczność, delikatność i ruchy matczynej piersi, co sprawia, że łączenie karmienia piersią i butelką jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd
Cena 18,99 zł
Tommee Tippee Zestaw Miseczek z Trójkątną podstawą 4 szt.

Tommee Tippee Zestaw Miseczek z Trójkątną podstawą 4 szt.

Wyjątkowo duży komplet miseczek zawiera wszystko, czego potrzeba podczas posiłków. Miseczki mają wyjątkową trójkątną podstawę, ułatwiającą nabieranie jedzenia. Nadają się do stosowania w kuchence mikrofalowej, zmywarce i zamrażarce. Ułatwią życie i mamie, i dziecku!
Cena 29,99 zł Cena podstawowa 34,99 zł
  • -14%
Wkład Tommee Tippee Sangenic Hygiene Plus Twist 1szt. 203311

Wkład Tommee Tippee Sangenic Hygiene Plus Twist 1szt. 203311

Najnowszy wkład na pieluszki z folią antybakteryjną.Wkłady pasują również do poprzednich modeli koszy Sangenic.Innowacyjne woreczki Tommee Tippee zapewniają antybakteryjną ochronę przed zarazkami i brzydkim zapachem, w ciągu kilku sekund zamykając pojedyncze pieluchy w opakowaniu.
Cena 22,99 zł Cena podstawowa 29,99 zł
  • -23%

Tommee Tippee

Tommee Tippee to brytyjska marka stworzona w latach 60. XX wieku, obecnie znana i doceniana na całym świecie. Asortyment Tommee Tippee jest odpowiedzią na potrzeby dzieci i rodziców, dlatego w ofercie marki można odnaleźć praktyczne akcesoria ułatwiające karmienie, pielęgnację oraz opiekę nad maluchami na początkowym etapie życia.

Lider rynku akcesoriów dla dzieci i niemowląt: Tommee Tippee

Marka Tommee Tippee narodziła się w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych jako producent butelek dla niemowląt, dziś firma ma siedzibę w Newcastle-upon-Tyne w Wielkiej Brytanii i jest jednym z globalnych liderów branży dziecięcej. Marka jest częścią przedsiębiorstwa Mayborn Group założonego w 1946 roku i zajmującego dziś piąte miejsce pod względem wielkości wśród światowych firm działających na rynku akcesoriów dziecięcych. W ciągu 60 lat obecności na rynku właściciel marki Tommee Tippee rozwinął działalność na kilka kontynentów. Misją firmy jest wspieranie rodzicielstwa oraz pomoc w wychowywaniu dziecka od momentu jego przyjścia na świat przez cały okres wczesnego dzieciństwa. Tommee Tippee stawia rodzinę na pierwszym miejscu, dlatego tworzy pomysłowe i innowacyjne produkty, które ułatwiają rodzicom opiekę nad dzieckiem.

Tommee Tippee jest producentem praktycznych akcesoriów dla dzieci i niemowląt oraz młodych rodziców, które są tworzone tak, by rozwiązywać codzienne problemy młodych rodziców i w jak najlepszym stopniu ułatwiać im opiekę nad maluchem. Tommee Tippee specjalizuje się w produkcji wygodnych i praktycznych akcesoriów przeznaczonych do karmienia i przewijania niemowląt oraz pielęgnacji maluchów.

W ofercie marki Tommee Tippee można odnaleźć całą gamę prostych i intuicyjnych produktów dla dzieci i świeżo upieczonych mam. Są wśród nich przede wszystkim szklane i plastikowe butelki do karmienia niemowląt od pierwszych dni życia, przydatne akcesoria do karmienia, plastikowe i silikonowe akcesoria ułatwiające naukę samodzielnego jedzenia, smoczki dla noworodków i starszych dzieci w tym smoczki uspokajające i ortodontyczne w wielu wariantach kolorystycznych, urocze gryzaki dla dzieci w okresie ząbkowania, akcesoria higieniczne i pielęgnacyjne oraz termometry elektryczne i termometry do kąpieli. W asortymencie można odnaleźć również przydatne akcesoria dla młodych mam: podgrzewacze do butelek w wersji stacjonarnej i podróżnej oraz termoopakowania, praktyczne pojemniki do przechowywania pokarmu, laktatory, wkładki laktacyjne i silikonowe nakładki dla mam karmiących, higieniczne pojemniki na zużyte pieluszki czy sterylizatory oraz akcesoria do mycia butelek i smoczków.

Innowacyjne butelki dla niemowląt Tommee Tippee

Sztandarowym produktem marki Tommee Tippee są butelki ze smoczkami przeznaczone do karmienia dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Butelki Tommee Tippee powstają tak, by jak najbardziej ułatwić mamie i dziecku kłopotliwy okres przejścia z karmienia piersią na karmienie butelką i naukę samodzielnego jedzenia. Wśród butelek Tommee Tippee znajdują się zarówno te klasyczne, jak i antylkolkowe przeznaczone dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, natomiast w bogatej ofercie smoczków można odnaleźć modele skierowane do dzieci na różnym etapie rozwoju, z odpowiednio dostosowanym do wieku dziecka przepływem pokarmu.

Największą zaletą butelek Tommee Tippee jest unikalny kształt smoczka, który doskonale imituje naturalną giętkość i elastyczność, a nawet naśladuje ruchy kobiecej piersi. Decydując się na taką butelkę każda mama będzie mogła sprawnie przeprowadzić proces przechodzenia na karmienie butelką, a żaden maluch nie odczuje żadnej różnicy między naturalnym pokarmem, a tym podawanym w butelce. Wygodne i perfekcyjnie wyprofilowane smoczki znajdujące się w butelkach do karmienia nie tylko doskonale imitują kształt kobiecej piersi, ale też ograniczają napływ powietrza, a dzięki temu znacznie ułatwiają dziecku ssanie minimalizując przy tym ryzyko pojawienia się kolki.

Dzięki zastosowaniu szkła wszystkie butelki dla niemowląt Tommee Tippee są niezwykle praktyczne, funkcjonalne oraz higieniczne i całkowicie bezpieczne, a dodatkowo przyjazne dla środowiska.

Tommee Tippee – dla rodziny i dla planety

Tommee Tippee to marka zaangażowana w działania mające na celu zapewnienie przyszłym pokoleniom czystej planety i wspierająca działania na rzecz ograniczania szkód klimatycznych. Firma wspiera globalne inicjatywy związane z ochroną środowiska, takie jak oczyszczanie plaż czy ochrona lasów oraz różnorodności biologicznej. Marka dba o środowisko i ekologię nawet na etapie produkcji, ograniczając zużycie energii, korzystając z odnawialnych źródeł energii i zmniejszając ślad węglowy, a także minimalizując używanie szkodliwych chemikaliów i rezygnując z materiałów jednorazowego użytku oraz zastępując je naturalnymi surowcami i materiałami pochodzącymi z recyklingu. Idealnym przykładem są praktyczne i higieniczne pojemniki wykorzystywane w innowacyjnym systemie utylizacji pieluch Tommee Tippee.

Marka Tommee Tippee angażuje się także w problemy społeczne, przejawem tego jest między innymi kampania będąca odpowiedzą na stereotypowe podejście do karmienia piersią. Mimo kontrowersji wokół głośnej, globalnej kampanii „The Boob Life” z 2021 roku, która promowała karmienie piersią oraz poruszała tematykę codziennych problemów mam karmiących, produkty Tommee Tippee niezmiennie należą do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych akcesoriów dla dzieci i niemowląt.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze lipcowe promocje! Rabaty do -60%