window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

Lista produktów marki Polesie

Firma Polesie jest dobrze znana na rynku Rosji, Białorusi, krajów WNP i Europy jako producent wysokogatunkowych plastikowych zabawek z ekologicznych materiałów przy wykorzystywaniu czołowych technologii. Wyraziste kolory, niepowtarzalne wzornictwo, elastyczny system rabatowy i indywidualne podejście pozwala naszej firmie zajmować jedną z wiodących pozycji na rynku.


Nie tylko produkujemy i sprzedajemy zabawki dla dzieci ale pomagamy rodzicom rozwiązywać kwestie związane z wypoczynkiem i rozwojem dziecka.

Samochód-jeździk MAMMOET 56726

Samochód-jeździk MAMMOET 56726

Duża ciężarówka jeździk z wywrotką na licencji "MAMMOET" do zabawy w piaskownicy, na plaży, a także w domu czy na podwórku. Świetna do zabawy w budowę. Jeździk w kształcie wielkiej ciężarówki firmy Wader. Wywrotka została wyposażona w ruchomą skrzynię ładunkową. Dzięki temu, że jeździk posiada aż 6 kół jest bardzo stabilny.
Cena 79,37 zł
Wywrotka + Koparka Wader Polesie Construck 0452

Wywrotka + Koparka Wader Polesie Construck 0452

Dla małych miłośników dużych pojazdów firma Polesie Wader Quality Toys ma w swojej ofercie serię samochodów CONSTRUCK. Ich niewątpliwą zaletą jest jakość wykonania, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Cena 49,94 zł
Zestaw mechanik mega Polesie Wader 43245

Zestaw mechanik mega Polesie Wader 43245

Firma Polesie ma w swojej ofercie zestaw MECHANIK - MEGA, który w pełni zaspokoi potrzeby naszego dziecka. Zestaw to nic innego jak duży, stabilny stół z miejscem do pracy i przechowywania niezbędnych narzędzi. Wyposażony jest w dużą półkę umiejscowioną w jego dolnej części, specjalną ściankę z otworami i uchwytami na śrubokręt i klucz francuski oraz imadło.
Cena 134,30 zł
Zestaw mini supermarket Polesie Wader 53404

Zestaw mini supermarket Polesie Wader 53404

Maluchy doskonale odnajdują się w roli klientów jak również sprzedawców. By zabawa była atrakcyjna niezbędne będą produkty i narzędzia. Wszystko, co jest potrzebne zawiera zestaw MINI SUPERMARKET od firmy POLESIE COLOMA.
Cena 73,90 zł
Zestaw narzędzi Wader 166 elementów

Zestaw narzędzi Wader 166 elementów

Zestaw narzędzi firmy Wader - Polesie to skrzynka po brzegi wypełniona w rozmaite narzędzia niezbędne dla każdego małego majsterkowicza. Ich struktura jest gładka, co ułatwia chwytanie i sprawia, że zabawka jest w pełni bezpieczna.
Cena 94,60 zł
Zestaw ogrodowy Wader taczka łopatka wiaderko grabki nożyce łopatka do kwiatów pazurki

Zestaw ogrodowy Wader taczka łopatka wiaderko grabki nożyce łopatka do kwiatów pazurki

Idealny wybór na wyprawy na plac zabaw, w pogodne, ciepłe dni. Sprawdzi się też na plaży, a gdy pogoda nie dopisze, pomysłowe dziecko na pewno znajdzie zastosowanie dla poszczególnych elementów również w domu. Kolorowy zestaw Polesie przyciąga wzrok, wykonany został z materiałów najwyższej jakości, by zapewnić Twojemu dziecku wiele chwil beztroskiej zabawy.
Cena 70,20 zł
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter