×

Janod

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! 

W obecnej ofercie Janod jest ponad 500 produktów, z których kluczowe to zabawki drewniane, puzzle, układanki i zabawki magnetyczne. Wszystkie produkty projektowane są we Francji przez własnych designerów. Stąd wiele motywów i wzorów powtarza się w kolekcjach, tworząc wyjątkowy, bajkowy świat Janod. 

Janod zabawki

Zabawki Janod od 1970 r. podbijają serca dzieci na całym świecie. Są wykonane z drewna i innych, wysokiej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo dziecka. Francuska firma opracowała unikalny design swoich produktów, który jest wyróżnikiem ich stylu oraz ponadczasowej jakości. Poznaj Janod – zabawki dla dzieci w każdym wieku!

Jakie zabawki Janod znajdziesz w ofercie producenta?

Zabawki Janod odpowiadają na potrzeby dzieci w różnym wieku i bez względu na zainteresowania. Oferta producenta obejmuje ponad 500 różnych konstrukcji i modeli, od zupełnie prostych, które będą dobre dla najmłodszych, po całe zestawy i modele odpowiednie dla nieco starszych dzieci.

Zabawki Janod pozwolą stworzyć kompleksowe, wyimaginowane światy. Wybieraj spośród elementów do zabawy w dom, zabawek magnetycznych, edukacyjnych, puzzli, klocków drewnianych, zabawek muzycznych i kąpielowych, a także wielu innych.

Producent dba o spójność tematyczną, dlatego wiele wzorów, kolorów i motywów pojawia się w różnych kolekcjach. Dzięki temu dziecko może poczuć się bezpiecznie, komfortowo i wreszcie skupić się na zabawie, a nie na wyborze.

Janod–zabawki, które cieszą i rozwijają

Zdaniem rodziców, Janod zabawki doskonale wpływają na rozwój małej motoryki. Bawiąc się małymi elementami, dziecko rozwija umiejętność trzymania, łapania i ściskania dłonią. Coraz lepiej czuje się we własnym ciele, sprawniej i pewniej się przemieszczając.

Zabawki Janod są także idealne do rozwoju integracji sensorycznej. To technika, której stosowanie zalecają psychologowie na cały świecie. Polega ona na dostarczeniu dziecku zróżnicowanych bodźców jednocześnie.

Dlatego też warto zaufać firmie Janod Zabawki tej marki dostarczają wielu wrażeń, łącząc różne kolory, kształty, faktury i materiały. Poprzez kontakt z odmiennymi bodźcami maluch uczy się porządkować towarzyszące temu emocje, staje się bardziej ciekawy świata i uważny.

Klasyczne zabawki Janod sprawią, że Twoja pociecha będzie chętnie sięgała po prostsze zabawki, jak sortery kształtów, układanki, czy kolorowy chodzik.

Motto Janod - „Zabawki to bezpieczeństwo”

Wszystkie zabawki Janod mają niezbędne certyfikaty jakości. Producent zadbał o wdrożenie restrykcyjnych norm bezpieczeństwa jak EN71-1, EN71-2 oraz EN71-3. Stosowanie wytycznych rozporządzenia Unii Europejskiej Reach gwarantuje brak szkodliwych chemikaliów w zabawkach francuskiego producenta.

Firma postawiła sobie za cel stosowanie wyłącznie surowców naturalnego pochodzenia. Dlatego zabawki Janod są wolne od szkodliwych PVC, ftalanów, czy bisfenolu-A.

Sprawdź ofertę naszego sklepu i poznaj Janod–zabawki, po które dziecko sięga chętnie i z radością!

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze promocje! %%