×
  • Nowy
Jeździk Bed-Pol Bed-Pol Różowy

Jeździk Bed-Pol Bed-Pol Różowy

Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości, atestowanego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie promieni słonecznych i innych warunków atmosferycznych. Poprzez stabilną konstrukcję - osie kół wykonane z pręta stalowego – motorek jest bardzo wytrzymały. 

Kod produktu:

BP-5

Gwarancja:

2 lata

Dostępne warianty:

Cena Brutto:

119,99 zł

Czas wysyłki: do 9 dni roboczych
Wysyłka od 9,99
Możliwość zwrotu do 30 dni
119,99 zł

Nowość na polskim rynku! Super motor „ścigacz”. Zabawka w 100% wyprodukowana i montowana w Polsce. Dzięki optymalnym kształtom motorek wygląda jakby zjechał z toru wyścigowego. Z przodu charakterystyczna lampa i numer startowy, po bokach widoczny zarys silnika, zbiornika paliwa i wahacza tylnego. Z tyłu rura wydechowa i światło stopu. Stylizowane naklejki dodają zabawce sportowego charakteru. Mały kierowca wsiadając na swój motor będzie się czuł jak prawdziwy motocyklista. Duże i solidnie wykonane koła powodują, że motorek jest bardzo stabilny - postawiony nie przewraca się. Bez problemu dziecko będzie poruszać się w domu i na podwórku. Szerokie opony pozwolą na jazdę po chodniku, trawniku, a nawet po piasku. Wygodne siedzisko zapewni swobodę poruszania się i bezproblemowe wsiadanie i zsiadanie z motoru. Widelec przedni skrętny. Ergonomiczny kształt manetek daje pewność prowadzenia motocykla.

Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości, atestowanego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie promieni słonecznych i innych warunków atmosferycznych. Poprzez stabilną konstrukcję - osie kół wykonane z pręta stalowego – motorek jest bardzo wytrzymały. Dbałość o wszelkie detale powoduje, że zabawka jest bezpieczna w użytkowaniu, nie posiada ostrych krawędzi i innych niebezpiecznych elementów. Motorek zapewni dzieciom wspaniałą zabawę .Wygodny uchwyt pozwala na szybkie i łatwe przenoszenie tym bardziej że jest lekki – waży tylko 2,4kg. Motorek na pewno pozwoli dziecku poprzez zabawę na rozwój koordynacji ruchowej. Pomoże w nauce utrzymywania równowagi, dzięki czemu łatwiej będzie w przyszłości przesiąść się dziecku na tradycyjny rower.

  • Wymiary produktu: Odległość do siodełka: 32 cm, Rozstaw osi kół 46 cm, Średnica koła 22 cm , Szerokość koła tył 15cm , Szerokość koła przód 11cm
  • Wiek: 2+
  • Obciążenie: max 30 kg
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze lipcowe promocje! Rabaty do -60%