window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-10827022417'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-N8327BQ');
×
Materac gimnastyczny brązowy
Materac gimnastyczny brązowy - 1
Materac gimnastyczny brązowy - 2
Materac gimnastyczny brązowy - 3
Materac gimnastyczny brązowy - 4
Materac gimnastyczny brązowy - 5
Materac gimnastyczny brązowy - 6
Materac gimnastyczny brązowy - 7

Materac gimnastyczny brązowy

Składany, brązowy materac gimnastyczny bezftalanowy

Kod produktu:

BK-MAT-B

Gwarancja:

2 lata

Cena Brutto:

449,00 zł

Czas wysyłki: 2-4 dni robocze
Wysyłka gratis
Możliwość zwrotu do 30 dni
449,00 zł

Wyprodukowany w Polsce materac gimnastyczny składany to połączone ze sobą 3 miękkie kwadratowe materace. Materac jest pokryty eko-skórą w odcieniach szarości. Doskonale nadaje się do wszystkich ćwiczeń gimnastycznych.

Materac gimnastyczny został wyprodukowany z ekologicznych materiałów. Nie ma zapachu. Kolorystyka idealnie wpasuje się do wystroju dziecięcego pokoju. Konstrukcja materaca jest przemyślana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabaw i ćwiczeń. Zapobiega nie tylko otarciom, ale również innym urazom. Można używać nie tylko jako materac, ale również jako siedzisko podczas zabawy dla dzieci.

Materac może służyć również rodzicom do ćwiczeń na twardym podłożu, np. brzuszki, pompki.

Materac gimnastyczny można wykorzystywać w zestawie z wielofunkcyjną drabinką gimnastyczną, jak również oddzielnie. Dorośli mogą używać materaca firmy BenchK do takich aktywności sportowych jak joga czy fitness.

Złożony materac nie zajmuje dużo miejsca, można łatwo go umieścić w górnej części drabinki gimnastycznej kiedy nie jest używany.

O producencie

BenchK to zespół ludzi zaangażowanych w budowanie zdrowej przyszłości. Wiadomo, że presja współczesnego życia wymaga nowego podejścia do zdrowia i sprawności. Zdajemy sobie sprawę, że zdrowy styl życia zaczyna się od najmłodszych lat i trwa przez całe życie. Rozumiemy, że wybory, których dokonujemy, przekazujemy następnemu pokoleniu. Dlatego BenchK to właściwy wybór. Wykonane w najwyższej jakości, z doskonałą funkcjonalnością drabinki BenchK to mebel sportowy, bez którego nie powinno zabraknąć żadnego domu. BenchK to inwestycja w zdrowie i przyszłość. Zostań ambasadorem BenchK!

Wszystkie produkty tego producenta

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze Promocje! %%