×
 • -6,67%
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 1
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 2
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 3
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 4
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 5
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 6
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 7
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 8
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 9
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 10
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 11
Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek - 12

Interaktywna Kostka Edukacyjna 6 Boków Młoteczek

Kod produktu:

KRUZ-2

Gwarancja:

2 lata

Śpiesz się, promocja kończy się za:

 • 00
  dni
 • 00
  godzin
 • 00
  minut
 • 00
  sekund

Cena Brutto:

139,99 zł
150,00 zł
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,99 zł

Czas wysyłki: do 9 dni roboczych
Wysyłka od 2,99
Możliwość zwrotu do 30 dni
139,99 zł
150,00 zł

 • AŻ 20 FUNKCJI – ten interaktywny blok będzie świetną zabawką edukacyjną dla każdego malucha. Posiada aż 6 płaszczyzn do aktywnej zabawy – a każda z nich jest inna. Zabawka z pewnością zaskoczy malucha i opiekuna propozycjami ciekawej i wesołej zabawy. Solidne wykonanie oraz różnorodność sprawią, że na długo pozostanie ulubioną zabawką Twojego dziecka.
 • BAWI I UCZY - oprócz tego, że będzie doskonałą zabawką, spełni również rolę edukacyjną w codziennym życiu maluszka. Dzięki niemu dziecko rozwinie swoje zdolności językowe, motoryczne małe i duże. Ponadto wyćwiczy pamięć oraz używanie zmysłów takich jak słuch, wzrok czy dotyk.
 • WYDAJE DŹWIĘKI - na każdym etapie zabawy dziecku towarzyszą wesołe efekty świetlne i dźwiękowe. Zabawka wydaje wiele śmiesznych dźwięków oraz gra melodie, co zdecydowanie uprzyjemnia naukę i zabawę oraz sprawia, że staje się ona o wiele ciekawsza.
 • CIEKAWA KOLORYSTYKA - zabawka utrzymana została w ciekawej, żywej kolorystyce, dzięki czemu zachęca malucha do zabawy, stymuluje wyobraźnię najmłodszych i pobudza ich kreatywność. Dodatkowo, oprócz efektów dźwiękowych posiada efekty świetlne.
 • SPECYFIKACJA – kolor: wielokolorowy; materiał: tworzywo sztuczne; wymiary (wys/szer/gł): 25/30/30cm; waga: 0,989kg; waga w opakowaniu: 1kg

SPECYFIKACJA:

 • kolor: wielokolorowy;
 • materiał: tworzywo sztuczne;
 • wymiary (wys/szer/gł): 25/30/19cm
 • waga: 0,989kg;
 • waga w opakowaniu: 1kg

W ZESTAWIE:

 • interaktywna zabawka wielofunkcyjna;
 • młoteczek

Wielki HIT– kostka edukacyjna dla dzieci, która zawiera około 20 różnych funkcji na 6 różnych płaszczyznach. Przepiękne, żywe kolory w kostce interaktywnej dla dzieci, a także mnogość funkcji zachęcają najmłodszych do edukacyjnej zabawy pełnej wyzwań i śmiechu. Blok edukacyjny to zabawka, którą powinno mieć każde dziecko. Kostka edukacyjna nie tylko bawi, ale również uczy i wspiera prawidłowy rozwój najmłodszych. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nawet przy upuszczeniu przez maluszka nie zepsuje się.

* dziewczynka na zdjęciu ma 3 lata i 90cm wzrostu

PŁASZCZYZNA PIERWSZA

Na 1 ścianie kostki edukacyjnej dla dzieci znaleźć można podświetlane, ruchome lusterko, które po przełączeniu zamienia się w maleńki telewizorek. Na tej ścianie znajduje się również wysuwany mikrofonik. Jest to z pewnością miejsce dla przyszłego artysty – piosenkarza.

PŁASZCZYZNA DRUGA

Kolejną ścianę pokochają mali miłośnicy morskich przygód. Znajdziemy tutaj dwa koła zębate, które po poruszeniu zapalają światełko w malutkim akwarium i bębnie, a także uruchamiają dźwięk. Kostka edukacyjna dla dzieci na tej ściance zawiera również gwiazdkę, która zatrzymuje muzykę, a także nutkę, której naciśnięcie działa podobnie, jak przekręcenie kół zębatych.

PŁASZCZYZNA TRZECIA

Kostka interaktywna dla dzieci zawiera również coś dla najmłodszych kierowców. Ściana 3 to ruchoma kierownica z klaksonem (światełko+dźwięk), kluczyk w stacyjce, który po przekręceniu daje odgłos zapalanego silnika, a także małe autko, którym można kierować kierownicą.

PŁASZCZYZNA CZWARTA

Ścianka 4 w kostce interaktywnej dla dzieci to miejsce dla małego odkrywcy. Kostka interaktywna dla dzieci na tej ściance zawiera wyjmowany telefon z piszczałką, a także specjalne okienko, w którym po naciśnięciu guziczka zmieniają się scenki (3 scenki z efektami dźwiękowymi).

PŁASZCZYZNA PIĄTA

Ścianka 5 na kostce edukacyjnej dla dzieci to specjalnie zaprojektowany kącik gier. Znajdziemy tutaj grę zręcznościową, w której trzeba uderzać przyciski młotkiem w taki sposób, aby przebić kuleczkę z jednej strony przeźroczystego tunelu na drugi, a także dwa ruchome elementy na zwijającym się sznureczku.

PŁASZCZYZNA SZÓSTA

Interaktywna kostka edukacyjna posiada ponadto płaszczyznę górną, na której znajdują się dwa labirynty na kolorowe koraliki, grająco-świecący bębenek, a także przycisk ON/OFF całej kostki i miejsce na przechowywanie młoteczka.

ZNANA I CENIONA MARKA KRUZZEL

Naszej marce KRUZZEL zaufało już tysiące użytkowników na świecie. Dlatego nie czekaj z zakupem do ostatniej chwili i KUP JUŻ DZIŚ!

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

ORLEN PACZKA teraz TYLKO za 2,99 od 0zł!