window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY');
×
Filtry
Akuku kolektor mleka dla mam karmiących magiczna butelka A0399

Akuku kolektor mleka dla mam karmiących magiczna butelka A0399

Kolektor marki Akuku pomaga karmiącym mamom zbierać mleko wyciekające z drugiej piersi podczas karmienia. Kiedy piersi są pełne mleka może również posłużyć jako odciągacz. Przy delikatnym ściśnięciu dolnej części kolektora i przyłożeniu lejka do piersi przysysa się do ciała i zbiera pokarm do zbiornika. Rowek na lejku ułatwia przelewanie do woreczka, aby zamrozić pokarm w razie potrzeby.
Cena 21,29 zł
Babyono kolektor pojemnik na pokarm

Babyono kolektor pojemnik na pokarm

Kolektor pokarmu pozwoli Ci zebrać każdą kroplę mleka, którą będziesz mogła później dać dziecku. Najcenniejsze dla maluszka jest mleko matki, nie pozwól mu się zatem zmarnować.
Cena 21,87 zł

Laktatory ręczne kuszą niską ceną. Z pewnością jest to tańsze rozwiązanie niż laktator elektryczny, ale czy równie skuteczne? Oczywiście, że tak! Przy odrobinie wprawy i cierpliwości ten laktator manualny stanie się twoim najlepszym przyjacielem. Jak wybrać idealne urządzenie? Podpowiadamy!

Laktator ręczny — jak działa?

Laktator ręczny, jak sama nazwa wskazuje, obsługuje się własnymi dłońmi. Nie podłączasz go do prądu, ani też nie musisz umieszczać w nim żadnych baterii. Ma on jedno główne zadanie — odciągnąć pokarm. Możemy śmiało stwierdzić, że tego typu akcesoria i urządzenia sprawdzą się w życiu każdej mamy, niezależnie od wieku czy preferencji.

Jak odciągać pokarm z piersi? Zacznij od wygodnej dla siebie pozycji. Rozbierz się lub odepnij biustonosz. Przyssawkę przystaw do brodawki. Dłonią ściskaj próżnię i puszczaj. Mleko zacznie napełniać pojemnik. Oczywiście pierwsze użycie może być ciężkie. Wszystkiego trzeba się nauczyć i dojść do wprawy, ale spokojnie, jak to mówią "nie od razu Rzym zbudowano", prawda?

Dla kogo laktator ręczny będzie dobrym wyborem?

Wiele mam po macierzyńskim wraca do pracy lub jednocześnie zajmuje się wychowaniem dziecka i domem. Choć chcesz z pewnością spędzać z maluszkiem jak najwięcej czasu, nie zawsze masz taką możliwość. Obowiązki, praca, wyjazd, chwila dla siebie, romantyczna kolacja z partnerem. Nie musisz wtedy rezygnować z mleka matki, wystarczy, że przelejesz je do butelki, a następnie opiekunka czy babcia mogą podać dziecku pokarm.

Laktator ręczny na pobudzenie laktacji

A co z kobietami, które mają problem z laktacją, a karmienie piersią to nie lada wyzwanie? Laktator sprawdzi się jako urządzenie nie tylko do odciągania pokarmu, ale i pobudzania laktacji. Przy regularnym korzystaniu, dość szybko możesz zobaczyć piorunujące efekty. Odciągnięty pokarm możesz bez obaw przelać do butelki, a następnie zamrozić i rozmrozić w porze karmienia.

Jak wybrać laktator ręczny?

Kieruj się nie tylko ceną, ale i funkcjami. Przy manualnym urządzeniu pracuje cały twój nadgarstek. Musisz o tym pamiętać i wybrać laktator z wygodną rączką. Dodatkowo, jeśli sprzęt zamiast pojemnika ma po prostu butelkę to unikniesz konieczności przelewania pokarmu z jednego pojemnika do drugiego.

Zalety laktatorów ręcznych

Cena laktatora ręcznego jest znacznie niższa od sprzętów elektrycznych. Jeśli jednak zależy ci na wysokim komforcie, polecamy zestaw, który składa się nie tylko z lejka, smoczka czy butelki, ale i laktatora 2w1, który spełnia obie te funkcje. Z pewnością jest to dobry zakup na cały okres karmienia piersią. Nie musisz się wtedy martwić o stosowanie dodatkowej wkładki. Laktator manualny jest lekki. Możesz bez problemu wrzucić go do torebki czy walizki i stosować także poza domem w dowolnym miejscu. Elektryczne laktatory dwufazowe to rozwiązanie, które pozwoli ci na regulację siły ssania i wygodniejsze korzystanie. Oczywiście decyzja finalnie należy do ciebie i należy wziąć pod uwagę nie tylko swoje preferencje, ale i budżet.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter