×
Filtry

Przewijaki

Kiedyś ich nie było, teraz wiele mam nie wyobraża sobie bez nich życia. Kupować czy nie kupować? Oczywiście, że kupować. To bardzo przydatny gadżet, który poprawia wygodę i podnosi komfort. Nic w tym dziwnego, że są one, aż tak popularne.

Przewijak — dlaczego potrzebujesz go w swoim domu?

Kiedyś przewijało się dzieci, tam, gdzie akurat było miejsce — na łóżku, na kanapie, na stole czy na krześle. Obecnie mamy w ofercie przewijaki, czyli produkt, który pozwala nie tylko na wygodniejsze przewijanie, ale i ułatwia zachowanie czystości i sterylności. Nie zajmuje on sporo miejsca, a wręcz przeciwnie, dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce, które jest zawsze wolne i gotowe do użycia. Chyba nie musimy cię zbyt długo namawiać, prawda?

Rodzaje przewijaków — wolnostojące, na łóżko, na komodę

Istnieje wiele rodzajów przewijaków. Jaki przewijak dla niemowlaka będzie najlepszy? Wszystko zależy od tego, ile masz miejsca i na co możesz sobie pozwolić. W naszej ofercie znajdziesz wiele naprawdę różnych produktów. Są tam przewijaki na łóżko, na komodę lub te wolnostojące. Przewijak w formie komody to idealne rozwiązanie, jeśli w pokoju dziecka zmieścisz jeszcze jeden mebel, w którym nie tylko będziesz mogła przechowywać gadżety, akcesoria czy ubranka maluszka, ale także i górną część używasz do samego przewijania. Brak miejsca? To nie problem. Istnieje coś takiego jak przewijak na łóżko, wystarczy, że nałożysz go na ramę łóżeczka i gotowe. Po przewinięciu możesz go schować czy odłożyć na bok.

Co położyć na przewijak?

Producent dba o to, aby przewijak na łóżeczko, zarówno ten wolnostojący, jak i jakikolwiek inny model, był miękki. Posiada on specjalny, wodoodporny materiał, tak aby uniknąć zabrudzenia od wewnątrz i gromadzenia się bakterii. Często matkom wydaje się, że przewijaki dla dziecka są zimne i należy na nie coś położyć. Tutaj zostawiamy wybór tobie. Możesz, ale nie musisz tego robić. Jeśli w pomieszczeniu jest ciepło to przewijak podobnie jak kanapa, łóżko czy koc nagrzeje się samoistnie. Jeśli jednak chcesz coś na niego nałożyć, polecamy np. podkłady (świetnie sprawdzą się te poporodowe na łóżko) lub pieluchy czy to tetrowe czy flanelowe. Niektóre mają nawet specjalne podszycie z ceraty, aby na pewno nic nie przeciekało. Sprawdzi się też zwykły ręcznik, o ile będzie regularnie wymieniany na czysty, tak aby nie gromadził się na nim kurz i inne bakterie.

Wybór najlepszego przewijaka — czym się kierować?

Przewijaki dla niemowląt — jak wybrać skoro jest ich tak wiele? Kieruj się nie tylko ceną, ale i metrażem. Przewijak to coś, co warto posiadać, ma on za zadanie ułatwić życie rodziców i usprawnić cały proces. Jeśli masz spore pomieszczenie i dużo wolnego miejsca możesz zdecydować się na przewijak wolnostojący lub ten połączony z komodą. Ograniczona przestrzeń? Sprawdź model, który nakłada się na łóżeczko. Takie przewijaki na łóżeczko są zazwyczaj tańsze, więc możesz także zaoszczędzić. Przyjemne z pożytecznym. Zachęcamy więc do zakupów.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze najnowsze promocje! %%