×
Filtry
Wiek dziecka:
Cena:
-

Karuzele do łóżeczka

Karuzele do łóżeczka dla niemowląt to wyjątkowe zabawki, które oddziałują na różne zmysły dziecka, działają uspokajająco i ułatwiają zasypianie. Kolorowe karuzele kontrastowe stymulują wzrok i słuch maluszków, karuzele z pozytywką wyciszają dzieci i przygotowują je do snu, a karuzele elektryczne pełnią dodatkowo funkcję projektora. Na naszej stronie znajdziesz zarówno karuzele dla najmłodszych jak i nieco starszych dzieci.

Karuzele do łóżeczka - zasypianie przy akompaniamencie uspokajającej melodii

Karuzela do łóżeczka to jedna z pierwszych zabawek, które zdobią pokój maluszka. Wielu rodziców zastanawia się, od kiedy karuzela do łóżeczka zacznie przyciągać wzrok smyka. Zalety tego gadżetu docenią już 2-3 miesięczne dzieci, ponieważ właśnie w tym wieku niemowlęta potrafią już wodzić wzrokiem za przedmiotami, a nowe, delikatne dźwięki przestają budzić w nich niepokój. Rozwój sensoryczny dzieci warto wspierać już od pierwszych tygodni życia, dlatego karuzela dla niemowląt jest doskonałą zabawką uzupełniającą wyprawkę dla malucha.

Karuzela do łóżeczka dla dzieci przykuje uwagę twojej pociechy i pomoże jej szybko zapaść w drzemkę. Jedną z najczęściej wybieranych karuzel jest karuzela z pozytywką, która pobudza słuch dziecka. Łagodna, miła dla ucha muzyka oraz uspokajające melodie pozwolą maluszkowi zrelaksować się przed snem, a jednocześnie będą stymulować słuch i wspierać wyobraźnię malca. Karuzele z pozytywką oferuje m.in. marka Canpol, której zabawki elektryczne odtwarzają aż 25 melodii, w tym kojące dźwięki natury.

Zalety karuzeli do łóżeczka

Zanim niemowlę nauczy się samodzielnie bawić zabawkami, karuzela umili mu czas spędzany w łóżeczku. Warto sprezentować ją maluszkowi, aby skutecznie zaabsorbować jego uwagę, ukoić przed snem i stworzyć dobre warunki do spokojnego wypoczynku. Niezaprzeczalną zaletą karuzel do łóżeczka dla dzieci jest wielofunkcyjność: karuzele wspierają zdolności wzrokowo-słuchowe niemowlęcia poprzez obserwację ruchu przedmiotów i przysłuchiwanie się łagodnym dźwiękom pozytywki. Maluch czuje się bezpiecznie, budząc się i widząc znajome kształty. Mięciutkie zabawki wirujące na karuzeli rozwijają naturalną ciekawość i zachęcają do sięgania po nie rączkami, dzięki czemu wspierają umiejętności motoryczne.

Karuzela dla dziewczynki i chłopca - jaką wybrać?

Zastanawiasz się, jaką karuzelę wybrać do łóżeczka lub wózka? Postaw na bezpieczne produkty od sprawdzonych producentów. Dla najmłodszych polecane są karuzele z zabawkami o kontrastowych kolorach i geometrycznych kształtach. Dodatkową atrakcją dla dzieci są różne elementy stymulacyjne, w tym grzechotki, pozytywki wygrywające melodie czy projektory wyświetlające na ścianie różnokolorowe obrazki. Karuzela do łóżeczka dla dziewczynki i chłopca powinna być atrakcyjna wizualnie, prosta do założenia i łatwa w obsłudze. Nowoczesne karuzele można sterować za pomocą pilota. Jeśli więc nie chcesz wstawać z łóżka za każdym razem, gdy maluszek się przebudzi, postaw na karuzelę elektryczną.

Pobudzanie zmysłów maluszka poprzez karuzele z projektorem i sensoryczne

Karuzele sensoryczne nie tylko zabawiają dzieci, ale i wspierają ich integrację sensoryczną. Maluszki mogą poznawać nowe faktury dotykając zabawek wykonanych z miękkich materiałów oraz bawić się odczepianą grzechotką. Intensywne, kontrastowe kolory: czarny, czerwony, biały i żółty to pierwsze barwy, które widzą niemowlaki. Karuzela w takich kolorach będzie dla kilkumiesięcznego berbecia najlepszym możliwym wyborem.

W naszej ofercie znajdziesz karuzelę sensoryczną Sensory Toys z dzwoneczkiem, elementami szeleszczącymi i grzechotką, którą możesz zawiesić nad łóżeczkiem lub zamontować do fotelika czy wózka. Oferujemy także karuzele z projektorem umożliwiające wyświetlanie ciekawych obrazków. Dzieci będą śledzić wzrokiem pojawiajace się na ścianie efekty świetlne i doświadczać nowych, fascynujących doznań.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

Sprawdź nasze lipcowe promocje! Rabaty do -60%