window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-K77WYTRGCY'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-N8327BQ');
×
Filtry
Motherhood Poduszka rogal fasolka do karmienia Statki miętowe

Motherhood Poduszka rogal fasolka do karmienia Statki miętowe

Poduszka Fasolka rozbieralna jest wyrobem medycznym, zaprojektowanym specjalnie dla pełnej wygody przyszłej i młodej Mamy oraz karmienia i komfortu Maluszka.Starannie dobrane, wysublimowane wzornictwo idzie w parze z najwyższą jakością materiałów i szycia oraz przede wszystkim funkcjonalnością.
Cena 79,99 zł Cena podstawowa 85,00 zł
  • -5%
Motherhood Poduszka rogal fasolka do karmienia Statki niebieskie

Motherhood Poduszka rogal fasolka do karmienia Statki niebieskie

Poduszka Fasolka rozbieralna jest wyrobem medycznym, zaprojektowanym specjalnie dla pełnej wygody przyszłej i młodej Mamy oraz karmienia i komfortu Maluszka.Starannie dobrane, wysublimowane wzornictwo idzie w parze z najwyższą jakością materiałów i szycia oraz przede wszystkim funkcjonalnością.
Cena 74,99 zł Cena podstawowa 79,99 zł
  • -6%

Poduszki do karmienia z pewnością ułatwiają podawanie pokarmu dziecku. Na rynku jest tak wiele różnych modeli, że ciężko wybrać ten idealny. Z naszą pomocą to zadanie stanie się bułką z masłem. Sklep internetowy BabyBoom posiada bogatą ofertę produktów wysokiej jakości, znajdziesz u nas także poduszki do karmienia bliźniąt.

Poduszki do karmienia — komfortowe wsparcie karmiących mam

Poduszka do karmienia ma jedno istotne zadanie, ma być komfortowa zarówno dla ciebie, jak i dla twojego maluszka. Istnieje wiele rodzajów poduszek dla mam, od tych do spania po te do podawania pokarmu. Najważniejsze jest odpowiednie wypełnienie i kształt. Rożek do karmienia zapewnia prawidłową pozycję podczas karmienia piersią lub butelką, po prostu musisz ją posiadać.

Poduszka do karmienia — jak używać?

Poduszka do karmienia ma kształt litery C czy po prostu rogalika, właśnie stąd wzięła się jego nazwa. Ma ona nie tylko trzymać dziecko, ale i stanowić podparcie dla ramion matki. Rogal do karmienia, jak używać go w prawidłowy sposób? Musisz położyć ją na kolanach, tak aby jej końcówki obejmowały twoją talię. Na górę kładziesz dziecko w wygodnej pozycji, przystawiasz je do piersi, a ręka może ci posłużyć za idealną podpórkę pod głowę malucha.

Dlaczego warto mieć poduszkę do karmienia?

Zastanawiasz się czy poduszka do karmienia jest potrzebna czy to jedynie zbędny wydatek, który później będzie leżał i jedynie zagracał ci przestrzeń? Z pewnością taki gadżet, pozwoli uniknąć ci bólu kręgosłupa, który często występują podczas karmienia piersią. Dzieje się tak, ponieważ mama zazwyczaj nachyla się do dziecka, co nie jest odpowiednią pozycją. Im większy komfort, tym większy relaks, dzięki któremu jesteś w stanie oddać więcej mleka. Jeśli masz dwójkę dzieci, poduszka do karmienia bliźniąt okaże się idealnym zakupem. Wyglądem różni się nieco od tych pierwszych modeli, ale wciąż spełnia swoją podstawową funkcję.

Inne zastosowania poduszki do karmienia

Poduszka do karmienia czy rogal to zakup na długi czas. Nie tylko będziesz go używać do karmienia, ale także świetnie sprawdzi się po prostu jako poduszka czy to dla ciebie czy dla twojego brzdąca, zwłaszcza na etapie, w którym dziecko uczy się samodzielnie siadać. Jeśli jesteś w ciąży, taki gadżet może okazać się strzałem w dziesiątkę. Brzuch często nie pozwala nam na ułożenie się w odpowiedniej pozycji, mamy problem z zasypianiem, leżeniem czy po prostu odpoczywaniem. Zakup takiej poduszki, rozwiąże ten i inne problemy.

Jaka poduszka do karmienia będzie najlepsza? Na co zwracać uwagę?

Szukając idealnego rogala do karmienia, zwróć uwagę nie tylko na to, jak atrakcyjna jest cena, ale także na to, z czego wykonany i jak wypełniony on jest. Rogale często wypełnione są styropianem lub poskręcanymi włóknami silikonowymi. Każde rozwiązanie ma zazwyczaj swoje plusy i minusy. Najlepiej jest przetestować kilka modeli i samodzielnie podjąć decyzję. Jeśli nie masz takiej możliwości, my polecamy ci te wypełnione poskręcanymi włóknami. Pokochały je mamy na całym świecie. Zapewniają wysoki komfort, odpowiednie ułożenie ciała dziecka, a dodatkowo posiadają ściągane pokrowce, które możesz bez problemu wyprać w pralce. Tego typu produkty lubią się mimo wszystko brudzić, zatem upewnij się, że z łatwością będziesz je mogła wyczyścić.

Zobacz naszych producentów

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt