×

Medela

Medela Healthcare jest światowym producentem próżniowych rozwiązań medycznych, cenionych przez lekarzy i pracowników służby zdrowia na całym świecie.

Sprzęt medyczny firmy Medela ma na celu poprawę jakości życia pacjentów oraz personelu szpitalnego dzięki ciągłemu wprowadzaniu innowacji oraz pasji rozumienia wyzwań, z którymi każdego dnia zmagają się pacjenci oraz lekarze. Życie jest cenne i dlatego potrzeba ludzi z pasją, takich jak osoby pracujące w firmie Medela, które działają na rzecz zapewniania progresywnej opieki.

MEDELA PURLEAN MAŚĆ KREM NA BRODAWKI LANOLINA 37g

MEDELA PURLEAN MAŚĆ KREM NA BRODAWKI LANOLINA 37g

Purelan™ – maść lanolinowa. W pierwszych dniach i tygodniach częstego karmienia piersią wiele kobiet doświadcza bólu brodawek sutkowych. Maść lanolinowa Purelan™ przynosi szybką ulgę w bólu i koi suchą skórę. Jest w 100% naturalna i bezpieczna dla dziecka – nie trzeba jej usuwać przed karmieniem piersią.
Cena 48,79 zł

Medela

Szwajcarska firma Medela została założona na początku lat 60. ubiegłego wieku. Specjalizuje się w produktach i technologii związanej z karmieniem piersią. Takie produkty jak laktator elektryczny Medela, czy biustonosz do karmienia Medela są polecane przez placówki zdrowotne i chętnie wybierane przez rodziców na całym świecie.

Firma oparta na badaniach naukowych

Jako jeden z niewielu producentów, firma Medela nie epatuje kolorowymi reklamami, ale opiera się na rzetelnych i popartych doświadczeniami badaniach naukowych. Jednostki organizacyjne Medeli – Karmienie Piersią oraz Sprzęt Medyczny funkcjonują dzięki ścisłej współpracy naukowców, inżynierów oraz uniwersytetów medycznych. Pozwala to na umiejętne połączenie największych osiągnięć nauki i medycyny w celu dostarczenia odbiorcom wyjątkowych produktów, które spełniają ich oczekiwania. Tutaj nie ma miejsca na przypadek. Biustonosz do karmienia Medela oraz inne artykuły zostały zaprojektowane z troską o każdy detal.

Obok badań podstawowych, działy naukowe Medela wdrażają także szeroko zakrojone badania eksploracyjne. Dzięki temu możliwe jest starannie opracowanie każdego elementu produktów. Od materiałów, przez zapięcia, aż po unikalne technologie, które czynią biustonosz Medela oraz ich inne produkty ponadczasowymi.

Jakie produkty znajdziesz w ofercie firmy Medela?

Szwajcarski producent postawił sobie za cel, aby dostarczać mamom kompleksowe rozwiązania, które pozwolą cieszyć się każdą chwilą macierzyństwa i uczynią je prostszym, zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Medela dzieli swoje produkty na kilka kategorii:

  • służące do odciągania,
  • służące do zbierania,
  • ułatwiające postępowanie z mlekiem matki,
  • przeznaczone do karmienia,
  • przeznaczone do pielęgnacji piersi.

Dlaczego warto wybrać laktator elektryczny Medela?

Laktator elektryczny Medela Symphony to owoc badań nad mlekiem matki i sposobem jego produkcji. Jest wykonany z wytrzymałych komponentów i świetnie sprawdza się przy częstym i regularnym pobieraniu mleka. Laktator elektryczny Medela spełnia wymagania stawiane urządzeniom medycznym, dlatego nadaje się zarówno do korzystania w placówkach szpitalnych, jak i domach.

Urządzenie pomaga w rozpoczęciu laktacji i podtrzymuje ją na odpowiednim poziomie tak długo, jak jest to potrzebne. Jest bardzo proste w użyciu i wykorzystuje unikatową technologię inicjacji oraz 2-Phase Expression. Laktator elektryczny Medela jako jedyny potrafi wymusić rozpoczęcie laktacji, kiedy zaczyna się ona z opóźnieniem.

Sprzęt marki Medela zapewnia komfort korzystania i oszczędność czasu dzięki opcji odciągania mleka z obu brodawek jednocześnie. Jednocześnie laktator elektryczny Medela dba o wrażliwe sutki, łagodzi obrzęk i wspomaga leczenie wrażliwej skóry przy użyciu maści lub kremów.

Poznaj wyjątkowy biustonosz Medela

Elastyczny biustonosz do karmienia Medela będzie dobrym rozwiązaniem w okresie ciąży i karmienia piersią. Producent postawił na wygodę i uniwersalność, która sprawdzi się w każdych warunkach. Biustonosz Medela jest bezszwowy, nie zawiera też żadnych ozdób, metek i fiszbinów, które mogłyby podrażniać skórę mamy lub dziecka.

Biustonosz do karmienia Medela jest wyposażony w całkowicie odpinane miseczki. Dzięki temu możesz szybko, łatwo i dyskretnie nakarmić malucha. Miseczki są montowane metodą Otwórz-Zamknij. To wygodne napy, które z łatwością obsłużysz zawsze, kiedy tego potrzebujesz i nie musisz się obawiać, że zapięcia samoczynnie się otworzą. Taki rodzaj zapięcia jest bardzo ważny, ponieważ w okresie karmienia wielokrotnie będziesz musiała zapinać i odpinać miseczki jedną ręką, w drugiej trzymając malucha.

Dzięki zastosowaniu elastycznych materiałów biustonosz Medela nadaje się też do noszenia w okresie ciąży, kiedy tradycyjne biustonosze przejściowo są zbyt małe. Jest to możliwe z uwagi na wszycia ze specjalnej dzianiny strefowej, która dopasowuje się do kształtu ciała.

Biustonosz Medela został stworzony z myślą o samodzielnych matkach, które poszukują prostych rozwiązań. Specjalnie zaprojektowane zapięcie pozwala na wygodną obsługę jedną ręką.

Każda kobieta jest inna, ale wszystkie chcą czuć się wygodnie w okresie ciąży, a także po niej. Dlatego biustonosz do karmienia Medela jest dostępny w rozmiarach od 32 do 42 i od B do F. Z łatwością dopasujesz właściwy rozmiar do swojego ciała.

Zbieranie i przenoszenie pokarmu

Wśród produktów do zbierania pokarmu można wyróżnić jedno- i wielorazowe zestawy do odciągania, a także lejki i butelki. Są one wykonane z materiału wolnego od szkodliwego bisfenolu-A i nadają się do kontaktu z żywnością. Nie wymagają umycia przed pierwszym zastosowaniem. Na butelkach znajduje się laserowo wydrukowana podziałka, która ułatwia odmierzanie pokarmu. Występują one w kilku rozmiarach, więc łatwo można je dopasować do poziomu laktacji.

Przygotowywanie pokarmu

Producent oferuje także kompaktowe podgrzewacze (rozmrażacze) do pokarmu Calesca oraz chłodziarki do przewozu mleka. Ułatwiają one przygotowanie pokarmu bez wpływu na jego właściwości poprzez łagodną zmianę temperatury. Cały proces podgrzewania mleka odbywa się w zamkniętej komorze, co eliminuje ryzyko związane ze skażeniem np. wodą z naczynia.

Karmienie dziecka i pielęgnacja piersi

Medela prezentuje także szeroką gamę rozwiązań z zakresu karmienia dziecka – kubeczki, pipety, łyżeczki, smoczki, czy systemy wspomagające karmienie sprawią, że Twoja pociecha będzie chętniej przyjmowała pokarm.

Dla kobiet, których piersi są zmęczone w wyniku częstego karmienia, producent oferuje specjalne wkładki i nakładki, jak również maść do pielęgnacji brodawki. Składa się ona w 100% z naturalnych składników (czystego tłuszczu owczego) i jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Krem jest na tyle uniwersalny, że można nakładać go także na przesuszone miejsca na skórze dziecka.

Sprawdź ofertę naszego sklepu. Wybierając biustonosz Medela lub inne artykuły producenta wiesz, że stawiasz na naukowe podejście i lata profesjonalnych badań. Firma Medela jest powszechnie uznanym partnerem szpitali na całym świecie. Trudno o bezpieczniejsze produkty dla Twojego dziecka. W razie pytań o właściwości biustonosza do karmienia Medela lub zastosowanie innego sprzętu zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt

ORLEN PACZKA teraz TYLKO za 2,99 od 0zł!