window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

B.Box

Bbox

Marka bbox powstała w 2007 roku, kiedy Monique Filer oraz Danielle Michael zaprojektowały wyjątkowy przewijak dla dzieci nazwany baby box. To od niego powstała nazwa firmy oraz kolejnych linii produktów – bbox.

Misją firmy jest tworzenie produktów, które uczynią życie rodziców łatwiejszym, a dzieci – przyjemniejszym i bardziej komfortowym. Dzisiaj takie towary jak kubek bbox (jako bidon oraz bbox kubek treningowy), butelka bbox, czy zestaw bbox 4w1 są rozpoznawalne na całym świecie. Poznaj naszą ofertę produktów bbox.

Kubek bbox

Bbox kubek treningowy to idealne rozwiązanie dla malucha, które pomoże mu szybciej nauczyć się picia ze zwykłych szklanek. Jego ergonomiczny kształt jest wygodny dla malej rączki i pozwala pić bez ryzyka rozlania napoju. Specjalnie zaprojektowana nakrywka minimalizuje wyciek.

Kubek bbox ma wyraźnie oznaczoną podziałkę na ściance, dlatego możesz precyzyjnie odmierzyć zawartość naczynia. Bbox kubek treningowy jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia malucha. Producent zadbał o to, aby był wolny od szkodliwego bisfenolu-A, ftalanów oraz PCV.

W naszej ofercie znajdziesz także wygodny bidon-kubek bbox skonstruowany jak typowy kubek-niekapek. Jego szczelna budowa zapobiega przed wyciekaniem zawartości nawet wtedy, gdy maluch pije z pojemnika trzymanego do góry nogami. Bbox kubek-bidon jest wyposażony w wyprofilowane boczne uchwyty, które ułatwiają trzymanie. Został wykonany wyłącznie z silikonu i polipropylenu, wytrzymałych i odpornych na zużycie. Może być płukany w zmywarce bez utraty właściwości oraz koloru.

O ile standardowe kubki będą doskonałe dla nieco większych dzieci, bidony są doskonałe podczas nauki picia i w dodatku sprawdzą się na każdej wycieczce.

Butelka bbox

Butelki bbox spełniają kryteria dotyczące wyrobów medycznych. Są wykonane z wytrzymałego tworzywa, które doskonale znosi mycie w zmywarce, sterylizację w wysokiej temperaturze oraz codzienne, intensywne użytkowanie.

Butelki bbox są bezpieczne dla niemowląt, ich ergonomiczny kształt eliminuje ryzyko przypadkowego uderzenia i zadrapania, a ssanie pokarmu bardzo szybko staje się intuicyjne. Każda butelka bbox jest sprzedawana w zestawie ze smoczkiem antykolkowym. Sprawia on, że powietrze dostające się do pojemnika przepływa na jej spód. W ten sposób dziecko może spokojnie jeść i nie jest narażona na refluks, kolki i wzdęcia. Dodatkowo znajdujące się na podstawie nakrętki prążki ułatwiają odkręcenie butelki bbox nawet wilgotną dłonią.

Każda butelka bbox może być wyposażone w jeden z trzech rozmiarów smoczków. Możesz łatwo dopasować jego gabaryty i profil do preferencji i wieku malucha.

Butelki antykolkowe bbox pozwolą Ci się cieszyć każdą chwilą spędzoną z dzieckiem, zmniejszając ryzyko przypadkowego rozlania pokarmu. Z nimi karmienie stanie się prostsze i będzie zajmowało znacznie mniej czasu.

Butelki bbox nadają się do stosowania już od pierwszego dnia życia.

Termos bbox

Kolorowy termos bbox będzie najlepszym kompanem na długim spacerze, wycieczce do lasu lub na zajęciach dodatkowych. Został wyposażony w zintegrowany uchwyt do przenoszenia. Podwójna ścianka izolacyjna została wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia i skutecznie ekranuje temperaturę do wnętrza pojemnika, zamiast wypuszczać ją na zewnątrz. Dzięki temu Twoje dziecko zawsze będzie mogło napić się ciepłego – lub chłodnego – napoju.

Góra pojemnika została zaprojektowana tak, aby dziecku było łatwo ją otwierać jedną ręką. Oprócz stali nierdzewnej producent zastosował tutaj polipropylen i silikon, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Nie ma tutaj szkodliwego bisfenolu-A, ftalanów i PCV.

Termos bbox jest sprzedawany w komplecie z silikonową słomką, która sprawia, że picie staje się wygodne nawet w rękawiczkach, a napój szybciej traci swoją temperaturę. Gumowana podstawa minimalizuje ryzyko przewrócenia.

Termos bbox utrzymuje ciepłą temperaturę przez 6 godzin, a chłodną nawet przez 8 godzin.

Zestaw bbox 4w1

Innowacyjny zestaw bbox 4w1 to specjalnie zaprojektowany kubek, który rośnie razem z Twoim dzieckiem. W zależności od jego wieku i potrzeb może być:

  • butelka do karmienia – w sam raz dla niemowląt,
  • kubkiem z miękkim ustnikiem – kiedy dziecko zaczyna podejmować pierwsze próby samodzielnego jedzenia,
  • bidonem ze słomką – wygodny podczas wycieczek i odpoczynku,
  • kubeczkiem treningowym – idealny dla dzieci, które piją już prawie samodzielnie.

W zestawie bbox 4w1 otrzymujesz nie tylko samą butelkę, ale także specjalną oprawę ze smoczkiem oraz pokrywkę zabezpieczającą. Sama możesz złożyć dokładnie taki zestaw, jakiego potrzebuje Twój maluch. Zintegrowana osłona ustnika sprawia, że napój praktycznie się nie rozlewa, nawet kiedy dziecko go mocno przechyla.

To uniwersalny i praktyczny zestaw dla każdej mamy, która szuka jednego, sprawdzonego rozwiązania dla swojej pociechy. W razie potrzeby możesz dokupić do niego akcesoria dodatkowe jak słomkę, szczoteczkę do czyszczenia, czy osłonę izolującą (wtedy uniwersalny kubek zachowuje się podobnie jak kubki termiczne).

Odkryj razem z nami świat, gdzie opieka nad maluchem zawsze jest prosta, przyjemna i wygodna. Poznaj szeroką ofertę produktów bbox.

Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt