window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

Lista produktów marki MAMI

MAMI to rodzinna firma założona w 2018 roku. Po własnych doświadczeniach z karmieniem piersią, zaczęliśmy oferować silikonowy odciągacz pokarmu nazywany również magiczną buteleczką, który jest ogromną pomocą dla wielu karmiących mam. Jako rodzice sami zwracaliśmy uwagę na jakość i bezpieczeństwo wszelkich artykułów dlatego postawiliśmy na jakość. Odciągacz przeszedł badania laboratoryjne potwierdzające bezpieczeństwo użycia, uzyskał Atest PZH i pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka - to jedyna magiczna buteleczka, która została tak szeroko przetestowana. Stopniowo uzupełniamy ofertę o produkty dla mam - stojak do buteleczki i woreczki do przechowywania/ mrożenia pokarmu. Jesteśmy mikroprzedsiębiorstwem ale dzięki temu ograniczamy koszty i sami decydujemy o tym co jest najważniejsze - czyli jakość produktu.

MAMI kolektor mleka dla mam karmiących magiczna butelka laktator

MAMI kolektor mleka dla mam karmiących magiczna butelka laktator

Kolektor marki Mami pomaga karmiącym mamom zbierać mleko wyciekające z drugiej piersi podczas karmienia. Kiedy piersi są pełne mleka może również posłużyć jako odciągacz. Przy delikatnym ściśnięciu dolnej części kolektora i przyłożeniu lejka do piersi przysysa się do ciała i zbiera pokarm do zbiornika.
Cena 24,21 zł
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter