window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

Lista produktów marki OTOlandia

Podróże, podróże, te małe i duże! Niestety nie zawsze mamy możliwość chwycić bilet w garść i wsiąść do samolotu… A jednak, my podróżujemy codziennie, a do tego z naszym potomstwem! Jak to możliwe?

Aby zabrać się z nami potrzebujesz tylko szczyptę bajkowości, trochę czasu dla siebie, zamiłowanie do natury i zdrowego jedzenia – a tak się składa, że możemy Ci w tym wszystkim pomóc.

Chwyć OTO produkty, zrelaksuj się, zamknij na chwilę oczy i lecimy!

OTOlandia liofilizowana śliwka, jabłko, truskawka w proszku 40g

OTOlandia liofilizowana śliwka, jabłko, truskawka w proszku 40g

ŚLIWKA - JABŁKO - TRUSKAWKA – czy to nie brzmi jak smakowity kompot ze świeżych owoców liofilizowanych? O tak, i migiem możesz go przygotować z naszymi Tęczowymi Owocami. Uniwersalna i tradycyjna mieszanka, która posmakuje każdemu. Poza delikatnie słodkim smakiem i zapachem, ukryliśmy w torebce moc zdrowych właściwości:
Cena 11,49 zł Cena podstawowa 16,00 zł
  • -28%
OTOlandia liofilizowana Wiśnia, Truskawka, Banan, Jabłko w kawałkach 20g

OTOlandia liofilizowana Wiśnia, Truskawka, Banan, Jabłko w kawałkach 20g

przechadzając się po Tęczowym Ogrodzie, zebraliśmy jego letnie skarby: wygrzane w słońcu wiśnie, truskawki i jabłka, a do tego dorzuciliśmy porcje potasu w postaci żółtego przyjaciela - banana. Wszystkie te pyszności polecane szczególnie dla dzieci, znajdziecie u nas w postaci chrupiących liofilizowanych owoców w kawałkach.
Cena 7,99 zł Cena podstawowa 9,95 zł
  • -19%
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 07:00 do 15:00

Kontakt