window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-78249870-1'); gtag('config', 'AW-10827022417');
×

Lista produktów marki NoseFrida

Frida to marka która wspiera rodziców czyli Was nie jesteśmy marką lifestyle Daleko nam do tego. Jesteśmy marką opartą na rozwiązaniach, telefonem 112 rodzicielstwa, kiedy rodzi się pytanie: Gdzie do licha mam zadzwonić w środku nocy bo moje dziecko nie przestaje płakać! Świetne rzeczy pochodzą ze Szwecji również nasz bestseller, pogromca smarków - NoseFrida. Opracowany przez szwedzkiego pediatrę laryngologa NoseFrida pomaga rodzicom w wielu krajach sprytnie i przede wszystkim higienicznie udrożnić zapchane noski ich pociech.

Aspirator do nosa z 4 filtrami NoseFrida *

Aspirator do nosa z 4 filtrami NoseFrida *

NoseFrida jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar. Przyrząd został skonstruowany w Szwecji przez lekarzy laryngologów, następnie został poddany testom na przestrzeni 10 lat w klinikach dziecięcych, które potwierdziły jego funkcjonalność, skuteczność i uniwersalność.
Cena 19,68 zł
Kateter rektalny Windi NoseFrida 10 sztuk

Kateter rektalny Windi NoseFrida 10 sztuk

WINDI jest opatentowanym wynalazkiem, skonstruowanym i produkowanym w całości w Szwecji z zachowaniem standardów ISO9001. Jego działanie opiera się na powszechnie znanej i stosowanej w warunkach domowych metodzie, polegającej na umieszczeniu w odbycie dziecka końcówki termometru do mierzenia temperatury ciała w celu zniesienia dolegliwości związanych z kolką jelitową.  Produkt jest wyrobem medycznym klasy I, zarejestrowanym przez Lakemedelsverket w Uppsali (Szwecja). Wyrób wolny od ftalanów.
Cena 28,25 zł
Spray do noska Nose Frida 280 dawek

Spray do noska Nose Frida 280 dawek

NoseFrida Spray to izotoniczny roztwór soli morskiej z Atlantyku przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci. Zalecany do codziennej higieny nosa oraz w przypadku problemów z niedrożnością nosa wywołanych przeziębieniem, alergią lub suchym powietrzem. Zawarte w soli morskiej substancje mineralne oraz dobrana specjalnie z myślą o małych dzieciach delikatna dawka, czynią roztwór wyjątkowo bezpiecznym dla śluzówki nosa i wspomagają proces regeneracji błony śluzowej.
Cena 15,27 zł
Kontakt

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Kontakt

Zapisz się do newslettera i odbierz

20 zł w prezencie na pierwsze zakupy!

Newsletter